Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość La Famillia Sport

Ale mnie zirytowała wczoraj pewna koleżanka, co za bezczelność ze strony kobiet

Polecane posty

Gość La Famillia Sport

Byłem wczoraj na domówce u koleżanki z roku, było ogółem z 8 osób i była też niestety ona.., pewna laska, która poznałem już właśnie przez tą koleżankę ze studiów, brzydka-gruba, nie podoba mi się fest, do tego charakter takiej hmm jakby nie wiadomo kim była, a jest bazylem , chamem, zapyziałą idio.tką , taka jest prawda

no i podczas imprezki wczoraj, wiadomo był alkohol itp, były tańce i ta panna a raczej mogłbym ją nazwac szrek, się do mnie zaczeła dostawiać.., najpierw w tańcu swoim zadem kręciła przede mną, później juz zaczynała coraz śmielej mnie dotykać itp.. nie reagowałem zbytnio bo nie chciałem jej sprawiać przykrosci, w sumie z kazda dziewczyna wczoraj podobnie tańczyłem.., no i w końcu około 24, wzieła mnie za reke, zaprowadziła do pokoju obok i chciała się pocałowac.. ja ją delikatnie mówiąc odtrąciłem bo po prostu mi się mega nie podoba.., na co ona wywaliła takim tekstem, ze po prostu myslalem ze walne i caly czas jestem wkurzony.., ona wyobrazcie sobie do mnie z ryjem , ze "pfff nie to nie.., widocznie nie jestes prawdziwym facetem i nie wiesz jak się zająć kobietą, nie dziwie się, ze jestes sam",  Kuuuuurwa!! czy wy to sobie wyobrazacie? gruby brzydki bazyl chcial pewnie sie ze mna bzyknac, ja ją naturalnie , ze olałem a ta z takim tekstem, no po prostu czegos tak zalosnego w zyciu nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Arystocweles nie wymyślają idioot kolejnych prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktor

laski tak mają, mysla ze moga miec faceta zawsze na kazde zawołanie i owszem, te atrakcyjne tak mogą, ale te pasztety tez mysla, ze tak moga i czesto sie wlasnie przeliczaja, jeeeebaaac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktor

laski tak mają, mysla ze moga miec faceta zawsze na kazde zawołanie i owszem, te atrakcyjne tak mogą, ale te pasztety tez mysla, ze tak moga i czesto sie wlasnie przeliczaja, jeeeebaaac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czasami kobiety nie mają świadomości, jak bardzo są nieatrakcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Laska chciała z litości się z tobą przespać, bo widzi ze ZADNA, ale to ZADNA na takie gowno nie spojrzy, ona przymknela oko na twoj wygląd i bycie nikim, bo zapewne spragniona czułości a ty myślisz, ze jestes królem 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

zgłoś na policje molestowanie i próbę gwałtu bidaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No cóż... Skoro spojrzała na ciebie wyłącznie nieatrakcyjna kobieta oznacza to tyle, ze sam jesteś skrajnie nieatrakcyjny. Z tego wynika, że nie spodobales sie jej, ale zrobiła to z desperacji. Nie martw się, ona ciebie nie pragnie, nie placze za tobą ani nie masturbuje sie z myślą o Tobie. Po prostu myślała, ze możecie stworzyć związek jako dwie nieatrakcyjne osoby. Z tego wynika, ze ona siebie akceptuje a ty masz ogromny problem. A za to co o niej napisałeś, w jakim stylu to zrobiłeś życzę ci, żebyś musiał wsadzac sztuczna cipke/ mysia nore do końca swoich dni. Na miłośc i seks to nie zaslugujesz. Dobrze, ze oszczedziles Tej traumy grubej koleżance. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

Związek? Hahahaha. Zwykły imprezowy lachociag, tylko że brzydki

Bez przesady. Każdy szuka miłości, tak naprawdę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podajap

Twoja natasza z grubymi ustami i oksana z warkoczem albo aagla tamira  dadza ci chetnie.. Wasze agentki wsrod polakow sa znane ze nietrudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samaprawda

Owczar czyk jest oblesny i tchorzem.. A jego wujek z pomorza szpieguje dlaruskich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×