Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kontakt dziecka jedyną babcią

Polecane posty

Gość Gość

Zaraz na świat przyjdzie moje pierwsze dziecko. Teściowa nie żyje, z moją mamą nie utrzymuje kontaktu od 10 lat, wprowadziła się na drugi koniec Polski, wydaje mi się że może mieszkać za granicą. Zaraz po tym jak wyjechałam na studia poznała kogoś i poszła w długą. Powiedziałam jej co na ten temat myślę i straciliśmy kontakt. Czy powinnam ją jakoś poinformować, że została babcią? Jestem jedynaczką to będzie jej jedyny wnuk, ona też będzie jego jedyną babcią. Co powiedzieć dziecku jak zacznie pytać o babcię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiem, że pewnie Ci trudno, ale ja bym ją poinformowała i poczekają na jakiś ruch z jej strony. Ty będziesz miała czyste sumienie, a decyzja będzie należała tak naprawdę do niej- jeśli będzie chciała być babcią, to będzie, jeśli nie to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Bardzo dobra okazja do odnowienia więzi rodzinnej i ułożenia dobrych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pojawienie się dziecka na świecie może dużo zmienić w relacjach rodzinnych.Ja bym poinformowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za mało napisałaś, żeby doradzić. Co to znaczy "poszła w długą"? była alkoholiczką, czy po prostu śmiała ułożyć sobie życie po swojemu, czego nie mogłaś jej wybaczyć?

Jakie miałyście relacje wcześniej, jakim jest człowiekiem? czy to dobra, troskliwa osoba, czy wręcz przeciwnie - toksyczna zołza, która myśli tylko o sobie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zołza to autorka, nagle potrzebuje babci :), matki nie potrzebuje od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Po co nagadałas matce ? Powinnaś się cieszyć ze znalazła człowieka a nie robić aferę. Ty lepiej odzyskaj matkę a nie babcie dla swojego dziecka. Rozumiem, ze o ślubie jej nie zawiadomiłas ? Jesteś jakaś toksyczna bo nawet teraz masz problem w zupełnie innym miejscu niż powinnaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Po co nagadałas matce ? Powinnaś się cieszyć ze znalazła człowieka a nie robić aferę. Ty lepiej odzyskaj matkę a nie babcie dla swojego dziecka. Rozumiem, ze o ślubie jej nie zawiadomiłas ? Jesteś jakaś toksyczna bo nawet teraz masz problem w zupełnie innym miejscu niż powinnaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×