Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weekend

Mam słusznie żal do męża?

Polecane posty

Gość Weekend

Wczoraj musiałam spotkać się z tatą i jego partnerką w celu wyjaśnienia paru spraw (poszłam za mamę, bo Ona nie miała ochoty i nerwów na tego typu atrakcje a trzeba było omówić pare spraw)

towarzyszysz mi mąż, wie jaki ja mam stosunek do kobiety taty... Był dla niej bardzo miły, kulturalny. Nawet bym powiedziała, ze serdeczny, raz zwrócił mi uwagę gdy się zdenerwowałam. Czuje się przez Niego taka zdradzona, miałam nadzieje ze stanie murem za mną. Ze będzie ja traktować chłodno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze że choć twój mąż ma trochę oglady dzikusko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik

słusznie, też bym się wkurzyła, jeżeli nie chciał zajmować stanowiska, to mógł być obojętny, ale serdeczny to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja cie rozumiem to się nazywa lojalność.  Tylko dla twojego ojca tez byłabym niemiła bo domyślam. Się ze to on zdradził twoja mamę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale bzdura... Dobrze, że ja już nie mam żony bo ciągle takie ...y wymyslala... Niech teraz innemu zatruwa życie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In37

A co ma twój mąż do tego jaki Ty masz stosunek do kobiet taty? Jak ktoś jest kulturalny to zawsze, ma klasę i tyle. Nawet nie wiemy jaka była Twoja matka? Zresztą gdybym miał być niemiły dla ludzi po rozwodzie albo stawać po czyjejs stronie to dla ponad połowy spotykanych osób bym musiał być niegrzeczny. Zresztą tata to dorosły facet, zawsze mnie smieszylo wchodzenie dorosłym do łóżka. Problem z pupy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
12 minut temu, Gość Weekend napisał:

Wczoraj musiałam spotkać się z tatą i jego partnerką w celu wyjaśnienia paru spraw (poszłam za mamę, bo Ona nie miała ochoty i nerwów na tego typu atrakcje a trzeba było omówić pare spraw)

towarzyszysz mi mąż, wie jaki ja mam stosunek do kobiety taty... Był dla niej bardzo miły, kulturalny. Nawet bym powiedziała, ze serdeczny, raz zwrócił mi uwagę gdy się zdenerwowałam. Czuje się przez Niego taka zdradzona, miałam nadzieje ze stanie murem za mną. Ze będzie ja traktować chłodno. 

Uważam, że masz słuszność. Można być uprzejmym ale nie zanadto zwłaszcza, że to twój ojciec odszedł a nie na odwrót, zranił twoją mamę. Mąż znając twoje zdanie powinien zachować dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście że masz rację autorko. Twój mąż ma stać za Tobą murem, a nie jeszcze zwracać ci uwagę że się denerwujesz! W takiej sytuacji bym zrobiła mężowi później taka awanturę ze by mu się odechciało być miłym dla lafiryndy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc4

Tacy właśnie są faceci. Zdradliwe nielojalne szuje☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Też bym się wkurzyła. Mąż powinien stać po twojej stronie. Serdeczność a zachowanie na poziomie wobec obcej osoby to zupełnie co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz żal do męża że nie zachowywał się jak burak tylko jak kulturalny człowiek? No sorry, ale problem to ty masz ze sobą a nie z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Głupotą jest angażowanie się w problemy i wojenki innych. Autorko, żyj własnym życiem, nie rodziców i nie wyręczaj matki w jej obowiązkach. Może jak popracujesz nad autonomią i kulturą zrozumiesz słuszną postawę swojego męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiwe
19 minut temu, Gość gość napisał:

Masz żal do męża że nie zachowywał się jak burak tylko jak kulturalny człowiek? No sorry, ale problem to ty masz ze sobą a nie z mężem

Popieram.. A jak któraś napisała że by zrobiła po tym awanturę? Chora.. I co mu zrobisz, nakrzyczysz xd Ja bym taka kobietę z miejsca olał i wysłał do psychiatry. Facet kulturalny to źle, ma być prosty Janusz i burak. Zresztą kobiety same nie wiedzą czego chcą. Taka jest prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc4 napisał:

Tacy właśnie są faceci. Zdradliwe nielojalne szuje☹️

Takie właśnie są baby. Zdradliwe, kłótliwe koorwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

sama jestem mężatką , ale powiem ci że nie masz racji, że ty nie cierpisz tej kobiety to twój mąż ma tez jej nie lubic bo ty tak chcesz to jest chore, a twoja matka po manipulantka, sama nie chciała omawiac spraw a ciebie wysłała  zebyś ty sie denerwowała,  matka jest dorosła i powinna załatwiać sama swoje sprawy bo jak widać cierpi na tym twoje małżeństwo, nie masz racjii a na miejscu twojego meza to bym cię ustawiła do pionu , ze wpierniczasz się w nie swoje sprawy a na nim się wyżywasz

jak ktoś pisał , że to nie z mężem masz problem tylko ty jesteś problemem , jak kuzwa pies ogrodnika, sama kogoś nie lubisz i innym kazesz nie lubić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

hahaha, ale czego od niego oczekiwałąś , że jej wpierniczy, że ją zwyzywa, to by cię ucieszyło, dobrze ze mąż ma dystans do sprawy i zachował się kultularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeśli nie masz większych problemów w małżeństwie to ten powód jest wystarczająco dobry na awantury. Nie musi zdradzać, wystarczy, że czujesz się zdradzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój facet jest taki sam, serdeczny nawet zbyt dla moich ''wrogów''. Ale jak patrzę na innych, to ci co np od razu z mordą czy wrogoscią do tych których nie znają, tylko działają jak ich nastawi partnerka, to są ludzie którym ogólnie brak kultury, buraki takie delikatnie mówiąc. Wiec mysle ze to jak sie twój mąż zachował dobrze o nim swiadczy, wychowani ludzie tak własnie sie zachowują do tych których nie znają i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lagodnie to opisałaś, że się "zdenerwowałaś", aż cię mąż musiał powstrzymywać. Powiedz, co by to dało, gdybys wyskoczyła z pazurami? Atmosfera bylaby fatalna, a przecież będziecie się jeszcze nie raz spotykać. Nie bądź sędzią swoich rodziców i ich decyzji, bo nie znasz wszystkich faktów i powodów. Dorosłym dzieciom tylko się wydaje, że wiedzą wszystko o swoich rodzicach. Kultura i uprzejmość zawsze mile widziane, nie trzeba być chamem, by pokazać, po czyjej się jest stronie. Zalecałabym subtelność, dystans i dzialanie w białych rękawiczkach. Powinnaś odpuścic sobie ten żal, bo mąż podszedl do tego typowo po męsku, zadaniowo. I wywiązal się z zadania, nie dopuszczając do żenującej nerwówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matka wysyła córkę żeby walczyła  byłym mężem i jego nową partnerką, córka bierze męża żeby wspomoagał ją w chamskim zachowaniu w stosunku do ojca i jego nowej partnerki (co na pewno pomogło w załatwieniu wszystkiego!). 

 

Nie dziwię się, że ojciec autorki odszedł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko powaliło Cię zdrowo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty masz takie nastawienie do tej babki a nie twój mąż. Poza tym jak ktoś ci może poradzić czy słusznie czy nie słusznie. Moim zdaniem przesadzasz i coś jest z tobą nie tak a następna osoba powie że miałaś 100% rację....a więc słusznie czy nie słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Żenada, a nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×