Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chcę napisać do dziewczyny bo już pewnie się z nią nie spotkam

Polecane posty

Gość Gość
18 minut temu, Nenesh napisał:

Czyli wymagasz od niej współudziału w Twoich uczuciach, których tak naprawdę nie doświadczy, bo Twoim zdaniem nie ma takiej możliwości - to w porządku wobec niej? Jaki jest faktyczny powód Twojej chęci wyznania? Może zwyczajnie nie radzisz sobie z emocjami, chcesz zapewnienia o istnieniu szansy, oczekujesz, że ona rozwiąże problem za Ciebie...? Poza zbędnym obciążeniem emocjonalnym, jak przypuszczasz, co jest pozytywnego dla tej kobiety w Twoim wyznaniu na odległość? I czy wiedza jest dla niej budująca, czy wręcz przeciwnie?... Przeanalizuj gruntownie sytuację, nim podejmiesz decyzję. Czasem takie wyznania potrafią przynieść krzywdę.

Nie oczekuję że rozwiąże problem za mnie bo nie ma problemu.Ale chciałbym też napisać coś innego po za tym co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie oczekuję że rozwiąże problem za mnie bo nie ma problemu.Ale chciałbym też napisać coś innego po za tym co czuję.

Zamiast pisać,  że chciałbyś powiedz jej to, zamiast chcieć działaj. Pisanie na forum pełnym podszywów, wulgaryzmów,  obsceny nie jest najlepszym miejscem na wyznawanie uczuć, bo zakrawa to na kpinę z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zamiast pisać,  że chciałbyś powiedz jej to, zamiast chcieć działaj. Pisanie na forum pełnym podszywów, wulgaryzmów,  obsceny nie jest najlepszym miejscem na wyznawanie uczuć, bo zakrawa to na kpinę z niej.

Nie mam możliwości jej tego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×