Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilian thuram

Dołuje mnie to że za 6 godzin muszę wstać do pracy i znowu cały tydzień roboty przede mną to takie smutne życie pracować w miejscu gdzie nie czujesz satysfakcji a do tego nie masz do kogo wracać po pracy

Polecane posty

Gość Lilian thuram

Przykre bywa życie będąc dzieciakiem nie myślałem że tak Beznadziejnie skończę praca za najniższą krajową której nie cierpię a do innej tak nie pójdę bo nie mam żadnego zawodu do tego wieczna samotność jak jest poniedziałek to mam takiego doła że mam ochotę się po prostu zastrzelić nie mam żadnego bodźca który by sprawiał że jestem że byłbym szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilian thuram

jem kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Lilian thuram napisał:

Przykre bywa życie będąc dzieciakiem nie myślałem że tak Beznadziejnie skończę praca za najniższą krajową której nie cierpię a do innej tak nie pójdę bo nie mam żadnego zawodu do tego wieczna samotność jak jest poniedziałek to mam takiego doła że mam ochotę się po prostu zastrzelić nie mam żadnego bodźca który by sprawiał że jestem że byłbym szczęśliwy

Zawsze są jakies perspektywy. Moze zrób jakies kursy zawodowe? Jak masz prawo jazdy to mozesz zostac kierowcą, a jako kierowca to nawet na kat B będziesz mial wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjedź

Poszukaj po znajomych ,może ktoś by ci pracę załatwił za granicą. Tam jest inne życie. SPRÓBUJ WYRWIJ SIĘ Z TAD. ZACZNIJ OD NOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób kursy, ja bym psychicznie nie podźwignął na najniższej krajowej od rana. Kierowca, operator koparki, maszynista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×