Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy

Potrzebuję zbudować maszyne czasu

Polecane posty

Gość ciekawy

Moje życie całkowicie runęło jak rozpad się mój związek. Musiałbym cofnąć czas by naprawić to wszystko tylko nie mam jak

Proszę nie bierzcie mojego pytania za poważne bo to brzmi dziwnie (wiem) i sam nie wiem czy w to wierze jednak i tak się was zapytam.......

Jak uważacie czy jakby zebrał najmądrzejszych studentów np z uniwersytetów którzy zajmują się takimi ciekawymi wynalazkami to czy byłby ktoś w stanie skonstruować taką maszynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek

też potrzebuje takiej maszyny. Jak już ją zbudujesz daj znać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masz złe podejście. Nie można uzależniac swojego szczęścia od drugiej osoby ktokolwiek by to był. Tym bardziej jeśli chcesz stworzyć szczęśliwy związek musisz lubi sam ze sobą, chociaż trochę. Takie podejście to porażka. Chociaż wiem jak to jest rozpaczliwie kochać, bo raz zostałem porzucony a teraz kocham kogoś ale nie jesteśmy razem (nad tym pracuje) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Potrzebuję zbudować maszyne czasu

x

podaj parametr jakie twoim zdaniem powinno spełniać takie cacko 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ta baba to następna - jak ...ałeś to teraz wiesz jak nie ...ać, ona jak ...ała to wie teraz jak nie ...ać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie brzmi dziwnie. Ostatnio jakiś naukowiec ogłosił, że wie jak zbudować wehikuł czasu i niebawem tego dokona. Nie czytałam nic więcej, ale właśnie mi o tym przypomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kii

Istnieją zdjęcia które podobno udowadniają że istnieli przez czasy podróżnicy czasu ale czy to prawda to nie wiadomo a wiadomo że naukowcy tacy na samej górze nawet jak taką maszynę mają lub będą mieli to nam nie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bezedury napisał:

Nie ta baba to następna - jak ...ałeś to teraz wiesz jak nie ...ać, ona jak ...ała to wie teraz jak nie ...ać

Dobrze, ale tylko ...cz, ...eś bo nie każdy wie jak ...ić i p...ać , a już na pewno ten od ...ów, wszystko jest ...ą kwestią p...o c...u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
59 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie brzmi dziwnie. Ostatnio jakiś naukowiec ogłosił, że wie jak zbudować wehikuł czasu i niebawem tego dokona. Nie czytałam nic więcej, ale właśnie mi o tym przypomniałeś.

Oby mu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma
1 godzinę temu, Gość ciekawy napisał:

Moje życie całkowicie runęło jak rozpad się mój związek. Musiałbym cofnąć czas by naprawić to wszystko tylko nie mam jak

Proszę nie bierzcie mojego pytania za poważne bo to brzmi dziwnie (wiem) i sam nie wiem czy w to wierze jednak i tak się was zapytam.......

Jak uważacie czy jakby zebrał najmądrzejszych studentów np z uniwersytetów którzy zajmują się takimi ciekawymi wynalazkami to czy byłby ktoś w stanie skonstruować taką maszynę?

dla ziemian niedostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..., przez tą cenzurę nawet nie wiem co napisałem i co mam odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Teoretycznie zbudowanie maszyny czasu jest możliwe ale moglibyśmy tylko przenosić się w przyszłość a nie w przeszłość. Wychodzimy z założenia że na ziemi i w kosmosie czas mija inaczej, tzw paradoks bliźniąt. Cytat :

"Jedno z pary bliźniąt zostaje kosmonautą i wyrusza w nowoczesnej rakiecie, lecącej niemal z prędkością światła, do odległej gwiazdy, a potem powraca. Wychodzi na to, że jedno z tych bliźniąt 80 lat czekało na powrót drugiego i, po otworzeniu się drzwi od rakiety, wychodzi stamtąd bliźniak, który ma około 30 lat - mówi dr Łukasz Badowski z Centrum Nauki Kopernik."

Bo według teorii Ensteina uniwersalny czas, jeden dla wszystkich - nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×