Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na dobranoc chciałabym Ci jeszcze coś powiedzieć

Polecane posty

Gość gość

Kocham Cię miłością piękną platoniczną, cudowną, niebiańską. Myślę, że w tym nie ma nic ludzkiego. Bądź spokojny. Będę Cię w sercu nosić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miłość upodobania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake

I want it that way 🕊💕tell me why 👬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jedyny

Wiem kim jesteś, jesteś cudowną kobietą pełną miłości,  tylko nie tą  jedyną, jedyna jest tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tylko jutro załóż czyste majtki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie to Storge i Ludus

STORGE

Przyjacielska, łagodna, zrównoważona – taka jest miłość storgiczna. Najważniejszy jest tu duchowy związek z drugą połową, porozumienie dusz, wspólnota zainteresowań i przekonań (jedno jest zwykle najlepszym przyjacielem drugiego). Intymność cielesna pojawia się później i pozostaje raczej drugoplanowa. Zamiast porywów serca i szału ciał para doświadcza trwałego, pogłębiającego się przywiązania oraz wzajemnej troski. Temperatura serc nie jest tu może paląca, ale za to stała i niezmienna. Partnerzy święcie wierzą, że ich związek jest trwały, a oni pozostaną przyjaciółmi na całe życie. Skoro zakładają, że mają siebie na zawsze, czasowe rozłąki nie są przyczyną rozdzierającej tęsknoty i gorączkowego odliczania dni do powrotu ukochanej osoby. Trzeba to po prostu przeczekać.

Rokowania: Siłą takiego związku jest dialog. Jak na przyjaciół przystało dużo rozmawiacie – dzielicie się myślami, odczuciami, pragnieniami, obawami… To sprzyja zacieśnianiu więzi, a także budowaniu partnerskiej relacji. Bo gdy ludzie umieją ze sobą rozmawiać, łatwiej unikają konfliktów, potrafią iść na kompromisy, wprowadzać w życie zasadę równości praw i obowiązków. Braterstwo dusz owocuje czymś jeszcze: sprawia, że partnerzy są dla siebie atrakcyjni towarzysko i mentalnie. Dzięki wspólnym zainteresowaniom mogą dobrze razem się bawić; zbliża ich też podobny światopogląd i system wartości. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy związek nie jest wulkanem namiętności. Choć ona nigdy nie była dla was numerem jeden, to jednak pilnujcie, by jej płomień zupełnie nie wygasł. Bliskość cielesna, dotyk, pieszczota są potrzebne każdemu człowiekowi.

 

LUDUS

To miłość dość egoistyczna, traktowana głównie jako gra i zabawa. Bez głębszego zaangażowania, niepozbawiona prób manipulacji partnerem. Gierki prowadzi się po to, żeby być górą – mniej się zakochać niż druga strona, bo wtedy ma się nad nią władzę. Najważniejsze w takim związku jest korzystanie z życia, dbanie o przyjemności (głównie własne). Przedstawiciele tego rodzaju miłości nie ujawniają za bardzo prawdy o sobie, nie starają się dobrze poznać nawzajem. Zamiast wzmacniać więź, rozmawiając o ważnych dla siebie rzeczach, potrzebach, obawach – spędzają czas dość powierzchownie. Są razem, ale osobno. Mają też tendencję do oszukiwania siebie nawzajem, braku uczciwości w związku. Bo oprócz stałego partnera posiadają zwykle kogoś na boku. Seks, podobnie jak wszystko inne, ma służyć zaspokajaniu własnych potrzeb.

Rokowania: Tego rodzaju związki nie są na ogół długodystansowe, dość szybko się wypalają. Gdy partnerom spowszednieje zabawa (ze sobą, ale i sobą), ich drogi zwykle się rozchodzą. Trudno się dziwić, skoro nie zależało im za bardzo na pogłębianiu relacji, wystarczało hedonistyczne, niefrasobliwe podejście do bycia razem. Poza tym zdarzające się partnerom przygody na jedną noc też nie cementują związku. Plusem w tym wszystkim jest to, że osoby o ludycznym podejściu do miłości potrafią rozstać się po przyjacielsku, „bez urazy”. Zazdrość nie burzy im krwi w żyłach, nie popycha do skrajnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jedyny
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tylko jutro załóż czyste majtki!

☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wy to bierzecie? Ciekawe czy doc was kiedyś dotrze poziom waszej głupoty połączonej z naiwnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Myślę, że w tym nie ma nic ludzkiego

WTF 😲

Kogo ty poznałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chciałabym żeby on zadzwonił, napisał ,cokoolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobranoc mój brazowooki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Dobranoc mój brazowooki 

🙂 Tobie również życzę Dobrej Nocy brązowooka ślicznotko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

No nie ,ja mam zielone oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×