Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o poradę

Proszę o poradę - pożyczka w probidebcie

Polecane posty

Gość Proszę o poradę

Proszę o poradę. Z racji poważnej zmiany w życiu musiałam radzić sobie zupełnie sama i wzięłam mała pożyczkę od znajomej na która miałam małego haka, pożyczka w providencie. Dodam, że Pani wiedziała, że obecnie nie mieszkam w rodzinnym domu ale sama uprzedzała, że umowie wpisuje adres taki jak zameldowania.( czy w ogóle mogła tak zrobić?) Spisałyśmy umowę otrzymałam pieniążki ale niestety podwinęła mi się noga nie miałam nawet na jedzenie, ledwo co utrzymywałam się z makaronu i zupy z torebki i nie miałam na raty, nie byłam w stanie zapłacić nawet zlotuwki. Od stycznia sytuacja sie polepszyła,zarabiam poeniazki, mam podwyżkę i juz wpłaciłam raty na spłatę ale doszły mnie słuchy, że Provident nasłał policję. Czy dobrze jest udać sie do adwokata bądź radcy prawnego w tej sprawie? Czy takie groźby i nachodzenia mogą mieć miejsce ? Czy policja może mnie na hodzic ponieważ nie splaciclam pożyczki nieswojej? Chodzi o kwotę niewielka, czy ma znaczenie ze kwota zosstala w dużej mierze przeznaczona na pieluchy, mleko, artykuły dla dziecka? Pozdrawiam i proszę o poradeporadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radczyni-net

Co masz na myśli nieswoja pożyczka? Jaką rolę grała ta znajoma i na czym polega hak o którym wspominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Doszły Cię słuchy ze nachodzi Cie policja? Co to za bełkot?

Jeśli przeznaczyłaś pieniądze na mleko to nic Ci nie zrobią, gorzej by było gdybyś sobie kupiła spódnicę i bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×