Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktoś wie ile maksymalnie opakować antybiotyku może przepisac lekarz na jednej recepcie?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebne jest mi bardzo to info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem,  że może wypisać max 3 opakowania tego samego leku, więc przypuszczam że i tyle samo antybiotyków, ale pewności nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka

Nie przepisze ci tyłu sztuk. Raczej jedną serię i kontrola. Te 3 opakowania raczej tyczyć się mogą jakiegoś małego opakowania i np wyrównania do tygodnia. (no żeby wyszło ok 7sztuk antybiotyku) .. lekarze są kontrolowani i rozliczania z recept.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Jaka napisał:

Nie przepisze ci tyłu sztuk. Raczej jedną serię i kontrola. Te 3 opakowania raczej tyczyć się mogą jakiegoś małego opakowania i np wyrównania do tygodnia. (no żeby wyszło ok 7sztuk antybiotyku) .. lekarze są kontrolowani i rozliczania z recept.. 

Hmm to chyba wypisze. Konkretnie chodzi o doksycykline (nawet na tradzik to wypisują) a w jednym opakowaniu jest jedynie 10 kaps (!) a trzeba brać minimum 2 dziennie. Bez sensu, ze nie ma większego opakowania tak popularnego antybiotyku. 

Ja ze swoim problemem nastawiam się na długą antybiotykoterapię, ale niedlugo wyjeżdzam (i tam nie bede miala dostepu do lekarzy)  i wolałabym aby teraz mi wypisał - najlepiej - z 5- 6 sztuk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

POWINIEN WYPISAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×