Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Nie nadaję się do żadnej pracy :(

Polecane posty

15 minut temu, Przemek 29 napisał: Ty to lepiej zacznij sie rozglądać za kobietami prawiczku po trzydziestce, chyba ze jesteś peedał? X cały czas tutaj podrywam i nic 😞

11 minut temu, Gość Gosc napisał: Oj tam wam się zwyczajnie NIE CHCE pracować i tyle.  X to prawda mi się nie chce też. 

Gość Oszkaa
46 minut temu, Przemek 29 napisał:

JA PIEERDOLE TO KTO CIE UTRZYMYWAŁ PRZEZ TE 33LATA BEZROBOTNY PASOŻYCIE?

ODEZWAŁ SIĘ PASOŻYT Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM NA UTRZYMANIU MATKI KTÓRY NIGDY PRACOWAŁ

Gość Gość

Może chociaż dupy dawać umiesz? Na tym można dobrze zarobić. 😀 przepraszam, ale niedobrze mi od tego biadolenia. Miałam głupiutką koleżankę, wykładała towar w markecie. To też jest za trudne? 

29 minut temu, Gość kkkkk napisał: ale ktoś was musi utrzymywać i co jak on umrze?! jak sobie poradzicie? musicie mieć stały dochód w wysokości min krajowej a i z tego odkłądac na czas poszukiwania pracy X ja liczę na dywidendy pzu albo wyższe stopy procentowe bo nieruchomości to nie dla mnie 😞

Gość Gosd&d

Ja czułam że jestem gotowa do pracy z ludźmi. Niestety 2 tyg. Traktowania jak śmiecia wróciłam do punktu wyjścia. Nie obejdzie się bez wizyty u psychologa. Nie mam pomysłu gdzie iść do pracy. 

6 minut temu, Gość Gosd&d napisał: Ja czułam że jestem gotowa do pracy z ludźmi. Niestety 2 tyg. Traktowania jak śmiecia wróciłam do punktu wyjścia. Nie obejdzie się bez wizyty u psychologa. Nie mam pomysłu gdzie iść do pracy.  X ja też nie mam 😟😞

9 minut temu, Gość Gość napisał: Może chociaż dupy dawać umiesz? Na tym można dobrze zarobić. przepraszam, ale niedobrze mi od tego biadolenia. Miałam głupiutką koleżankę, wykładała towar w markecie. To też jest za trudne?  X nie wiem jestem prawiczkiem, co do hipermarket to zależy o której trzeba będzie wstać boli ja śpię do 11-18 zależy jak mi się pójdzie spać 😴 

Gość Gość

Żeby pracować i dobrze sobie radzić musisz przetrwać trudne momenty, dostać w mordę od życia, obidź sobie dupe porządnie 🙂

w żadnej pracy nie jest nigdy łatwo i przyjemnie na początku , trzeba trochę popracować żeby się umocnić.

Idziesz na kasę/produkcję/biura  i czujesz że sobie nie radzisz ale musisz trwać wytrwale i się nie poddawać. 

Wy uciekacie z podkulonym ogonem, pogarszając swoją sytuację. 

Żeby pracować i sobie radzić trzeba pracować:)Jak się ma 33 lata i 2 lata stażu jeszcze w kilku miejscach to nie ma w tym nic dziwnego że sobie nie radzisz.

Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

nie wiem jestem prawiczkiem, co do hipermarket to zależy o której trzeba będzie wstać boli ja śpię do 11-18 zależy jak mi się pójdzie spać 😴 

Przesiadujesz tu całe dnie i nie umiesz kliknąć "cytuj"? Twoje wiadomości są chaotyczne i ciężko się je czyta. 

Ale chyba bym się zwolił dość szybko bo by mi się nie chciało codziennie do hipermarket za 2600 chodzić, czekam na bogactwo pis czyli 6000 będzie można robić 4000 minimalna hipermarket i 2000 działalność nierejestrowana 😗

Gość Ty dupo
1 godzinę temu, Przemek 29 napisał:

JA PIEERDOLE TO KTO CIE UTRZYMYWAŁ PRZEZ TE 33LATA BEZROBOTNY PASOŻYCIE?

Ty łachudro,pasozycie ...y Gremlinie wypierdalaj do roboty rusz dupę  ty ...ony maminsynku

6 minut temu, Gość Gość napisał: Idziesz na kasę X nie idę brzydzi mnie pieniądz papierowy.

Gość Mamrotka
1 godzinę temu, Przemek 29 napisał:

Jestem kierowcą trucka w usa

Ty Gremlinie kierowcą to ty jesteś -autka resorka-w usa -jak mape usa-sobie rozłożysz i po niej pojeżdzisz tym resorkiem:))))

Gość Renata

Pracuje w sklepie od 5 lat i w ciągu tego czasu były może z 3 osoby nowe które przyszły i się do tego nie nadawały, same odeszły po 2, 3 dniach. Nie lapaly obsługi kasy, wymiany rolki, bardzo się denerwowały i szło im jeszcze gorzej. Nie umiały ładnie rozłożyć towaru chociaż się starały. Nie miały zdolności manualnych. Ciężko takiej osobie gdzieś dać radę tak mi się wydaje 

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To z czego żyjesz? 

Rodzice mnie utrzymują. 

Załamka. 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie bardzo rozumiem jak moglas skonczyc studia bez znajomosci ms office?  Przeciez na studiach sie prace w wordzie pisze, robi prezentacje, excel tez sie czasem przydaje. Innych aplikacji offica rzadko sie w pracy uzywa.

Moze poszukaj jakiejs pracy z domu przez neta bo widze ze z netem sobie radzisz. Poza tym zawsze mozesz sie podszkolic z offica. 

Ja pisałam pracę, natomiast technicznie siostra mi ją obrabiała. W dodatku pisałam ją w Wordzie 2003 który wygląda inaczej niż ten nowy. 

Gość gosc

Jak nie masz chęci to nie pracuj. Wyprowadź się do lasu - nie będziesz musiała płacić rachunków za mieszkanie i prąd, w lecie pojesz poziomek a w zimie szyszek i jakoś to będzie. Co niedziele stań pod kościołem z wyciągnięta ręką to na podpaski i jakąś szmatę z ciuchlandu uzbierasz.

Gość PaPa81
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak nie masz chęci to nie pracuj. Wyprowadź się do lasu - nie będziesz musiała płacić rachunków za mieszkanie i prąd, w lecie pojesz poziomek a w zimie szyszek i jakoś to będzie. Co niedziele stań pod kościołem z wyciągnięta ręką to na podpaski i jakąś szmatę z ciuchlandu uzbierasz.

Dokładnie,nikt nie ma obowiązku pracować a mieszkać można wszedzie...

Gość Gosd&

Dla mnie ważna kwestia w pracy jest atmosfera. Nie da się pracować w miejscu gdzie pracownicy są dla siebie wilkiem e. Gdzie liczy się tylko ilość. Gdzie inni pracownicy gnoja.nawet silny psychicznie człowiek nie wytrzyma. Czy psycholog mi pomoże. Nauczyć się żyć nie przejmując się. Żeby nie brać tak wszystkiego do siebie. Jak myślicie. 

Gość Gosd&

Mąż stwierdził że zmieniłam się. Stałam się bardziej nerwowa. Gdyby wiedział co mnie tam spotka nie pozwoliłbyi iść tam do pracy. Ale czasu nie cofne. 

Gość gość

Jestem w podobnej sytuacji co autorka, tyle, że ja mieszkam z narzeczonym i pracuję dorywczo "na siłę". Zarabiam na tym dosłownie grosze, ale zawsze coś 😞 

Gość Gość xxx
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja pisałam pracę, natomiast technicznie siostra mi ją obrabiała. W dodatku pisałam ją w Wordzie 2003 który wygląda inaczej niż ten nowy. 

A od czego jest pomoc w Office, YT, Google? Skoro masz dużo czasu, to dlaczego nie poćwiczysz sama, gdy nikt nad tobą nie stoi? Albo siostrę poproś, by ci pokazała. Prawdziwe życie nie jest podane na tacy. Wolałabym ulice zamiatać, niż być na utrzymaniu rodziców. Mieszkasz w mieście? Ktoś tu już pisał o wykładaniu towaru w markecie. A może jakiś wolontariat, aby nabrać pewności siebie? Czym się interesujesz? Co sprawia ci przyjemność i czasu przy tym nie liczysz?

Gość tess

Przecież  Officea to potrafią ogarnąć nawet babki po 50 które nie miały do czynienia wcześniej z komputeramrami, to wcale nie jest trudne! 

1 godzinę temu, Gość Gość xxx napisał: Prawdziwe życie nie jest podane na tacy. Wolałabym ulice zamiatać, niż być na utrzymaniu rodziców. Mieszkasz w mieście? Ktoś tu już pisał o wykładaniu towaru w markecie. A może jakiś wolontariat, aby nabrać pewności siebie? Czym się interesujesz? Co sprawia ci przyjemność i czasu przy tym nie liczysz? X tak,nie, grami, leżenie. 

2 godziny temu, Gość PaPa81 napisał: Dokładnie,nikt nie ma obowiązku pracować a mieszkać można wszedzie... X no, nie wszędzie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować