Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Pomóżcie dziewczyny!

Polecane posty

Gość Hania

Jestem zielona jeżeli chodzi o te wszystkie nazwy u kosmetyczek. Po ciąży, moja cera jest brzydka, dermatolog rozłożył już ręce więc chciałam chociaż pójść na masaże buzi i maseczki. Tylko.. dziewczyny jakie polecacie? Wiem że każda cera jest inna, ale przy rejestracji mam podać nazwy zabiegów, by można było określić ile czasu to zajmie. Chodzi raczej o relaks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja kosmetyczka sama dobiera zabiegi do cery, peeling, masaż, maseczki, mikrodermabrazja i inne. Dziwne, że sama masz dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Pierwszy raz tam idę. W sumie w życiu nie musiałam korzystać z zabiegów i raczej chodziłam na paznokcie. Zamarzyło mi się leżenie i żeby ktoś zrobił maseczki. Jak zadzwoniłam babeczka że mam zarejestrować się przez stronę zaznaczając zabiegi. (Nie wiem czy tak robią non stop czy może pomyślała że wiem czego chcę? ) Też lapa że mnie że nie powiedziałam, że idę pierwszy raz i nie wiem co powinnam dobrac. Chyba że po prostu popytać koleżanek czy któraś na takie coś chodzi i poleca jakoś salon? Nie chciałabym też pójść na zabieg i okaże się że przyjęła mnie, ale nie określiłam ile chce zabiegów. Chodzi o relaksacyjne popoludnie, a nie np oczyszczenie, dwie maseczki i do widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zmień zakład, bo ten jest po prostu nieprofesjonalny, skoro nie chcą czy nie potrafią doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×