Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ta zima jest strasznie ponura... Chce już wiosnę a Wy?

Polecane posty

Gość Gość

Ta zima jest okropna a właściwie jej brak. Jak jest biało to jakoś ten świat wygląda ale w tym roku jest tylko szarość, deszcz, nijakość.. 

Tesknie za zielenią, trawą, wycieczkami rowerowymi, graniu z gry na kocu, za słońcem 🙂 

Też macie takie odczucie w tym roku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

A mnie pasuje. Jest ciepło,  można jeździć rowerkiem, nie trzeba opatulac się szalikiem, rękawiczki niepotrzebne, dzieci nie trzeba upychac w kombinezony, okna można umyć,  posiedzieć w ogródku... 🙂Fakt słońca brakuje,  ale temperatura super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja nie lubie takiego niewiadomo czego. zima to ma byc zima, jesien to jesien, wiosna to wiosna. w chwili obecnej robi nam sie pol roku ponad, jesieni szaroburej. A potem robi sie nam od razu lato i skwar. nie jest to wszystko ani fajne, ani normalne. i zgadzam sie ze snieg toby przynajmniej przykryl tę szarzyznę. ja nie czekam na wiosne, czekam na prawdziwa zime i licze, ze moze choc ze dwa tygidnie bedzie takowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Cieszę się, że nie ma mrozów, bo nie lubię zimna, ale denerwuje mnie ta szarówa i smog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A w Polsce bywa zima snieg?Chyba tylko w gorach i na wschodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chcę, żeby najpierw była zima. Przynajmniej ze dwa tygodnie ze śniegiem i mrozem. Śnieg, żeby dzieci miały frajdę, a mróz, żeby wymroziło bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×