Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weronika74

Czy mogę zajść w ciąży

Polecane posty

Witajcie. Chciałabym zapytać czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Mój cykl trwa 28 dni. Miesiączka trwa 5 dni.

Czy jeśli 3 dni przed planowaną miesiączką pozwalam swojemu mężowi na dojście w środku bez zabezpieczenia to czy jest duża możliwość ciąży ? Słyszałam różne opinie i wolę się sama upewnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko

dużego prawdopodobieństwa nie ma ale wystarczy ze raz przesunie sie owulacja i moze być klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Jeśli nie chcesz być w ciąży, to nie ryzykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka2222

Może być owulacja 3 dni przed okresem? Rozumiem, że może się przesunąć 2-3 dni, ale aż tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Przy naprawdę regularnych cyklach raczej nie, ale różne cuda się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

Jest takie coś jak tester owulacyjny, to nie jest drogie. Jak są nieregularne cykle to sobie można gdybać, a po co? Tester Afrodyta jest dobry i wiesz kiedy jesteś płodna, a kiedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Mamy w tych czasach tyle możliwości, a i tak nikt nie korzysta. Ze swojej strony polecam komputer cyklu Cyclotest MyWay. Tak na przyszłość chociaż, bo nie wiadomo czy zaszłaś, czy nie.. Ale tak, czy inaczej można sobie kontrolować dni płodne na takim urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Jeśli masz regularne cykle to nic się nie stanie ale musza być naprawdę regularne musisz czuć kiedy masz owulacje a to nie jest trudne. Wiec jeśli przypada 14 na Oko to przed okresem nie ma opcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sobotę (18.01) zapomniałam wziąć tabletki anty. Miała być to pierwsza tabletka z drugiej kolejki blistra..

W niedziele wzięłam ją kilka minut przed upływem 24 godzin..a tą właściwą niedzielną wzięłam o 20 tak jak zawsze.

We wtorek (21.01) oraz w środe (22.01) uprawiałam seks bez zabezpieczenia - doszło do wytrysku we mnie.

czy istnieje możliwość ze może wystąpić zapłodnienie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
Dnia 20.01.2020 o 09:55, Weronika74 napisał:

Witajcie. Chciałabym zapytać czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Mój cykl trwa 28 dni. Miesiączka trwa 5 dni.

Czy jeśli 3 dni przed planowaną miesiączką pozwalam swojemu mężowi na dojście w środku bez zabezpieczenia to czy jest duża możliwość ciąży ? Słyszałam różne opinie i wolę się sama upewnić. 

Następnym razem może chociaż stosuj żel plemnikobójczy, ja ostatnio kupiłam Contragel. Jeśli nie chcesz  mieć dziecka, to zawsze jakaś ochrona będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz M.

Rypiesz się bez zabezpieczenia? Wstydź się. Kolejna beneficjenta 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×