Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schizofrenik

Co sadzicie o leku ,,ESTAZOLAM,,

Polecane posty

Gość Schizofrenik

Co sadzicie otym leku ? czy ktos go juz bral jakie sa opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolobujsa

Estazolam – organiczny związek chemiczny, lek z grupy benzodiazepin  ROB CO CHCESZ ALE SKORO NIE WIESZ JAK LATWO JEST SIE UZALEZNIC OD BENZO I PYTASZ TUTAJ TO LEPIEJ SIE W TO NIE BAW A TYM BARDZIEJ BEZ WIEDZY KOGOS KTO SIE NA TYM ZNA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Wierze  Ci ale znim zle bez niego tragicznie wiec co mi radzisz skoro ten lek taki zly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Przepisal mi go lekarz rodzinny troche mi przez pierwsze dni pomagal spacspie super po nim , bez niego moje zycie to pieklo wiecej niz pieklo nie chce sie tu wyzalac bo wiem czym to grozi poprostu pisze co jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Nikt go nie bral moze ktos cos wie cos kolwiek napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG
1 minutę temu, Gość Schizofrenik napisał:

Przepisal mi go lekarz rodzinny troche mi przez pierwsze dni pomagal spacspie super po nim , bez niego moje zycie to pieklo wiecej niz pieklo nie chce sie tu wyzalac bo wiem czym to grozi poprostu pisze co jak jest

LEKARZE RODZINNI NIC O TYM NIE WIEDZA BENZO BRANE CODZIENNIE TO ROWNIA POCHYLA I DZIALAJA TYLKO PRZEZ CHWILE A PROBA RZUCENIA ICH MOZE SIE ZAKONCZYC FATALNIE JAK MYSLISZ ZE TWOJE ZYCIE TERAZ TO PIEKLO TO TWOJE ZYCIE BEDZIE JESZCZE WIEKSZYM PIEKLEM JAK NIE BEDZIESZ MOGLA BEZ TYCH TABLETEK ZYC JA BYM POSZEDL DO JAKIEGOS DOBREGO PSYCHIATRY I POPROSIL GO O ZNALEZIENIE ROZWIAZANIA TEGO PROBLEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

Estazolam is a benzodiazepine, a type of drug that is prescribed to treat insomnia and is intended only for short-term use, up to about 10 days. While insomnia management is the only officially approved use for estazolam, doctors may prescribe it for other uses at their discretion. One reason that estazolam is not supposed to be used for longer than 10 days is that it is habit forming. It is classified as a schedule IV controlled substance for this reason. Long-term use or any kind of misuse of estazolam can lead to dependence and addiction. JAK NIE CZAISZ ANGIELSKEIGO TO CHODZI O TO ZE MOCNO UZALEZNIA I NIE JEST WSKAZANE BRANIE TEGO LEKU PRZEZ OKRES WIEKSZY NIZ 10 DNI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Ile tego trzeba wziasc by sie uzalerznic zostalo mi 18 tabletek myslisz ze tak szybko sie uzalerznie ? zjadlem juz 22 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Bez tych tabletek nie przezyje tygodnia co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG
1 minutę temu, Gość Schizofrenik napisał:

Ile tego trzeba wziasc by sie uzalerznic zostalo mi 18 tabletek myslisz ze tak szybko sie uzalerznie ? zjadlem juz 22 tabletki

NIE MA REGULY MOZESZ BYC UZALEZNIONY PO 1 TABLETCE I MOZESZ SIE NIGDY NIE UZALEZNIC ZALEZY OD WIELU CZYNNIKOW ALE NIE WIEM NIE JESTEM LEKARZEM SERIO IDZ Z TYM DO PSYCHIATRY NIE WARTO RYZYKOWAC UZALEZNIENIEM OD CZEGOS TAK POTEZNEGO JAK BENZODIAZEPINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Bylo ich 17 nie 18 jak pisalem wczesniej poplynely wtoalecie sama mysl ze ich niemam jest straszna juz cierpie  co zrobic zeby sobie ulrzyc co radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG
29 minut temu, Gość Schizofrenik napisał:

Bylo ich 17 nie 18 jak pisalem wczesniej poplynely wtoalecie sama mysl ze ich niemam jest straszna juz cierpie  co zrobic zeby sobie ulrzyc co radzisz ?

IDZ DO PSYCHIATRY JAK NAJSZYBCIEJ BO SERIO SAM SOBIE Z TYM NIE PORADZISZ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Miales racje nie zasne trzesa mi sie rece caly sie trzese jak alkoholik , nie ma takiej mozliwosci zeby byly w tej toalecie jescze co ja teraz zrobie pomocy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o co chodzi z tą toaletą ? wypij sobie coś mocnego może jak masz  a rano pomyślisz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ta o osoba ktora pisze zebys szedl do psychiatry zamiast brał te leki to też nie wiem o co  jej chodzi przeciez psychiastra tak samo przepisze mu leki jak nie te to inne . no tak juz jest  ze zdrowy chorego nie zrozumie a odstawia sie stopniowo a nie nagle . powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Schizofrenik napisał:

jak mnie wkurzają tacy ludzie ktorzy są mądrzy na gebie bo nie maja pojęcia o zlym samopoczociu nawet a co dopiero o lękach i nie czają że dla tych ludzi właśnie powstały te tabletki zeby mogli funkcjonowac ! facet sie podpisuje schizofrenik a ta mu rozkazuje  leki odstawiac co za matoły tu siedzą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbsbhewu
2 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Xddd kto mu leki kazał odstawić zapytał o opinię to mu powiedziała że uzależniają i żeby uważać nikt mu nie kazał nagle rzucać wręcz przeciwnie powiedziała że lekarzem nie jest i jej opinia może być nie istotna i żeby się poradził psychiatry jak źle się czuje z ich zażywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbsbhewu
2 godziny temu, Gość gość napisał:

a ta o osoba ktora pisze zebys szedl do psychiatry zamiast brał te leki to też nie wiem o co  jej chodzi przeciez psychiastra tak samo przepisze mu leki jak nie te to inne . no tak juz jest  ze zdrowy chorego nie zrozumie a odstawia sie stopniowo a nie nagle . powodzenia 

Żaden normalny lekarz na start nie przepisuje benzodiazepin ze względu na ich uzależniający i destrukcyjny wpływ na organizm człowieka plus nikt mu nie kazał ich rzucać tylko skonsultowac z psychiatra ich używanie ze względu na wątpliwe kompetencje lekarza rodzinnego i ludzi na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

HAHHAHAHAH JEZU TE FORUM TO JEDNAK PATOLA NIEZLA POWIEDZIALEM TYPOWI ZEBY UWAZAL Z TYM I SKONSULTOWAL TO Z PSYCHIATRA BO CZESTO JEST TAK ZE OSOBA SIE BOI ISC DO PSYCHIATRY I CHODZI DO LEKARZY RODZINNYCH KTORZY NIE MAJA TAKIEJ WIEDZY ZEBY ZAWSZE OGARNIAC WSZYSTKIE CHOROBY NAPISALEM TEZ ZE NIE JESTEM LEKARZEM I ZEBY MNIE NIE PYTAL O RADY TYLKO POROZMAWIAL Z PSYCHIATRA TO ZE POSTANOWIL TO RZUCIC Z DNIA NA DZIEN TO NIE MOJA WINA JA TYLKO PRZEDSTAWILEM FAKTY DOBRA IDE STAD POLACZKI NIE JESTESCIE WARCI CZASU TAKIEGO SAMCA ALFA JAK JA HAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAA NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

nie wiem jakie jest to forum bo jestem tu przypadkiem gosciu ktory piszesz duzymi literami i lepiej zadnych rad nikomu nie udzielaj bo sie do tego nie nadajesz i pozdrawiam autora tego tematu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG
9 minut temu, Gość gość napisał:

 

XDDDDDDDDDD TYPIE DLATEGO MU ZADNEJ RADY NIE UDZIELILEM TYLKO POWIEDZIALEM ZEBY POSZEDL DO WYKWALIFIKOWANEJ OSOBY SZUKAC RAD A NIE NA FORUM PELNYM TROLI I ...OW 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizofrenik

Nie biore tego juz 48 h i czuje sie troche lepiej niz przed ich braniem , po odstawieniu czuje ze mi sie  ,,laduje,, ,,puchnie,,  glowa ale nie jest tragicznie chodz sa momenty bardzo strasne ,mam nadzeje ze wszystko bedze dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×