Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobieta w zaawansowanej ciaży budzi we mnie wspóczucie

Polecane posty

Gość Gosc

Jeszcze pierwsze pierwsza ciąża tak się nie daje kobiecie we znaki, ale z każdą kolejną jest gorzej. Sama  byłam 2razy w ciąży nic przyjemnego.Czasem widać po kobiecie że dobrze te ciążę znosi ale to zdarza się rzadko

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam zniosłam świetnie, jakby mi brzuch nie rósł to zapomniałabym, że jestem w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niby byle osób wspólczujacych, ale w kolejce w sklepie to nikt nie przepuści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja współczuję ludziom ciężko chorym ,niepełnosprawnym, bardzo zamitym itp. Ale zdrowie kobiecie która zaraz urodzi i będzie mieć swoje wyczekane dziecko dlaczego mam współczuć 😂?

ciąża trwa chwilę i zaraz jej organizm wróżki do stanu z przed ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Niby byle osób wspólczujacych, ale w kolejce w sklepie to nikt nie przepuści. 

Skoro ciężarna ma siłę chodzić po sklepach, to postoi kilka minut w kolejce do kasy. A jeśli naprawdę źle się czuje, to niech poprosi o przepuszczenie w kolejce zamiast robić goownoburzę na kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nikt nie ma obowiązku być w ciąży. Roszczenia wobec ludzi nie w ciąży są nieuzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Skoro ciężarna ma siłę chodzić po sklepach, to postoi kilka minut w kolejce do kasy. A jeśli naprawdę źle się czuje, to niech poprosi o przepuszczenie w kolejce zamiast robić goownoburzę na kafeterii. 

No różnie bywa. Ja np miałam taką sytuację że nie miał mi kto często zakupów zrobić a coś jeść trzeba. Nie każdy ma też tyle śmiałości żeby domagać się przepuszczenia w kolejce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

połóg jest gorszy niż ciąża, więc tym w połogu współczuję bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

połóg jest gorszy niż ciąża, więc tym w połogu współczuję bardziej

Mają to na własne życzenie. Nie ma więc czego im współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Lorelei napisał:

No różnie bywa. Ja np miałam taką sytuację że nie miał mi kto często zakupów zrobić a coś jeść trzeba. Nie każdy ma też tyle śmiałości żeby domagać się przepuszczenia w kolejce. 

Dokladnie.  Miałam tak samo. W domu dwoje dzieci,  mąż w delegacji,  nikogo gdzies blisko do pomocy. I albo z dwójką piekarnia, rossman,  mięsny,  spożywczy,  czasem apteka, itp.albo hipermarket. 

Pierwsza ciążę przeszłam świetnie.  Drugą już gorzej. Po niej wspolczulam w duchu kobietom w ciąży,  jak je widziałam. Z trudem odwazylam się na trzecią i to był jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Skoro ciężarna ma siłę chodzić po sklepach, to postoi kilka minut w kolejce do kasy. A jeśli naprawdę źle się czuje, to niech poprosi o przepuszczenie w kolejce zamiast robić goownoburzę na kafeterii. 

To sobie poczytaj o fizjologii ciężarnej. Chodzić właśnie może ale stanie powoduje omdlenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Vanessa napisał:

To sobie poczytaj o fizjologii ciężarnej. Chodzić właśnie może ale stanie powoduje omdlenia. 

Tu ci przyznam rację. Często jest też tak, że kręgosłup nie wytrzymuje stania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość Vanessa napisał:

To sobie poczytaj o fizjologii ciężarnej. Chodzić właśnie może ale stanie powoduje omdlenia. 

Na pewno zemdlejesz od 5 minut stania. Ciekawe, że poza Polską ciężarne nie robią z siebie świętych krów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×