Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkdkd

Czy dobrze mi sie wydaje że większość kobiet w Polsce

Polecane posty

Gość dkdkd

ma włosy naturalnie ciemny blond? ja mam naturalnie bardzo ciemne włosy i niebieskie oczy. Wydaje mi sie że nieczęsto widze kogoś z takim typem urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kang

większość chemią niszczy włosy bo są durne pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ciemne włosy nie są aż takie niespotykane. W Polsce faktycznie większość ma ciemny blond/jasny brąz, ale naturalny jasny blond i rude to nadal najrzadziej spotykany kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trudno dojrzeć naturalność, jakieś 99% kobiet jest farbowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
13 minut temu, Gość dkdkd napisał:

ma włosy naturalnie ciemny blond? ja mam naturalnie bardzo ciemne włosy i niebieskie oczy. Wydaje mi sie że nieczęsto widze kogoś z takim typem urody.

Chyba tak bo w Polsce i ogólnie Europie środkowo-wschodniej dominuje słowiański typ urody. Ja mam ciemnyblond ale czasem farbuję na platynowy bo mam bardzo jasną karnację i czarny kolor w połączeniu z moją bladą cerą wyglądałby śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
1 minutę temu, Gość Beata napisał:

Chyba tak bo w Polsce i ogólnie Europie środkowo-wschodniej dominuje słowiański typ urody. Ja mam ciemnyblond ale czasem farbuję na platynowy bo mam bardzo jasną karnację i czarny kolor w połączeniu z moją bladą cerą wyglądałby śmiesznie.

 A napiszesz jaki masz kolor na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Ja mam swój naturalny ciemny mysi  blond, kiedyś farbowałam na ciemny brąz(błędy młodości) który wyglądał jak czarny. Kiedyś jakaś babka w rejestracji widząc zdjęcie za czasów kiedy jeszcze miałam swoj naturalny kolor powiedziała,  że lepiej by mi było w blondzie. Wziełam sobie tą opinie do serca a ponieważ miałam już dość ciągłego farbowania odrostów to postanowiłam wrócić do swojego koloru. Po drodze eksperymentując z jasnym chłodnym blondem, z  którym wytrzymałam tydzień bo wyglądałam jak chora. Aktualnie mam miodowy blond bo farbuje tylko farbami ziołowymi. No i w jasnych włosach podobno wyglądam weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Większość Polek to szatynki z tzw. mysim blondem, typowy kolor dla Słowianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka

Ja mam włosy naturalnie ciemne brązowe i zielone oczy. W połączeniu z bardzo jasna karnacja nie wyglada to zbyt ładnie wg mnie

Delikatnie rozjasniam i wydaje mi się ze tak wyglądam „zdrowiej”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×