Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka

Kobiety to straszne brudasy

Polecane posty

Gość hskdjd

Zresztą ja serio wierze w prawdziwość tego tematu bo chociaż sama majtek nigdy nie mierzyłam w sieciówce to przypomniało mi sie że z jakiś miesiąc temu stałam w kolejce w H&M i jakaś dziewczyna pytała sie sprzedawcy czy jak przymierzy majtki w domu czy może je potem zwrócić z powrotem do sklepu jakby coś a on powiedział że tak. Obrzydliwe to jest, że taka założy majtki na brudną doope i jeszcze w niektórych sklepach przyjmą z powrotem takie osrane majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja od dziś zostaje singlem 😒 przecież nie będę biegał za kobietami z wywieszonym jęzorem. Kupował kwiaty,czekoladki,zapraszał do kina,restauracji a ona w gaciach ma 💩 i śluz jakiś i brudne gacie o podejrzanym zapachu 🤨 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssa

moze i temat jest prawdziwy ale autor to szwej z grodkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
2 minuty temu, Gość hskdjd napisał:

Zresztą ja serio wierze w prawdziwość tego tematu bo chociaż sama majtek nigdy nie mierzyłam w sieciówce to przypomniało mi sie że z jakiś miesiąc temu stałam w kolejce w H&M i jakaś dziewczyna pytała sie sprzedawcy czy jak przymierzy majtki w domu czy może je potem zwrócić z powrotem do sklepu jakby coś a on powiedział że tak. Obrzydliwe to jest, że taka założy majtki na brudną doope i jeszcze w niektórych sklepach przyjmą z powrotem takie osrane majty.

I potem odwieszą te majtki a inna klientka bierze je w ręce i ogląda.

Straszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To już lepsze piwko 🍺 tv 🎮📺 dobre żarcie 🥡🍰 niż kobietą z brudnymi gaciami 🩲   i tyłkiem 🤢 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotka
1 godzinę temu, Gość Onek napisał:

Po ch... jej dogryzasz. Dziewczyna mądrze napisała ale nie może być tematu, żeby jakis ... albo ...ka nie wtrąciła swojego głupiego "ja"

Przemek to stary pyton juz jest tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A miał być smród męskich cip?

W końcu ktoś tu nad od paru tygodni edukuje, jak się mówi na damską pochwę, więc takie stworzenie, jak pochwa męska może jednak istnieje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Potwierdzam, spotykam się z dziewczynami i każda obsr.ane gacie. Normalnie masakra - ja mam gacie czyste a te zawsze obsr.ane. I do tego dup.y zas.rane. W mieszkaniach tez mialy zawsze syf a zawsze mowily ze posprzatane 😕 ta, takiego ch.uja. Jak ja się zas.ram to laski glancują mi du.pę z radością bo czują się jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×