Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Kolega /przyjaciel czy kto?

Polecane posty

Gość Lola

Mam kolegę może nawet przyjaciela bardzo go lubię , spotykamy się są rozmowy o wszystkim , dużo śmiechu dobrej zabawy. Nie sypiamy ze sobą ale były prztulaski i pocałunki. Jest super ale jestem za młoda na związek i nie kocham go . Lubię e nie kocham on to wie mówi ze bez obaw on się nie zakocha . Czy to prawda czy tylko tak mówi bo ja tego oczekuje .Czy facet jak tak mówi to można mu zaufać i być pewnym ze wie co mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama jesteś nie do końca szczera i uczciwaa chcesz żeby on był. On mówi że się nie zakocha a Ty tego oczekujesz. Chyba jesteś bardzo młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sama jesteś nie do końca szczera i uczciwaa chcesz żeby on był. On mówi że się nie zakocha a Ty tego oczekujesz. Chyba jesteś bardzo młoda

Jestem z nim szczera mówię ze nie kocham go ze tylko go lubię i zawsze powtarzam żeby on się nie zakochiwał we mnie. Chodzi o to ze on mówi ze się się nie zakocha ale czyny słowa mówią co innego 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie, mówisz mu żeby się nie zakochiwał a tego oczekujesz. Przepraszam że pytam...ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pocałunki z kolegą bądź przyjacielem? Kto normalny tak robi oczekując od drugiej strony, aby się nie zakochała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×