Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOŚĆ20

Kiedyś była kochają miła kobietą a teraz jest puszczalska i wredna

Polecane posty

Gość GOŚĆ20

Jak kiedyś byłem z nią razem w związku to była bardzo miła i fajna ale niestety rozpadło się bo potem zdecydowała że nie pasujemy do siebie. Zgodziliśmy się zostać tylko przyjaciółmi bo niestety już nie mogliśmy być razem. Po czasie znalazła takiego co ją zdradził po miesiącu, ja jak się o tym dowiedziałem zrobiłem coś głupiego bo wtedy zaoferowałem jej że może do mnie wrócić a ona odmówiła i teraz trzyma do mnie dystans. W między czasie  od tej pory teraz lata całymi dniami po stronach randkowych i zapoznaje facetów nie ważne jakich nawet na jedną noc. Nie wiem co się jej stało. A wcześniej taka nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość GOŚĆ20 napisał:

Jak kiedyś byłem z nią razem w związku to była bardzo miła i fajna ale niestety rozpadło się bo potem zdecydowała że nie pasujemy do siebie. Zgodziliśmy się zostać tylko przyjaciółmi bo niestety już nie mogliśmy być razem. Po czasie znalazła takiego co ją zdradził po miesiącu, ja jak się o tym dowiedziałem zrobiłem coś głupiego bo wtedy zaoferowałem jej że może do mnie wrócić a ona odmówiła i teraz trzyma do mnie dystans. W między czasie  od tej pory teraz lata całymi dniami po stronach randkowych i zapoznaje facetów nie ważne jakich nawet na jedną noc. Nie wiem co się jej stało. A wcześniej taka nie była.

Zapomnij o tej babce i nie poniżaj się przed nią. To jej wybór czy się puszcza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczam się ile wlezie

Daj jej spokój,każdy robi ze swoim życiem i d...ą co chce,znajdź najlepiej dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka byłam

Ja też tak się zachowywałam bo zostałam bardzo skrzywdzona a potem sobie odbijalam i szukałam dowartościowania w ramionach kolejnych mezczyzn...,teraz od lat żyje sama,z nikim się nie spotykam...niestety nikogo nie zmusisz do bycia w związku czy niepuszczania się,najlepiej zapomnij o tej dziewczynie i poszukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvfyy65445

nie zrobiłeś nic głupiego tylko po prostu byłeś zakochany ale najwidoczniej nie jesteś w jej typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię się puszczać

Też się puszczam tylko że mój partner nie ma nic przeciwko,mamy otwarty związek a ja lubię facetów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiła chamska świniowata

bo nie warto być wierną,faceci mnie doprowadzili do choroby psychicznej,teraz jestem wredna,chamska,zmieniam często partnerow,potrafię nimi manipulować,bawię się i oszukuje tak jak oni robili to ze mną kiedys,byłam uczciwa a teraz kłamie na każdym kroku i nie będę już nigdy liczyła się z uczuciami drugiego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×