Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plus

suknia po 40

Polecane posty

Gość plus

Biała suknia dla panny "młodej" lat 43 - obciach, czy obleci? ( panna miała do tej pory jeden związek, jednego partnera, nie jest rozwódką, nie ma dzieci, z dziewictwem darujmy sobie, to już od wieku nie zależy). Czy biała suknia "pasuje" czy lepsze jest "ekri", złamana biel - chociaż tego zupełnie nie czuję. Welonu nie będzie, nie mój styl. Aha, rozmiar sukni 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacznijmy od tego, że w czystej bieli naprawdę mało kto wygląda dobrze i większość panien młodych powinna mieć zupełnie inny odcień tego koloru (popatrz sobie na zestawy kolorów dla poszczególnych typów urody) ;) Jeśli dobrze wyglądasz w bieli złamanej czy kremie, to się nawet chwili nie zastanawiaj, tylko taki właśnie kolor wybierz. A jak masz szczęście, że to akurat śnieżna biel podkreśla twoją urodę, to też ten kolor wybieraj, bez względu na konwenanse :)

A może w ogóle inny pomysł: suknia z górą w kolorze innym niż odcień bieli. Niedawno byłam na weselu gdzie dziewczyna miała właśnie suknię z gorsetem w kolorze fiołkowym a dół w lekko złamanej bieli, wyglądała naprawdę przefantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia

Wydaje mi się, że teraz ogólnie jest moda na suknie inne niż biała. Myślę, że w tym przypadku ecru będzie najlepszą opcją. Najlepiej przejrzeć sobie oferty różnych projektantów właśnie w takiej kolorystyce np. ostatnio na stronie Violi Piekut pojawiła się kolekcja na 2020 rok, gdzie część fasonów pasuje moim zdaniem idealnie dla bardziej dojrzałych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość tosia napisał:

Wydaje mi się, że teraz ogólnie jest moda na suknie inne niż biała. Myślę, że w tym przypadku ecru będzie najlepszą opcją. Najlepiej przejrzeć sobie oferty różnych projektantów właśnie w takiej kolorystyce np. ostatnio na stronie Violi Piekut pojawiła się kolekcja na 2020 rok, gdzie część fasonów pasuje moim zdaniem idealnie dla bardziej dojrzałych kobiet.

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×