Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tulip

Jaki to normalny facet wg kobiet

Polecane posty

Gość Gosc

To taki, przyy którym się dobrze czuje i może sobie wyobrazić,  że będzie z nim mieszkała pod jednym dachem, nie męcząc się.  Dla jednej będzie to spokojny domator, dla innej szalony facet. Jedna  będzie preferowac panów z nadwagą,  inna chudych jak strach na wróble. Muszą się czuć dobrze ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To taki, przyy którym się dobrze czuje i może sobie wyobrazić,  że będzie z nim mieszkała pod jednym dachem, nie męcząc się.  Dla jednej będzie to spokojny domator, dla innej szalony facet. Jedna  będzie preferowac panów z nadwagą,  inna chudych jak strach na wróble. Muszą się czuć dobrze ze sobą. 

Ciekawe kto normalny preferuje tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki kutry nie istnieje

nieralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

Tylko taki z przystojnym ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khggyyfv8756

Taki który jest od początku szczery uczciwy ,nie knuje za plecami,nie manipuluje,nie robi z kobiety wariatki,nie pastwi się nad nią psych tylko od razu mówi czego chce i potrafi się zaopiekować kobietą...nie chleje ,nie zdradza,nie oszukuje i nie ględzi w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam normalnego

Normalny facet nie doprowadza kobiety do ciężkiej depresji i załamania nerwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po wpisach wnioskuje że to raczej z normalnymi kobietami jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 252525

Powiem Ci co ja usłyszałem od kobiety. Przy Tobie czuje się spokojna i bezpieczna. Mogę z Tobą rozmawiać o wszystkim i o niczym. Słuchasz, rozumiesz i rozmawiasz. Nie narzucasz mi niczego. 

Wydaje mi sie, że kobiety marzą o kimś kto je będzie rozumiał, szanował, kochał- prawdziwie, był przy nich gdy tego potrzebują. Może doszło by tu sporo rzeczy ale to są raczej główne cechy, których chcą od faceta. Nie Twoich ...onych pieniędzy, nie Twojego auta tylko Ciebie i Twojej obecności. Mowa tu o tych szczerych kobietach, które od życia pragną czegoś więcej niż żyć, pracować, spać i biegać za kasą. Czekam na hejt, wiadro pomyj i co tam jeszcze macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość khggyyfv8756 napisał:

Taki który jest od początku szczery uczciwy ,nie knuje za plecami,nie manipuluje,nie robi z kobiety wariatki,nie pastwi się nad nią psych tylko od razu mówi czego chce i potrafi się zaopiekować kobietą...nie chleje ,nie zdradza,nie oszukuje i nie ględzi w nieskonczonosc

To ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
37 minut temu, Gość 252525 napisał:

Wydaje mi sie, że kobiety marzą o kimś kto je będzie rozumiał, szanował, kochał- prawdziwie, był przy nich gdy tego potrzebują. Może doszło by tu sporo rzeczy ale to są raczej główne cechy, których chcą od faceta.

Ja taki jestem, a żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×