Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mialem piatki w szkole z zachowania a nie mam dziewczyny. Ci, co mieli mierne zachowanie, maja dzis zony i dzieci.

Polecane posty

Gość gosc

i gdzie ta sprawiedliwosc?

 

pani wychowawczyni chwalila mnie na wywiadowkach a ganila innych. Dzis oni maja zony i dzieci, a ja jestem sam jak palec.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co ci po tym lizusostwie lamusie? Kochaly cie mamusie a olaly paniusie. 

🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Dokładnie, ja to samo. "Wzorowy uczeń". Zryta głowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ja z zachowania mialem przewaznie 3 a czasem 2 i nie mam żony.

Teoria legla w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętam jak miałam 3 z zachowania i nauczycielka biła mnie gazetą którą chwilę wcześniej wyrwała mi z rąk bo miała zamiar czytać zamiast lekcje prowadzić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po głowie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po głowie oczywiście.

A jakie sa inne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No ale ze co? Ze za te twoje piątki miałaby ci kobieta obciagac i dzieci rodzic? Buhaha dobre 😂 

Wiadomo, ze liczy się wygląd, charyzma i zaradnosc życiowa... A nie te twoje piątki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedli uczeni w Harwardzie, sprawdziwszy na związków miliardzie, że dobrze gdy pije, wciąż zdradza i bije bo łobuz miłuje najbardziej 🙂

A tak poza tym, to co mają oceny z podstawowki do doroslych związków? Moze tyle że na ogół wzorowi ucznie to "lamusy" i może ta przypadłość zostala im do dzisiaj 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to dlaczego szkoly promuja cechy jak bycie porzadnym, skromny, ulozonym, ktore oznaczaja bycie kujonem  w szkole a lamusem w doroslym zyciu?

 

zas chuligani sa pietnowani w podstawowce a dzieki swojej agresji w zyiu doroslym osiagaja sukces

 

dlaczego to jest tolerowane?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pamiętam jak miałam 3 z zachowania i nauczycielka biła mnie gazetą którą chwilę wcześniej wyrwała mi z rąk bo miała zamiar czytać zamiast lekcje prowadzić 🤣

Ja w podstawówce oberwałem po głowie z płaskiej dłoni od nauczycielki za to, potknęła się o moją torbę leżącą w przejściu między ławkami. To było w latach 70 tych. Wtedy nie biegało się ze skargą na nauczyciela  do prokuratury z powodu takich drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan

W podstawówce byłem kujonem i lalusiem. Ponadto byłem wtedy przeraźliwie nieśmiały w stosunku do dziewcząt. W 8 klasie miałem 15 lat. Chodziłem wtedy na urodziny do kolegów z klasy gdyż zapraszaliśmy się nawzajem. Na tych imprezach koledzy, którzy w nauce nie byli orłami całowali się z koleżankami, a ja byłem od włączania i wyłączania światła. Tylko do tego się nadawałem z powodu mojej nieśmiałości. Oni uczyli się całowania, a ja robiłem za obsługę techniczną. Bardzo wiele straciłem z powodu mojej nieśmiałości. W szkole średniej moi niektórzy kumple już bzykali, a ja nadal nie przeżyłem nawet  pierwszego pocałunku. Dopiero na studiach na 3 roku zaliczyłem pierwszy pocałunek czyli 7 lat później niż moi kumple z podstawówki,którzy na trójach jechali. Szkoda dalej to komentować. Byłem ofermą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Stefan napisał:

W podstawówce byłem kujonem i lalusiem. Ponadto byłem wtedy przeraźliwie nieśmiały w stosunku do dziewcząt. W 8 klasie miałem 15 lat. Chodziłem wtedy na urodziny do kolegów z klasy gdyż zapraszaliśmy się nawzajem. Na tych imprezach koledzy, którzy w nauce nie byli orłami całowali się z koleżankami, a ja byłem od włączania i wyłączania światła. Tylko do tego się nadawałem z powodu mojej nieśmiałości. Oni uczyli się całowania, a ja robiłem za obsługę techniczną. Bardzo wiele straciłem z powodu mojej nieśmiałości. W szkole średniej moi niektórzy kumple już bzykali, a ja nadal nie przeżyłem nawet  pierwszego pocałunku. Dopiero na studiach na 3 roku zaliczyłem pierwszy pocałunek czyli 7 lat później niż moi kumple z podstawówki,którzy na trójach jechali. Szkoda dalej to komentować. Byłem ofermą i tyle.

Tak to na pewno przez dobre oceny 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gosc napisał:

to dlaczego szkoly promuja cechy jak bycie porzadnym, skromny, ulozonym, ktore oznaczaja bycie kujonem  w szkole a lamusem w doroslym zyciu?

 

zas chuligani sa pietnowani w podstawowce a dzieki swojej agresji w zyiu doroslym osiagaja sukces

 

dlaczego to jest tolerowane?

 

 

Nauczyciela nie obchodzi nasze przyszłe  życie tylko cisza w klasie i spokój na przerwach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nauczyciela nie obchodzi nasze przyszłe  życie tylko cisza w klasie i spokój na przerwach. 

No raczej. Aby szybciej lekcja minęła i pokemony poszły w szmaty. Taka jest rzeczywistosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Stefan napisał:

Ja w podstawówce oberwałem po głowie z płaskiej dłoni od nauczycielki za to, potknęła się o moją torbę leżącą w przejściu między ławkami. To było w latach 70 tych. Wtedy nie biegało się ze skargą na nauczyciela  do prokuratury z powodu takich drobiazgów.

Nie dostałam nigdy, ale byłam świadkiem strzelenia ucznia z otwartej w głowę, nie wiem o co chodziło, bo to zrobiła nauczycielka, która nas nie uczyła i było to na przerwie, ale szokiem było to, że dostał jeden z najgrzeczniejszych chłopaków w klasie, na sto procent niesłusznie dostał i miał łzy w oczach. Może któryś krzyknął coś na nauczycielkę, a ona myślała, że to ten uczeń, na bank się pomyliła. Mój mąż za to jak nauczycielka na niego wrzeszczała niesłusznie (za kogoś) wyzwał ją i przewrócił krzesło, został skierowany do psychologa bo teściowa była wezwana do szkoły, psycholog stwierdził, że wszystko z mężem w porządku, miał obniżoną ocenę z zachowania i tyle, ale był niewinny, więc się zdenerwował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś czarujesz

Autorze prosta dedykacja byłeś  wzorcowym uczniem miales8 świadectwa  z wyróżnieniem  zrobiłeś  wymarzony  zawód  i super  pracę  w domyśle  zarabiasz lepiej  niż  dobrze  koniec  końców  to  Ty zmieniasz  partnerki  jak  rękawiczki  Najbardziej  wkur🏟 tacy czarusie  ot to NIE  ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg

ja z zachowania zawsze mialem 2 z racji nieobecnosci... 4 i pol stowy godzin nieobcnosci, w w yniki wyjatkowicych okolicznosci..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

to dlaczego szkoly promuja cechy jak bycie porzadnym, skromny, ulozonym, ktore oznaczaja bycie kujonem  w szkole a lamusem w doroslym zyciu?

 

zas chuligani sa pietnowani w podstawowce a dzieki swojej agresji w zyiu doroslym osiagaja sukces

 

dlaczego to jest tolerowane?

 

 

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Co ty chory atencjuszu znowu chcesz? Idz na siłownię zamiast jęczeć na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×