Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale napiszę

Nie chciałam tego pisać

Polecane posty

Gość Ale napiszę

Poznałam ostatnio bardzo, baaardzo przystojnego mężczyznę, jest młody aczkolwiek wygląda bardzo poważnie. Chyba wpadłam mu w oko, bo mówił że jestem baaardzo ładna. Fajny był😍.. taki szarmancki, dowcipny i uroczy. Widać inteligentny. Coś a'la prowadzący "W tyle wizji" Krzysztof Feusette. On mógłby być moim ideałem😀 Sexi, ale mega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karnowski też spoko. Nawet jest podwójny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już dawno nikt mi tak nie wpadł w oko. Może dlatego, że lubię tego Krzyśka z W tyle wizj. Choć tam to lubię wszystkich, po prostu kocham😍

Fakt faktem, że nadawaliśmy na tych samych falach. Taki kulturalny mężczyzna jest niesamowicie pociągający, kiedyś też taki byłeś. Ale już niei jesteś i stało się to szybciej niż powinno także wiesz... czar prysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Już dawno nikt mi tak nie wpadł w oko. Może dlatego, że lubię tego Krzyśka z W tyle wizj. Choć tam to lubię wszystkich, po prostu kocham😍

Fakt faktem, że nadawaliśmy na tych samych falach. Taki kulturalny mężczyzna jest niesamowicie pociągający, kiedyś też taki byłeś. Ale już niei jesteś i stało się to szybciej niż powinno także wiesz... czar prysł.

ojej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Już dawno nikt mi tak nie wpadł w oko. Może dlatego, że lubię tego Krzyśka z W tyle wizj. Choć tam to lubię wszystkich, po prostu kocham😍

Fakt faktem, że nadawaliśmy na tych samych falach. Taki kulturalny mężczyzna jest niesamowicie pociągający, kiedyś też taki byłeś. Ale już niei jesteś i stało się to szybciej niż powinno także wiesz... czar prysł.

To nie moja wina,że z twoich strigów zrobiłem kominiarke...🤣🤣🤣

Życie.punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Karnowski też spoko. Nawet jest podwójny.

Co Ty masz coś nie tak z głową? Każda kobieta ma prawo zrobić makijaż, czy nie? Tym bardziej, że gdy jestem bez, to ponoć także jestem piękna😁 mimo, że makijaż daje inny efekt, ale tak to każda ma.😉😘 Trzymaj się.

P.s. Widzisz, mimo wszystko znajdują się mężczyźni, którzy widzą mnie bez makijażu i komplementują. To bardzo miłe, tym bardziej po tym wszystkim co uczyniła ta zawistna. To był scoop, no bo kto by pomyślał, że zdjęcia tak przekłamią rzeczywistość na twarzy, nie?😉 Dlatego zareagowała jak w amoku i to zrobiła, rozumiesz? 

Ale ludzie to głąby, a co dopiero w ogóle coś takiego miałoby przyjść im do łepetyn, zresztą widać, że i Ty się nie różnisz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

Chodzę w stringach, słuchając Stinga.

Szarik lubi moją pupę, gdy nakrywa ją swym brzuchem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej
10 minut temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

 

Życie.punkt

Co ty nie powiesz. I przestań beczeć.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
21 minut temu, Gość ojej napisał:

Co ty nie powiesz. I przestań beczeć.😉

Milczenie owiec.

Jeszcze się dowiesz.punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta
4 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Milczenie owiec.

Jeszcze się dowiesz.punkt

Lubię, gdy jesteś Hannibalem i z ochotą bawisz się analem. Beczę niczym owca, gdy koń Twój dobiera się do mego owsa 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
59 minut temu, Gość Groźny pederasta napisał:

Lubię, gdy jesteś Hannibalem i z ochotą bawisz się analem. Beczę niczym owca, gdy koń Twój dobiera się do mego owsa 😎

Ssij smoczka cwelu...smoczek to ty,czyli dozgonna masturbacja...

Miecz czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×