Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC

bRZYDKI MEZCZYZNA GDYBY WYGRAL W LOTTO MIALBY SZANSE NA MALZENSTWO Z KOBIETA O WYGLADZIE 9 NA 10?

Polecane posty

Gość Gość

Miałby spokojnie wysokie szanse u tych 9/10 lub nawet wyżej. Nie ma ludzi brzydkich są tylko biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko wiele kobiet jest cwanych i mogą zażądać rozwodu i połowy majątku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko wiele kobiet jest cwanych i mogą zażądać rozwodu i połowy majątku !!!

rozwód ok, ale g... by dostały jak meżczyzna majątku dorobił się przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko wiele kobiet jest cwanych i mogą zażądać rozwodu i połowy majątku !!!

Zgadza się. Kobieta nie jest w stanie pokochać takiego faceta. Może się z nim związać dla kasy, ale darzyć uczuciami go nie będzie.

Kobiety potrafią kochać tylko przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta jedyne co pokocha u ciebie to pieniądze, niestety. W epoce internetu nie ma już praltycznie kobiet co kochają za osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

A na chu/j komus taka za ktora wszystkie przyglupy beda sie slinic i predzej czy pozniej taka deb/ilka zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta jedyne co pokocha u ciebie to pieniądze, niestety. W epoce internetu nie ma już praltycznie kobiet co kochają za osobowość.

W liceum czy gimnazjum to jeszcze inaczej bylo chyba. Mnie wtedy chlopacy nie interesowali moze w liceum. Ale bylyw  szkole jakies pary  nawet brzydkich ludzi. Taki niski brzydal chodzil z taka wysoka dziewczyna ona wygladala ok jak dla mnie. Dla was pewnie by byla brzydka 😕 bo wy jestescie najpiekniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Wydalo sie! brzydale sa roszczeniowymi PUSTAKAMI marzacymi o pieknych najlepiej glupich kobietach zeby ich zechcialy.

pisze to jako ex brzydula. WiedZialam juz ze nie ma sensu brac brzydkiego jak wyladnialam bo ONI MNIE NIE CHCIELI. A sama swego czasu chcialam byc nawet z brzydkim ale coz oni maja wynagania kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Takaprawda napisał:

 

pisze to jako ex brzydula. W

co zrobilas, by wyladniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda
13 minut temu, Gość Qwe napisał:

A na chu/j komus taka za ktora wszystkie przyglupy beda sie slinic i predzej czy pozniej taka deb/ilka zdradzi.

Jeden normalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 minuty temu, Gość Takaprawda napisał:

A sama swego czasu chcialam byc nawet z brzydkim ale coz oni maja wynagania kosmiczne.

Ja nie szukam piękności, a nawet te brzydsze ode mnie nie są mną zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda
5 minut temu, Gość gosc napisał:

co zrobilas, by wyladniec?

Biore hormony tarczycy a wczesniej tez kobiece. Zeszla mi opuchlina i paskudne nalane rysy. Ale jako dziecko mialam dosc ladna twarz wlosy do pasa. Niestety mam tradzik do dzis od wieku nastoletniego poniewaz choruje na pcos. Ale czasem mnie ktos zagada na ulicy albo w internecie. Mialam facetow. Zastanawiam sie co kupuje zeby mi w tym bylo naprawde dobrze. Nie musze nosic niewygodnych obcasow a niski obcas lub plaskie buty. Dopasowane ubrania lub kiecki w lecie. Troche cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda
5 minut temu, Gość vvv napisał:

Ja nie szukam piękności, a nawet te brzydsze ode mnie nie są mną zainteresowane.

To je olej i szukaj dalej. Az w koncu znajdziesz. Wiem ze to jest przykre ale w koncu sie trafi naprawde zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Idz na silownie. Tak zebys nie mial nadwagi a cialo ubite. Kup sobie modne typowe niewydziwione ciuchy. Ostatnio nosza np czarna bluze dresowa i czarne spodnie i to fajnie wyglada. Kazdemu pasuje. 

Mysle ze jednak facetowi wolno wiecej jesli chodzi o braki w urodzie wiec:

WYROB W SOBIE PEWNOSC SIEBIE

mysle ze to podstawa. Bo to widzac po czlowieku ze czuje sie gorszy. Posluchaj sobie filmikow o tym na you tube.

poza tym nie jestem modelka ani Ty modelem i nie musimy sie wszystkim podobac.mamy prawo byc tacy jacy jestesmy. Ja nie jestem idealna dalej. Ale co zrobie? Mam sie wstydzic spojrzec w twarz obcemu chlopakowi? Byc oniesmielona tym ze nie jestem nastoletnia modeleczka?

znajdz sobie jakas pasje ale nie po to by o niej opowiadac tylko poczuc sie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×