Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jesli mezczyzna dajmy na to 38 letni, nigdy nie mial dziewczyny i bardzio rzadko spotykal sie ze znajomymi, to jest na etapie 21 latka..... a wiec powinien chyba randkowac bardziej z 21 latkami niz 38 latkami

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

jak to nie, przeciez mezczyzna w ty wieku moze miec zone niech bedzie 9 lat mlodsza, i zalozyc z nia rodzine i miec trojke dzieci a przynajmjniej dwojke

 

pogodzenie sie z samotnoscia oznacza pogodzenia sie z wlasnym brakiem wartosci = calkowite przegranie zycia

ja chce byc wygrywem a nie przegrywem !

I chcesz, żeby to kobieta uczyniła z ciebie wygrywa a ty od siebie nie dajesz zupełnie nic. A to dobre 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I chcesz, żeby to kobieta uczyniła z ciebie wygrywa a ty od siebie nie dajesz zupełnie nic. A to dobre 😂 

dlaczemu twierdzisz, iz nic nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wiesz, facet "koło 40" może być naprawdę atrakcyjny i tego nikt nie kwestionuje (inna sprawa, że jednak większej połowie Polaków ok. 40 już zaczyna się wiszący brzuch i łysienie). Główny problem jest taki, że mężczyzna o którym mowa w tym wieku nigdy nie miał dziewczyny, nawet przelotnego związku jeśli nie kręcą go długotrwałe relacje, a to już odrzuca. Taki gość to sierota życiowa z kobiecego punktu widzenia, niedoświadczony seksualnie, nie umie żyć z kimś, pokraczny w próbach podrywu itd.

Ale o czym my piszemy? Nie widać takich przystojnych 40 latków. Nawet mało sie zdarza żeby 30 letni był przystojny i atrakcyjny a co dopiero 40 letni...często ich brak jak się jeździ konunikacją miejską: autobusem,pociągiem,czy nawet na przystanku stanie czy w sklepie stanie. Może dwóch takich starszych po 30stce widziałam zadbanych i fajnych w ciągu roku 2019: płaszcz,ładnie ułożona fryzura,gęste włosy,ładne perfumy,styl chodzenia...dwóch! Reszta to jak siada koło mnie taki 30 paro letni czy 40 letni to modlę się żeby jak najszyciej wysiadł bo nie czuję się komfortowo,nie dość że brzydki to jeszcze śmierdzi papierosami i potem..fu...i tacy myślą  że poderwą ,,laseczkę 21-24"? Nie...no chyba że mają kasę albo młoda jest głupia i wiąże się z takim capem żeby tylko kogos mieć albo brakowało jej ojca. Wtedy uzupełnia ojcowskie braki takim właśnie starym...mówię mam te 20 i rzadko się zdarza żeby mi się któryś podobał jakiś 30 40 latek...niestety polacy są mało zadbani,takich jest garstka...ale jak widzę takiego zadbanego,ale NAPRAWDĘ zadbanego i zdrowego czego świadczą ładne zęby i zdrowe gęste włosy i prosty chód,nie zgarbiony,to takiego to mmm :)

No ale to rzadkość...😕

Więc nie rozumiem jak tutaj mogą pisać faceci o sobie takie superlatywy a w rzeczywistości to wiać się chce od takiego. 

I nie mówię że wszystkie kobiety po 30 są zadbane. Ale jest ich dużo,dużo więcej niż facetów...starsi faceci mają to do siebie,że jak myślą że mają 40 a mentalnie się czują młodo na 20 lat to tak wygląda. A prawda jest taka że taki faktycznie przez braki w młodości coś mu się przestawia w tępej główce i taki chory psychicznie 40 latek ugania się za 20 latką...a czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

dlaczemu twierdzisz, iz nic nie daje?

1. Jestes schorowany, nie dbasz kompletnie o siebie - to tylko tworzenie problemów. Nikomu niepotrzebnych problemów. 

2. Malo zarabiasz, nie będziesz w stanie utrzymać kobiety i dziecka. A co dopiero 3... 

3. Nie dbasz o wyglad zewnętrzny, wiec nawet milo sie nie patrzy na ciebie. Chwalić sie koleżankom tez nie ma czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
34 minuty temu, Gość gosc napisał:

to gdzie ten mezczyzna ma szukac kobiety i docelowo żony?

przede wszystkim zmień kontent (czytaj: zmień wiek kobiet na starsze niż 25 lat) inaczej zgnijesz w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

patrze na portal randkowy, kobiety ok 40 lat, wygladaja staro

i przeszly w zyciu duzo wiecej niz ja, bo one zyly, a ja wegetowalem

mnie by cieszyla randka w kinie z dziewczyna, bo jestem na etapie studentow a nie dojrzalych 40 latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

patrze na portal randkowy, kobiety ok 40 lat, wygladaja staro

i przeszly w zyciu duzo wiecej niz ja, bo one zyly, a ja wegetowalem

mnie by cieszyla randka w kinie z dziewczyna, bo jestem na etapie studentow a nie dojrzalych 40 latkow

Ty też wyglądasz staro. Obudź sie dziadu 😂 😂 😂 

Nie widziałem 40latka wyglądającego młodo. Bo to już wiek średni a nie młodość. 

Do kogo masz pretensje, ze nie zyles? I po co wciaz zakładasz tematy? Piszesz do młodych ślicznych dziewczyn i sie z nimi umawiasz. Proste 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

patrze na portal randkowy, kobiety ok 40 lat, wygladaja staro

i przeszly w zyciu duzo wiecej niz ja, bo one zyly, a ja wegetowalem

mnie by cieszyla randka w kinie z dziewczyna, bo jestem na etapie studentow a nie dojrzalych 40 latkow

Klasyka gatunku, facet w średnim wieku uznający, że jest nadal młodzieńcem, jest wielce zdziwiony że dla reszty świata jednak ma te 40 lat. Nie dociera do niego, że jest taki sam, jak te 40letnie kobiety, które wg niego wyglądają staro.

Wiesz co, oglądałam kiedyś odcinek Rolnik szuka żony. Byli tam faceci po 40, którzy tak samo jak ty, myśleli o sobie całe życie, że mają jeszcze czas, że są nadal młodzi, atrakcyjni, że mają czas na założenie rodziny. Szukali młodych kobiet, które będą jeszcze nieprzechodzone, które będą im rodzić dzieci itd. A tu rzeczywistość uderzyła ich jak obuchem w łeb - odezwały się do nich tylko kobiety w ich wieku. I do nich wtedy brutalnie dotarło, że ich czas na romansowanie czy układanie sobie życia z 25 latkami już dawno minął i muszą się pogodzić z tym, że w najlepszym wypadku czeka ich owszem, może i fajny związek, ale z 40-45 latką. Ty jeszcze do tego wniosku nie dotarłeś Piotrusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
3 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Ty też wyglądasz staro. Obudź sie dziadu 😂😂😂 

Nie widziałem 40latka wyglądającego młodo. Bo to już wiek średni a nie młodość. 

Do kogo masz pretensje, ze nie zyles? I po co wciaz zakładasz tematy? Piszesz do młodych ślicznych dziewczyn i sie z nimi umawiasz. Proste 😂 

ja właśnie baardzo rzadko widzę 40 latków bardzo zadbanych. Już nie mówię ,,przystojnych" ale mega zadbanych...rzaaadko...mnie obrzydza całowanie się z 40 latkiem to tak jakbym się z ojcem miała przelizać. Autorze,jesteś obleśny. Przeliteruję : o-b-l-e-ś-n-y. Szczerze,to po trochę ci współczuje takiej zrytek psychiki. Bo nie dasz szansy takiej 30 latce chociaż masz sam prswie 40 i jesteś pewnie wybrakowany. A 30 latki i więcej też chcą miłości. Też chcą chodzić do kina,na spacery,dzieci jeszcze mogą mieć..ale nieee stary dziad przez zrytą psychikę będzie szukać 21 latki gdzie ona powinna jeszcze doświadczać a nie się wiązać z dziadem...jak bd miec 60 ona 40 i co? jak Ty to sobie wyobrażasz? Naprawdę taki naiwny i głupi jesteś,że sądzisz iż jak masz mentalnie 21 to nadal jesteś młody i fajny? A w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Leżaczek gra 🎮 i jest fajny 😔

Ty stąd spyerdalaj. Nie psuj mi tematu. Załóż sobie swój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666😎

najlepiej to tak kobiety mają swój max w wieku ok 25 27  lat najpóźniej!!!!!!!! Zaś faceci dopiero ok 33 35lat hehehe . Więc siłą rzeczy ma szansę 🤨😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak widzę takie pytania to już wiem że facet ma rozum na poziomie 10 latka...nie mam więcej pytań. Jesteście żałosni panowie z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Oooo. Przykład przemka pravika...ten co tu wstawia zdjęcia swoje,swojej klaty i innych g/ówien...ma 29 lat tak? A wygląda w uj okropnie...jakby był prze/ru/chany totalnie,na 40 parę...a uważa się za fajnego z wyglądu i się tym próbuje wychwalać a to jest takie żałosne...i szuka 7/10 laski...on...okropne zakola,oczy jak u węża,brzydkie,rzadkie włosy,brzydko się ubiera...tylko ciałem się wystawia i myśli że już wygląda jak młody bóg

Taka to właśnie przystojność i atrakcyjność polaków. Brzydcy jak noc a uważają się za uuuj przystojnych i atrakcyjnych. Mają wygórowane w kosmos wymagania,czekaja na tą idealną a potem jak mają te 40 lat i bardziej brzydną to chcą mlodziutkiej 21 panienki chociaż już nie ten wiek,nie te lata i nie te mentalne  fale. Jak pisałam wyżej nie dadzą szansy 30 letniej mimo że sami mają 40 i potem gniją i płaczą z samotności i z celibatu. Trudno panowie,natura sama selekcjonuje. Kto mądry i inteligentny to sobie znajdzie,kto głupi i ma zryta psychikę i poprostu jest tępy bo do niego nie dociera że ciężko szaremu kowalskiemu w wieku 40 lat znaleźć 21 letnią laskę to szkoda żeby taki  amant się rozmnażał i truł du/pę normalnej kobiecie. Naturo,kocham cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ty stąd spyerdalaj. Nie psuj mi tematu. Załóż sobie swój. 

nie podszywaj sie pod autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość lol napisał:

ja właśnie baardzo rzadko widzę 40 latków bardzo zadbanych. Już nie mówię ,,przystojnych" ale mega zadbanych...rzaaadko...mnie obrzydza całowanie się z 40 latkiem to tak jakbym się z ojcem miała przelizać. Autorze,jesteś obleśny. Przeliteruję : o-b-l-e-ś-n-y. Szczerze,to po trochę ci współczuje takiej zrytek psychiki. Bo nie dasz szansy takiej 30 latce chociaż masz sam prswie 40 i jesteś pewnie wybrakowany. A 30 latki i więcej też chcą miłości. Też chcą chodzić do kina,na spacery,dzieci jeszcze mogą mieć..ale nieee stary dziad przez zrytą psychikę będzie szukać 21 latki gdzie ona powinna jeszcze doświadczać a nie się wiązać z dziadem...jak bd miec 60 ona 40 i co? jak Ty to sobie wyobrażasz? Naprawdę taki naiwny i głupi jesteś,że sądzisz iż jak masz mentalnie 21 to nadal jesteś młody i fajny? A w życiu...

Ten łysy który nie wziął udziału w programie najlepszy 🤣pewnie myślał że jak ma chalupe i kilka krów to się zgłoszą same młode licealistki które będą chciały rodzić mu dziwić na starość 🤣🤣 autor się nie wyszalal za młodu więc myśli że przez to należą mu się młode kobiety. Haha o kurva. Trzeba się pogodzić że nasz czas już minął a nie zachowywać się jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Musisz szukać takiej z biednego domu bez mieszkania i perspektyw. Tu na kafe mają wszystkie po kilka nieruchomości i tylko Timberlake im się podoba.

to byl moj plan B, szukac dziewczyny na wsi

ale dzieki pieniadzom z UE, polska wies awansowala cywilizacyjnie

ogolnie w Polsce bieda zostala zmniejszona, dzieki UE, dzieki 500+ dzieki malemu bezrobociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to byl moj plan B, szukac dziewczyny na wsi

ale dzieki pieniadzom z UE, polska wies awansowala cywilizacyjnie

ogolnie w Polsce bieda zostala zmniejszona, dzieki UE, dzieki 500+ dzieki malemu bezrobociu

To musi być straszne żyć z kimś prostym jak cep i rozmawiać tylko o tym co na obiad. To świadczy tylko o was i że prawda jest iż chodzi wam tylko o to aby mieć pełno w garze i gdzie ogóra wsadzić. Po co zaprzeczać prawdom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To musi być straszne żyć z kimś prostym jak cep i rozmawiać tylko o tym co na obiad. To świadczy tylko o was i że prawda jest iż chodzi wam tylko o to aby mieć pełno w garze i gdzie ogóra wsadzić. Po co zaprzeczać prawdom? 

obrazasz osoby ze wsi?

nie wszystkie one sa proste jak cep

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

obrazasz osoby ze wsi?

nie wszystkie one sa proste jak cep

 

Nie wyrywaj zdam z kontekstu jak typowy leming...nie nie obrażam. To ten na górze obraża pisząc że chciał wziąć kobietę ze wsi czyli z góry założył że taka na niego poleci bez gadania. Uderz w stół...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mówisz o osobach z chorobami psychicznymi? Zdrowa, młoda dziewczyna nie szuka dziada, który jest aspołecznym, biednym dziwadłem.

Aspolecznosc to cos pieknego w tak zje/banym spoleczenstwie jak twoje. Chciec miec cos wspolnego z takimi chodzacymi gownami jak ty to trzeba miec niezle nakur/wione we lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jak to nie, przeciez mezczyzna w ty wieku moze miec zone niech bedzie 9 lat mlodsza, i zalozyc z nia rodzine i miec trojke dzieci a przynajmjniej dwojke

 

pogodzenie sie z samotnoscia oznacza pogodzenia sie z wlasnym brakiem wartosci = calkowite przegranie zycia

ja chce byc wygrywem a nie przegrywem !

Uzaleznianie czegos od kogos to totalny przegryw ty nedznyskur/wialy mieczaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Buahaha napisał:

Aspolecznosc to cos pieknego w tak zje/banym spoleczenstwie jak twoje. Chciec miec cos wspolnego z takimi chodzacymi gownami jak ty to trzeba miec niezle nakur/wione we lbie

To co napisała to sama prawda. W dupach wam się poprzewracalo staruchy wybrzydzajace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgff
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja też kiedyś byłam studentką, więc pozwól że ci to wyjaśnię. Te dziewczyny nie chcą z tobą związku. Im imponuje, że jesteś taki mundry i wykształcony, więc kręci je po prostu chwilowe zainteresowanie z twojej strony i twoja nadrzędna pozycja. Pamiętasz studentki Indiany Jonesa? Być może robią sobie wewnętrzne zawody, której z nich uda się z tobą przespać. Ale żadna prawdopodobnie nie myśli o tobie jako o swoim potencjalnym facecie.

Jestem studentką i potwierdzam, mi właśnie imponują wykładowcy i ich uwaga na mnie łechta moje ego ale związku z takim dziadem sobie nie wyobrażam. Te stare dziady mają mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość lol napisał:

Oooo. Przykład przemka pravika...ten co tu wstawia zdjęcia swoje,swojej klaty i innych g/ówien...ma 29 lat tak? A wygląda w uj okropnie...jakby był prze/ru/chany totalnie,na 40 parę...a uważa się za fajnego z wyglądu i się tym próbuje wychwalać a to jest takie żałosne...i szuka 7/10 laski...on...okropne zakola,oczy jak u węża,brzydkie,rzadkie włosy,brzydko się ubiera...tylko ciałem się wystawia i myśli że już wygląda jak młody bóg

Taka to właśnie przystojność i atrakcyjność polaków. Brzydcy jak noc a uważają się za uuuj przystojnych i atrakcyjnych. Mają wygórowane w kosmos wymagania,czekaja na tą idealną a potem jak mają te 40 lat i bardziej brzydną to chcą mlodziutkiej 21 panienki chociaż już nie ten wiek,nie te lata i nie te mentalne  fale. Jak pisałam wyżej nie dadzą szansy 30 letniej mimo że sami mają 40 i potem gniją i płaczą z samotności i z celibatu. Trudno panowie,natura sama selekcjonuje. Kto mądry i inteligentny to sobie znajdzie,kto głupi i ma zryta psychikę i poprostu jest tępy bo do niego nie dociera że ciężko szaremu kowalskiemu w wieku 40 lat znaleźć 21 letnią laskę to szkoda żeby taki  amant się rozmnażał i truł du/pę normalnej kobiecie. Naturo,kocham cię

No nie, przemek uważa, że źle wygląda, wie o tym i szuka akceptacji. Mięśnie ma, ale twarz ch.ujowa 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

apel do studentek, nie nazywajcie mezczyzn 35 letnich lub 40 letnich dziadami

 

bo to po pierwsze nie rpawda, po drugin obrazliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghg
1 godzinę temu, Gość Koneser napisał:

Na patologicznej kafeterii laski myslą zgodnie z feministyczną ideologią tzn, facet po 30 to juz do piachu, natomiast kobieta po 30 to jest nadal super laska. W rzeczywistosci jest odwrotnie, facet ma swoj peak atrakcyjnosci miedzy 35-40 lat a kobieta miedzy 21-24 lata. Inżynieria spoleczna dziala w najlepsze i sprowadza na kobiety samotność ale mi ich zupelnie nie szkoda. Za głupotę trzeba zapłacić a facet spokojnie kolo 40 poderwie laseczke 23-24 lata, zas kobieta po 30 jest coraz mniej atrakcyjna i ma duza konkurencje przed 30. Jak nie ma w glowie poukladane to nawet nie ma czego szukac na rynku. Nara toksyki sr.am na was.

Pokaż mi jakiegoś 40-latka który prowadza sie z 20 paro latką. Chyba w twoim chorym łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość kghg napisał:

Pokaż mi jakiegoś 40-latka który prowadza sie z 20 paro latką. Chyba w twoim chorym łbie.

To ja już jestem stara i się sypie jak tynk w ruderze. Według tych obliczeń 🤣 już widzę tych 40 latkow. Te ich brzuchy i lysina mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh

ale to prawda, dla mnie studentki taki 35 latek to już stary dziadyga a co myślałeś? Stare obleśne dziady zamiast poszukać sobie kogoś w swoim wieku marzą o studentce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bond
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja też kiedyś byłam studentką, więc pozwól że ci to wyjaśnię. Te dziewczyny nie chcą z tobą związku. Im imponuje, że jesteś taki mundry i wykształcony, więc kręci je po prostu chwilowe zainteresowanie z twojej strony i twoja nadrzędna pozycja. Pamiętasz studentki Indiany Jonesa? Być może robią sobie wewnętrzne zawody, której z nich uda się z tobą przespać. Ale żadna prawdopodobnie nie myśli o tobie jako o swoim potencjalnym facecie.

U nas takich studentek nie ma, na tym kierunku jest dużo pasjonatów. U nas w instytucie jest trochę  związków pracownik była studentka, ludzi łączy czasami pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Bond napisał:

U nas takich studentek nie ma, na tym kierunku jest dużo pasjonatów. U nas w instytucie jest trochę  związków pracownik była studentka, ludzi łączy czasami pasja.

Nie widzisz różnicy między mądrym facetem a piwniczakiem po 40lat który nie robi W życiu nic? Zazwyczaj tacy marzą o młodych i pięknych dupach z insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×