Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka

Kobiety to straszne brudasy

Polecane posty

Gość Jolka

Pracuję w jednym ze sklepów z ciuchami od majtek po kurtki. Znana sieć (nie wymieniam nazwy).

Prośba do kobiet. Nie przymierza się majtek na gołą cip.e.

Wchodzimy z koleżankami do przymierzalni a tam wiszą majtki, albo w śluzie, albo we krwi, kilka razy nawet koleżanki znalazły kałem ubabrane.

Powinniśmy to wieszać na wieszakach na sklepie to może by się nauczyła jedna z drugą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże co za patola gacie przymierza fu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bardzo dobry temat, ja tez pracuję w galerii w takim sklepie i to jest prawda.

U nas jeszcze potrafią brudne podpaski zostawić na krześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

serio?

fuuuujjjjjj

porzygam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale świnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to jest nie tyle brudas co zwykla _chamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale zgadzam sie. 

Często widuje się ze kobiety to okropne brudasy. Oczywiście nie mowie o wszystkich, ale wystarczy wejsc do publicznej damskiej toalety i to jest masakra. To przykre że niby płeć piękna a nie rzadko mężczyźni są bardziej czysci od kobiet. 

Najgorsze są te z okresem, niby istota myśląca a jednak nie wie jak sie podpaske zmienić 🤨

Ale tak jak ktos wyżej napisał, tu nawet nie chodzi o bycie brudasem a o bycie chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Mieszkałam w żeńskim akademiku i mogę potwierdzić, jeśli ktoś robi takie rzeczy w pokoju czy w toalecie, to w sumie dlaczego nie w sklepie. Standardem były podpaski na podłodze, wiecznie odpływy w umywalkach i prysznicach za...e włosami bo jedna pinda z drugą nie mogą sprzątnąć. Albo jak zatkały kibel i jak wół karta napisana żeby nie korzystać to i tak potrafiła jakaś ...ka pójść i sie zesrać a po spuszczeniu wody wszystko pływało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Patola kupuje w sieciowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie w kiblu na studiach był wieczny syf i smród damskich cip. Sprzątaczka powiedziała że największy syf jest po pielegniarkach zawsze. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza
3 minuty temu, Lili_96 napisał:

Niestety ale zgadzam sie. 

Często widuje się ze kobiety to okropne brudasy. Oczywiście nie mowie o wszystkich, ale wystarczy wejsc do publicznej damskiej toalety i to jest masakra. To przykre że niby płeć piękna a nie rzadko mężczyźni są bardziej czysci od kobiet. 

Najgorsze są te z okresem, niby istota myśląca a jednak nie wie jak sie podpaske zmienić 🤨

Ale tak jak ktos wyżej napisał, tu nawet nie chodzi o bycie brudasem a o bycie chamem

Ma Pani rację. Kiedyś przez parę lat pracowałam jako sprzątaczka w biurowcach. 

Żadna z nas nie chciała sprzątać damskich toalet. Robiłyśmy losowania. 

Męskie toalety to wzór porządku przy kobietach. Mężczyźni nawet potrafią szczotki do kibla użyć. 

A w damskich to tragedia, podpaski, tampony, obsikane deski, bo chyba na kucaka sikają, bo się boja siadać, albo obsrane.

tak samo z biurkami. U facetów jest bałagan to fakt, maja na nich wszystko i porozwalane ale jest czysto.

A u kobiet, pełno okruszków, uświnione wszystko. nie mogłysmy dotykać klawiatur ale jakbyscie je zobaczyły to po porostu tragedia. klawisze aż sie lepiły.

Ogólnie nigdy więcej sprzątania po kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

U mnie w kiblu na studiach był wieczny syf i smród damskich cip. Sprzątaczka powiedziała że największy syf jest po pielegniarkach zawsze. Szok.

A miał być smród męskich cip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś miłego o facetach 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A miał być smród męskich cip?

Oczywiście. Cipeuszy nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo wyjdzie z kibelka jedna z drugą i przed lugostro liter perfumu na siebie wyleje  błyszczyk nosek przypudruje, ale żeby kuźwa ręce obszczane umyć to gdzie tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onek
2 minuty temu, Przemek 29 napisał:

Pewnie też taka jesteś

Po ch... jej dogryzasz. Dziewczyna mądrze napisała ale nie może być tematu, żeby jakis ... albo ...ka nie wtrąciła swojego głupiego "ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie wiem,ja tam nie spotkałam się z niczym aż tak szokujący. Nie mówię że tak nie bywa, bo i ludzie ostatnio zdziczeli i schamieli. Ale tez nie gloryfikowalabym facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fee

Od kiedy to majtki się przymierza w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onek napisał:

Po ch... jej dogryzasz. Dziewczyna mądrze napisała ale nie może być tematu, żeby jakis ... albo ...ka nie wtrąciła swojego głupiego "ja"

Przemek też się utożsamia z brudną pupa. Jest jedną z nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No nie wiem,ja tam nie spotkałam się z niczym aż tak szokujący. Nie mówię że tak nie bywa, bo i ludzie ostatnio zdziczeli i schamieli. Ale tez nie gloryfikowalabym facetow

nikt nie gloryfikuje facetów,

ale taka jest prawda, oni nie maja okresu i nie przymierzają gaci. Sikają tez do pisuarów, a ja faktycznie wiele razy wchodziłam po koleżance do kibla i deska była obsikana, bo zamiast sobie połozyć papier i usiąść, to stają na desce w butach i sikaja na kucaka a wiadomo, że nie trafisz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa
4 minuty temu, Gość Fee napisał:

Od kiedy to majtki się przymierza w sklepie?

w niektórych się faktycznie przymierza, tylko że powinno się to robić na własną bieliznę. Ja dlatego kupuje tylko w sklepach typowych z bielizną, tam nie można. Po drugie jak przyłozysz do ciała to chyba widać czy pasują czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nikt nie gloryfikuje facetów,

ale taka jest prawda, oni nie maja okresu i nie przymierzają gaci. Sikają tez do pisuarów, a ja faktycznie wiele razy wchodziłam po koleżance do kibla i deska była obsikana, bo zamiast sobie połozyć papier i usiąść, to stają na desce w butach i sikaja na kucaka a wiadomo, że nie trafisz tak

To Chyba nie widziałaś obszczanego kibla męskiego.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

nikt nie gloryfikuje facetów,

ale taka jest prawda, oni nie maja okresu i nie przymierzają gaci. Sikają tez do pisuarów, a ja faktycznie wiele razy wchodziłam po koleżance do kibla i deska była obsikana, bo zamiast sobie połozyć papier i usiąść, to stają na desce w butach i sikaja na kucaka a wiadomo, że nie trafisz tak

Ty się ludzisz, że takie  panny mają tatusiów czysciochow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Przemek 29 napisał:

Pewnie też taka jesteś

Gdybym taka była to bym sie nie wypowiadała w ten sposób. Poza tym chyba napisalam ze NIE każda kobieta taka jest, są kobiety ktore z domu wyniosły chociazby cos takiego jak kultura. Ale zepewne Tobie to słowo jest obce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To Chyba nie widziałaś obszczanego kibla męskiego.  

Dlaczego większość kobiet jest taka sfrustrowana tutaj?

Temat jest o kobiecym zachowaniu i tyle.

Na pewno w każdych kiblach nie jest za czysto, ale temat jest jaki jest i tyle.

Za każdym razem, nie ważne jaki temat jakaś frustratka musi napisać a facecie są gorsi, albo a faceci też tak robią.

Poczytaj sobie opinie Pani która sprzątała i się uspokój.

Bo zaczynam się zastanawiać, co Ty robiłaś w męskim kiblu, że wiesz jak wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie spotkałam się z czymś takim... Przecież przymierzanie bielizny jest zakazane i jak się już kupi, to nie podlega zwrotowi ani wymianie. Natomiast nie rozumiem jak ludzie mogą kupować używaną bieliznę w ciucholandach... Coś obrzydliwego 😕 Nawet brak pieniędzy tego nie usprawiedliwia. Wolałabym mieć 2 pary majtek i je na zmianę prać, niż nabrać dziadostwa i nabawić się po kimś syfa. Dziwię się, że taki proceder jest w ogóle praktykowany, to jakaś paranoja 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty się ludzisz, że takie  panny mają tatusiów czysciochow?

Kolejna frustratka która nie może zaakceptować faktu, że nie które kobiety faktycznie takie są.

Na pewno jej tatuś zostawiał swoje podpaski na kiblu albo pralce, może to jednak mamusia nie była czyściochem

jestem kobietą i nie mogę uwierzyć, że tyle frustracji tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty się ludzisz, że takie  panny mają tatusiów czysciochow?

Kolejna frustratka która nie może zaakceptować faktu, że nie które kobiety faktycznie takie są.

Na pewno jej tatuś zostawiał swoje podpaski na kiblu albo pralce, może to jednak mamusia nie była czyściochem

jestem kobietą i nie mogę uwierzyć, że tyle frustracji tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Nie wiem o co wam chodzi, przymierzam gacie w H&M od dziecka i nigdy nie było żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×