Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kama

Kupno mieszkania

Polecane posty

Gość Kama

Witam, potrzebuje porady. Jestem w związku z partnerem od 3 lat. Mieszkamy u niego( mieszkanie od rodziców), dokładam się do budżetu, on ma jeszcze mieszkanie po dziadku które generuje koszt 550 zł miesięcznie. Mam trochę oszczędności, chciałam dobrać kredyt i kupić kawalerkę pod wynajem i dla zabezpieczenia siebie na przyszłość bo różnie w zyciu bywa. On się nie zgadza, uważa ze skoro jesteśmy razem powinnismy kupić to wspolnie on dołoży polowe pieniędzy i obejdzie się bez kredytu.  Ja jednak obawiam się, ze w razie rozstania będę kłócić się o swoje mieszkanie, np bd chciała sprzedać, on nie itp. Jestem tez zdania ze jeśli on ma 2 mieszkania a jedno generuje koszt ja tez powinnam mieć coś swojego bo to sprawiedliwie nawet jeśli tez będzie generować koszt bo aktualnie z wspólnego budżetu tracimy 550 zł a ja za jakiś czas mogę nic nie mieć do tego. Nie chce brzmieć jak materialistka, kocham go, chce z nim być ale życie pisze różne scenariusze i jeśli się rozstaniemy ja nie będę miała nic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×