Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rysiek

Z ostatniej chwili - Nowe oskarżenia pod adresem Grodzkiego. Świadek: "W 2012 roku Grodzki wsunął kopertę do szuflady z siedem tysięcy złotych, zamknął i nawet się na mnie specjalnie nie spojrzał"

Polecane posty

Gość Rysiek

"Kiedy mężczyzna został na oddziale, to miał dowiedzieć się o obowiązującej taryfie. – Nie wiem, kto informował tych pacjentów, ale to była powszechna wiedza. Stawki chodziły w ten sposób, że za asystę pana profesora płaciło się do 5 tysięcy złotych, on wtedy nie operował. A za osobistą operację stawka wynosiła do 10 tysięcy złotych. Nie wahaliśmy się długo, bo życie jest ważniejsze i chcieliśmy mieć cień nadziei na przedłużenie życia o rok, może dłużej. Nikt wtedy na pieniądzach nie oszczędza – tłumaczy mężczyzna.

Ostatecznie na operację złożyli się pan Marek z mamą – po 5 tysięcy złotych. – Mama miała przygotowane 10 tysięcy. Czekając długo przed gabinetem, powiedziałem, żeby dać jedynie siedem tysięcy. Nie mieliśmy pewności, czy on będzie to robił, czy nie. Mama nie chciała się na to zgodzić, ale wyciągnąłem trzy tysiące z koperty i powiedziałem, że siedem tysięcy wystarczy – opisuje.

Mężczyzna twierdzi, że do gabinetu Grodzkiego weszła jego mama. – Po chwili mama wyszła z gabinetu. Zakręciła jej się łza w oku. I powiedziała do nas: „Wiecie, chłopaki, nawet mu powieka nie drgnęła. Wsunął kopertę do szuflady, zamknął i nawet się na mnie specjalnie nie spojrzał” – powiedział."

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Obecność tego skompromitowanego łapówkarza Grodzkiego. a co gorsze także zaprzańca, w życiu publicznym RP świadczy jak wiele jest do zrobienia, aby Polskę uzdrowić. Człowiek bez butów. Tylko moralne bydlę może żądać w publicznym szpitalu łapówek od ciężko chorych ubezpieczonych pacjentów za należne im tam bezpłatne leczenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze tak bylo, ze brali lapowki biora i tak bedzie, bo czlowiek dla ratowania zycia robi wszystko a oni z zimna krwia grabia z czlowieka ostatni grosz, tak wlasnie jest w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko publicznym demaskowaniem hien-lekarskich takich jak ten łajdak bez sumienia Grodzki - Polacy zwalczą POtworne łapownictwo w Służbie Zdrowia !! Zbiorowe/ Społeczne Ubezpieczenie Zdrowotne polega na tym, że płacę solidarnie nawet jeżeli jestem zdrowy i młody ! a kiedy nagle potrzebuję pomocy medycznej to ją bezwzględnie otrzymuję bez łapówy !! A kto ma być pierwszy w kolejce do onkologicznych operacji decydujących o życiu, powinno decydować uczciwe konsylium lekarskie nadzorowane przez ministerstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proceder łapówek miał miejsce od zawsze, nasilił się od czasu kiedy PO dorwała się do władzy. Powszechne było "załatwianie sprawy" od worka ziemniaków tuż po "wyzwoleniu" przez Sowiewrów ,po okres szczególnego rozkwitu haratania w gałę przez fryca posadzonego na fotelu premiera. Twórcy procederu wynagrodzeni teraz zarabiają w praelemencie UE inni siedzą cicho schowani za zasłoną ukradzionych pieniędzy z budżetu w głębokich fotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nowa afera PiSu w min sprawiedliwości oni jak kradną to miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Zawsze tak bylo, ze brali lapowki biora i tak bedzie, bo czlowiek dla ratowania zycia robi wszystko a oni z zimna krwia grabia z czlowieka ostatni grosz, tak wlasnie jest w Polsce

Bo to są hieny cmentarne. Kiedyś w mojej miejscowości pewien lekarz (jeszcze za komuny) zoperował moją babcię, ta pytała się jego w jaki sposób mu się odwdzięczyć. Ten powiedział, że najlepiej zjadłoby się jakąś kaczuszkę, babcia zawiozła mu, ale ŻYWĄ. Ten jak zobaczył ją z tą żywą kaczką, to ją pogonił, że już nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mając w kraju taki, jak każdy widzi, wymiar sprawiedliwości zwyczajny, niemajętny Polak i dodatkowo spoza układów nie miał i nie ma szans na dochodzenie sprawiedliwości. Lekarze to druga kasta, którą należy ucywilizować i wyznaczyć granice. Było mi dane poznać w całym moim dość długim życiu zaledwie trzech lekarzy, o których WIEM, że nie Brali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Edek napisał:

Bo to są hieny cmentarne. Kiedyś w mojej miejscowości pewien lekarz (jeszcze za komuny) zoperował moją babcię, ta pytała się jego w jaki sposób mu się odwdzięczyć. Ten powiedział, że najlepiej zjadłoby się jakąś kaczuszkę, babcia zawiozła mu, ale ŻYWĄ. Ten jak zobaczył ją z tą żywą kaczką, to ją pogonił, że już nie trzeba.

Babcia i ty to chyba raczej że wsi jesteście, bo żywa kaczka w mieście nie miałaby racji bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A poza tym mało prawdopodobne by ktoś babcie wpuścił do szpitala z żywą kaczką tak jak z psem też nie opuszczą, kłamać trzeba umieć ale czego można się spodziewać po pisorskim elektoracie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

czego można się spodziewać po pisorskim elektoracie.

No..., tego POwskiego to nikt nie pobije!

Głupsi od polityków PO są tylko ich wyborcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No..., tego POwskiego to nikt nie pobije!

Głupsi od polityków PO są tylko ich wyborcy.

Brak argumentów u osób ograniczonych wywołuje agresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Brak argumentów u osób ograniczonych wywołuje agresje.

Tak sobie to tłumacz tum/anie!

Jak nazwać kogoś, kto głosuje na człowieka, który za jego zgodą i przyzwoleniem, robi wszystko aby mu zaszkodzić? Z faktami się nie dyskutuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak sobie to tłumacz tum/anie!

Jak nazwać kogoś, kto głosuje na człowieka, który za jego zgodą i przyzwoleniem, robi wszystko aby mu zaszkodzić? Z faktami się nie dyskutuje!!!

no masz racje a fakty są takie że na razie o tych wszystkich rzekomych łapówkach informuja anonimowe osoby które nawet nie wiadomo czy istnieją XDDD czemu nie ujawnia swoich danych ani nie zgłoszą tego na policje? ja ci powiem czemu - bo nie istnieją i takie zdarzenia nie miały miejsca XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Tak sobie to tłumacz tum/anie!

Jak nazwać kogoś, kto głosuje na człowieka, który za jego zgodą i przyzwoleniem, robi wszystko aby mu zaszkodzić? Z faktami się nie dyskutuje!!!

ale przecież ty to doskonale wiesz bo nie wierzysz w to co piszesz tylko szef ci powiedział co masz pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Babcia i ty to chyba raczej że wsi jesteście, bo żywa kaczka w mieście nie miałaby racji bytu

 

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A poza tym mało prawdopodobne by ktoś babcie wpuścił do szpitala z żywą kaczką tak jak z psem też nie opuszczą, kłamać trzeba umieć ale czego można się spodziewać po pisorskim elektoracie. 

Tak jesteśmy ze wsi, babcia była prostą chłopką i uczciwą, chciała się odwdzięczyć, pomyślała że jak zawiezie żywą kaczkę, to będzie świeża i lekarz sobie w domu przygotuje jak bedzie chciał, ale nie zajarzyła że to lekarz chciał upieczoną kaczkę. W dzisiejszych czasach wydawać to się może śmieszne i niedorzeczne, ale w latach 80-tych każdy towar był cenniejszy niż pieniądze. Śmiej się tępy gościu, babcia chciała dobrze, a ten nie przyjmując tej żywej kaczki upokorzył ją. Mógł otwarcie powiedzieć że chce pieczoną, a nie owijać w bawełnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

No..., tego POwskiego to nikt nie pobije!

Głupsi od polityków PO są tylko ich wyborcy.

Wszyscy POwcy, to szmalcownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy POwcy, to szmalcownicy.

Nic dodać,nic ująć,na dodatek aferzyści złodzieje ludzie bez honoru, myślący że inni współobywatele to durnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Edek napisał:

 

Tak jesteśmy ze wsi, babcia była prostą chłopką i uczciwą, chciała się odwdzięczyć, pomyślała że jak zawiezie żywą kaczkę, to będzie świeża i lekarz sobie w domu przygotuje jak bedzie chciał, ale nie zajarzyła że to lekarz chciał upieczoną kaczkę. W dzisiejszych czasach wydawać to się może śmieszne i niedorzeczne, ale w latach 80-tych każdy towar był cenniejszy niż pieniądze. Śmiej się tępy gościu, babcia chciała dobrze, a ten nie przyjmując tej żywej kaczki upokorzył ją. Mógł otwarcie powiedzieć że chce pieczoną, a nie owijać w bawełnę.

Tak, pamietam że nawet w latach 90 lepiej było zapłacić za coś jajkami niż pieniędzmi, a jak ktoś przywiózł ze wsi kurczaka albo inne mięsko, to już było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie produkuj się tu pisowski płatny trollu. W końcu udało się wam kogoś przekupić czy znów sfabrykowaliście "dowody"? I tak nie przykryjecie afer klerokaczystowskiej mafii, tych miliardowych złodziejstw, choćbyście zaprzęgli do swej propagandy wszystkie kłamliwe prawackie szma.tławce. A teraz spie'rdalaj lizać kaczą rzyć😂

P.S. Senatu nie przejmiecie, lawina ruszyła. To dopiero początek. Już niedługo pisowszczykami zapełnią się więzienne cele😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie produkuj się tu pisowski płatny trollu. W końcu udało się wam kogoś przekupić czy znów sfabrykowaliście "dowody"? I tak nie przykryjecie afer klerokaczystowskiej mafii, tych miliardowych złodziejstw, choćbyście zaprzęgli do swej propagandy wszystkie kłamliwe prawackie szma.tławce. A teraz spie'rdalaj lizać kaczą rzyć😂

P.S. Senatu nie przejmiecie, lawina ruszyła.

"Na złodzieju czapka gore".Wiem, wiem..., prawda boli!

Jak kaczor zrobi porządek z mafią prawniczą to "więzienne cele"się zapełnią,ale POwcami 😂,na razie nie ma szans🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Platfusy dostaly wiekszosc w Senacie i jak szaleja razem z lewakami. Strach pomyslec jak by rzadzili, to Polski juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem byłym pracownikiem służby zdrowia, wiem z jakich powodów częśc jej pracowników z lekarzami na czele posuwa się do łapownictwa. Otoż część kadr medycznych wychodzi z założenia, że zasługuje na znacznie więcej niż otrzymuje. Skoro pracodawca nie potrafi ich "odpowiednio nagrodzić", to brakujące kwoty ściągną z pacjentów. Na takim myśleniu bazuje prof. Grodzki. Jestem tak dobrym lekarzem, że grzechem byłoby siebie nie docenić! Oczywiście do takich zachowań potrzebne są pewne predyspozycje moralne. Talent z etyką zawodową potrafią się nieźle ... rozjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdrajcy POstokroć zdrajcy..żył taki Sulejman w Turcji..on za zdradę nie szczędził własnego syna..wiedziałby co z takimi zrobić...a ja proponuję plakaty z ich gebami zdrajców z PO ..przykleić do koszy na śmieci z napisem...tu można pluć..!!!

Bronią go z PO bo sami są ...i ..to jedno wielkie szambo..jak jeden pociągnie spłuczke to całe ... spłucze...i POleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Jestem byłym pracownikiem służby zdrowia, wiem z jakich powodów częśc jej pracowników z lekarzami na czele posuwa się do łapownictwa. Otoż część kadr medycznych wychodzi z założenia, że zasługuje na znacznie więcej niż otrzymuje. Skoro pracodawca nie potrafi ich "odpowiednio nagrodzić", to brakujące kwoty ściągną z pacjentów. Na takim myśleniu bazuje prof. Grodzki. Jestem tak dobrym lekarzem, że grzechem byłoby siebie nie docenić! Oczywiście do takich zachowań potrzebne są pewne predyspozycje moralne. Talent z etyką zawodową potrafią się nieźle ... rozjechać.

Tak to prawda, łapówki bierze duża ilość lekarzy i Grodzki nie jest wyjątkiem. To nie jest tylko i wyłącznie wina lekarzy że biorą, ale tak ich nauczyliśmy my pacjenci. Moja żona jak miała mieć operacje w pewnym szpitalu w Poznaniu (bo w naszym powiatowym lekarz przyznał że nie mają tak doskonałych warunków i musi w Poznaniu), to chodziły słuchy na sali że jakby żona chciała, to może sobie zażyczyć żeby zoperował ją pewien profesor. Ona uznała że w tym szpitalu wszyscy lekarze są dobrzy i nie miała większych życzeń żeby oferował ją profesor czy ktoś inny, zdała się na los i też było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×