Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Opierdziana

Facet pier.dnął mi prosto w twarz!

Polecane posty

Gość Opierdziana

On się obudził, wstał, krzątał się po mieszkaniu, ja dopiero pomału się budziłam. No i żartowniś postanowił zrobić coś mega obleśnego. Zsunął gacie, nadstawił dupę centralnie nad moją twarzą i puścił głośnego, przeciągłego, śmierdzącego bąka! Smród był nie do opisania, ja wyskoczyłam z łóżka jak oparzona, a on się śmiał do rozpuku.

Nie odzywam się teraz do niego, to nie pierwszy raz, kiedy robi coś obrzydliwego, ale pierwszy raz potraktował mnie przy tym w taki sposób. Co za świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kùrwa ale dramat. A co byś zrobiła, gdyby strzelał w ciebie kozami z nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opierdziana
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kùrwa ale dramat. A co byś zrobiła, gdyby strzelał w ciebie kozami z nosa?

Super, to sobie wyobraź, że budzisz się i pierwsze, co widzisz to gołe, śmierdzące dupsko tuż nad twoją twarzą. Miło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opierdziana

Dodam, że zdarza mu się bekać głośno, puszczać bąki czy grzebać sobie przy jajach nawet przy jedzeniu, ale dla niego jest to chyba naturalne zachowanie. Ale to, co zrobił dzisiaj było tak chamskie i obrzydliwe, że nie odezwę się do niego przez cały tydzień. Teraz sobie gra w coś i pierdzi jak prosiak, nic go nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już się pogodziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Opierdziana napisał:

On się obudził, wstał, krzątał się po mieszkaniu, ja dopiero pomału się budziłam. No i żartowniś postanowił zrobić coś mega obleśnego. Zsunął gacie, nadstawił dupę centralnie nad moją twarzą i puścił głośnego, przeciągłego, śmierdzącego bąka! Smród był nie do opisania, ja wyskoczyłam z łóżka jak oparzona, a on się śmiał do rozpuku.

Nie odzywam się teraz do niego, to nie pierwszy raz, kiedy robi coś obrzydliwego, ale pierwszy raz potraktował mnie przy tym w taki sposób. Co za świnia.

Najedz się wiatropylnych substancji. Udawaj, że jesteś napalona na minetę , usiądź mu na twarz i puść mega gorącego bąka.  Będziecie kwita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe
6 godzin temu, Gość Opierdziana napisał:

On się obudził, wstał, krzątał się po mieszkaniu, ja dopiero pomału się budziłam. No i żartowniś postanowił zrobić coś mega obleśnego. Zsunął gacie, nadstawił dupę centralnie nad moją twarzą i puścił głośnego, przeciągłego, śmierdzącego bąka! Smród był nie do opisania, ja wyskoczyłam z łóżka jak oparzona, a on się śmiał do rozpuku.

Nie odzywam się teraz do niego, to nie pierwszy raz, kiedy robi coś obrzydliwego, ale pierwszy raz potraktował mnie przy tym w taki sposób. Co za świnia.

hahaha, komedia, szkoda że nie nagrał tego i nie puścił na Utuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Najedz się wiatropylnych substancji. Udawaj, że jesteś napalona na minetę , usiądź mu na twarz i puść mega gorącego bąka.  Będziecie kwita. 

bierzesz pół kilo cebuli, smazysz, zjadasz, może być na chlebie, dasz rade mu pierdzieć w gębę i to straszna siara tak ze dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opierdziana

Dzięki za porady, ale niestety obawiam się, że jego to tylko rozbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek
6 godzin temu, Gość Opierdziana napisał:

Super, to sobie wyobraź, że budzisz się i pierwsze, co widzisz to gołe, śmierdzące dupsko tuż nad twoją twarzą. Miło ci?

drętwa księżniczka bez poczucia humoru, zrób mu rewanż za pare dni i nasraaj mu do butów, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Opierdziana napisał:

Dzięki za porady, ale niestety obawiam się, że jego to tylko rozbawi.

hehhe, po cebuli smazonej, wątpie :D. To może wyczekaj do momentu kiedy bedziesz miała rzadki stolec i znienacka cztykniesz mu w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość antek napisał:

drętwa księżniczka bez poczucia humoru, zrób mu rewanż za pare dni i nasraaj mu do butów, hihi

dobre, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prrrrrut na twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość buehehe napisał:

hahaha, komedia, szkoda że nie nagrał tego i nie puścił na Utuba

Jestem przekonana, że filmik z tego wielkopomnego zdarzenia krąży już gdzieś w necie. Widzialam bardzo wiele tego typu produkcji i muszę powiedzieć Autorko, że jeśli był to zaledwie jednorazowy wybryk Twojego ukochanego, to można powiedzieć iż jesteś szczesciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Markus 7777 napisał:

Lubisz oglądać takie filmy?

Któż by nie lubił? Ja się przynajmniej do tego otwarcie przyznaję😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Markus 7777 napisał:

Chyba nikt normalny takich filmów nie lubi

A jak robią kupe też oglądasz?

Obejrzalam tego sporo, przyznaję, ale już mi się znudziło. A Ty tak drążysz, bo...? Jesteś fanem takich filmów??😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Markus 7777 napisał:

Wprost przeciwnie czuję do nich obrzydzenie

Drąże ten temat bo ciekawi mnie dlaczego ludzie oglądają takie coś

Ludzie oglądają wszystko z ciekawości. Ja na przyklad nie rozumiem jak można oglądać filmy z wypadków, egzekucji, rozwalone trupy, bebechy. To już wolę govno i pierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranko

Na drógi raz się zaciągnij i beknij mu w papę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×