Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSC

w INNYM TEMACIE KTOS NAPISAL, ZE 40 LATKOWI NIE PASUJE KURTKA SKORZANA. SERIO DROGIE PANIE TAK UWAZACIE?

Polecane posty

Gość Anty Bazyl

Przystojnym wszystko pasuje. 

Pasztet pozostanie pasztetem nawet gdy się ozloci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqe

Pasuje jak najbardziej facetom w tym wieku ale to też zależy od gustu bo nie każdy 40latek lubi kurtki skórzane bo kojarzą się z motocyklistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Ja nie lubię kurtek skórzanych bo są sztywne i skóra pod nią nie oddycha, wolę kurtki przewiewne,materiałowe a najlepsze są pikowane.Poza tym jak byłem w Niemczech to tam wielu przybyszy z Turcji i krajów bliskiego wschodu chodzi ubranych tak samo przez cały rok czyli kurtki skórzane,dżinsy i buty ze szpicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię,są już niemodne i noszą je głównie  starsi Panowie, tak mi się też kojarzą ze starszym Panem. Z motycyklistami jest inaczej, oni noszą cały ubiór specyficzny, ale to nie moja bajka. Kiedyś mężczyźni nosili też złote sygnety, a teraz to kicz, dobry zegarek jest na czasie. Moda się zmienia, skórzanym kurtką mówię nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie lubię,są już niemodne i noszą je głównie  starsi Panowie, tak mi się też kojarzą ze starszym Panem. Z motycyklistami jest inaczej, oni noszą cały ubiór specyficzny, ale to nie moja bajka. Kiedyś mężczyźni nosili też złote sygnety, a teraz to kicz, dobry zegarek jest na czasie. Moda się zmienia, skórzanym kurtką mówię nie. 

*kurtkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

bezedury, jakby przytoczyć ten nick. Przecież kurtka tak dodaje mężczyźnie męskości. Zależy, jaki ma krój, przecież wiadomo, że nie może być to szajs z bazaru. Zawsze to było tak, że kobiety to przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontra

no tak takie ruskie to tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

za mlody na taką kurtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Onsam napisał:

bezedury, jakby przytoczyć ten nick. Przecież kurtka tak dodaje mężczyźnie męskości. Zależy, jaki ma krój, przecież wiadomo, że nie może być to szajs z bazaru. Zawsze to było tak, że kobiety to przyciąga.

Że co skórzana kurtka? Chyba tylko takie które lubią długie włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy kurtka ma krój ramoneski, czy to jakaś starodziadowska katana z wielkimi kieszeniami na gwoździe, miarę, materiałowa chustka do nosa i inne bzdety ze świata dziadków. Do ręki oczywiście tak zwana pederastka😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×