Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Chciał mnie pocałować, a ja zapytałam co robi?

Polecane posty

Gość Ola

mialam ostatnio mega żenująca sytuacje, chłopak z którym się spotykam wracając do domu po kilku piwach które wspólnie wypiliśmy, na pożegnanie próbował mnie pocałować ale zrobił to tak nieudolnie ze aż zapytałam co robi. Potem go za to przeprosiłam ale jest mi jednak trochę głupio, ogólnie to chyba potrzebuje trochę więcej czasu na to, żeby się z nim pocałować bo jakoś nie mogę się przemoc ale chciałabym to zrobić, jakieś rady? Mamy po 27 lat, ale byłam niedawno w dosyć długim związku i być może przez to mam jakaś blokadę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Ola napisał:

[...] ogólnie to chyba potrzebuje trochę więcej czasu na to, żeby się z nim pocałować bo jakoś nie mogę się przemoc [...] mam jakaś blokadę

Może jedną z tych 'blokad' jest to, że facet po prostu niezbyt Cię pociąga...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Myśle, ze nie. Chociaż ma zarost za którym nie przepadam, ale bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brak chemii czyli lipq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Brak chemii czyli lipq

tez mialam taka sytuacje, nawet gorzej, bo nie zauwazylam ze facet chce mnie pocalowac 😄 ...... i odwrocilam sie po prostu w ktoryms momencie jak gdyby nigdy nic. Powiedzial mi po czasie 😄 jestesmy dobrymi znajomymi, chemii nie ma. Ciekawe skad ta chemia sie bierze i jak ją wyczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kurczę, być może to to... ale nie chce wyjść teraz na dziewczynę, która dała się zapraszać w różne miejsca kilka razy, gdzie nie chciał żebym za siebie płaciła itd, a teraz powiedziała mu ze jednak nic z tego... czułabym się bardzo niezręcznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×