Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika

Czy powinnam przeprosić koleżankę

Polecane posty

Gość Weronika

Ostatnio pisalam z koleżanka na messengerze. Przyznała się ze wzięła sobie wolne już drugi raz w tym roku. Nie ze złośliwości ale powiedziałam jej że ja w końcu wywala jak będzie tak nadużywać zwolnien( podejrzewam że naduzywa alkoholu) Ona oczywiście stwierdziła, że za l4 ja wyrzucić nie mogą. I ma rację jednak oficjalny powód może być inny. W mojej firmie ostatnio dziewczynę za coś takiego wywalili argumentując redukcja etatów. 

I teraz nie odzywa się. Obraziła się. Powinnam ja przeprosić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Weronika napisał:

Ostatnio pisalam z koleżanka na messengerze. Przyznała się ze wzięła sobie wolne już drugi raz w tym roku. Nie ze złośliwości ale powiedziałam jej że ja w końcu wywala jak będzie tak nadużywać zwolnien( podejrzewam że naduzywa alkoholu) Ona oczywiście stwierdziła, że za l4 ja wyrzucić nie mogą. I ma rację jednak oficjalny powód może być inny. W mojej firmie ostatnio dziewczynę za coś takiego wywalili argumentując redukcja etatów. 

I teraz nie odzywa się. Obraziła się. Powinnam ja przeprosić? 

Za co masz przepraszac? Normalna rozmowa byla. Jesli sie nie odzywa to jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcialas jej otworzyć oczy ale ona ma klapki. Nie przepraszaj jej bo nie ma za co. Jak nie da sobie pomóc to niech ginie Takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z takimi osobami nie ma co wchodzić w bardzo bliskie relacje. Nie przepraszaj. Sama niech ponosi konsekwencje  własnego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Częste zwolnienia lekarskie jak najbardziej mogą być przyczyna wypowiedzenia, wcale nie musi to być likwidacja stanowiska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Nie przepraszaj. Powiedziałaś prawdę. Z czasem jej ten foch przejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale za co chcesz przepraszać? Wywalić jej nie wywalą, ale nic złego nie powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×