Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amber

Najpierw robicie studia, potem kariery i podróże a ostatecznie lądujecie na kafe sfrustrowane, że nie macie partnera i dzieci, a czas ucieka

Polecane posty

Gość Amber

I jaki tego sens? Podjelyscie decyzję o byciu niezależnymi więc trzymajcie się tego. Jeżeli myślicie o założeniu rodziny to przystopujcie z tym wyścigiem szczurów i skoncentrujcie się na budowaniu związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dereszowska

Wsadź sobie w zapierdzianą d.upę swoje rady i idź charować na stado bachorów! To nie twoja sprawa kto robi kariery i kto jest czym sfrustrowany. Karierę to ty widziałeś w filmie w telewizji i nigdy jej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nigdy nie chacialam miec dzieci, wole podrozowac. Mam 40 lat i raczej mi sie to nie zmieni. A partnera mam, choc i bez niego bym sobie poradzila. Nie uwazam sie za osobe sfrustrowana i czym jestem starsza tym bardziej cieszy mnie moja wolnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber
11 minut temu, Gość Anna Dereszowska napisał:

Wsadź sobie w zapierdzianą d.upę swoje rady i idź charować na stado bachorów! To nie twoja sprawa kto robi kariery i kto jest czym sfrustrowany. Karierę to ty widziałeś w filmie w telewizji i nigdy jej nie zrobisz.

Harować, nie charowac.

Ze swoją ortografią kariery też nie zrobisz 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nigdy nie chacialam miec dzieci, wole podrozowac. Mam 40 lat i raczej mi sie to nie zmieni. A partnera mam, choc i bez niego bym sobie poradzila. Nie uwazam sie za osobe sfrustrowana i czym jestem starsza tym bardziej cieszy mnie moja wolnosc.

Właśnie o tym piszę, podjęłaś decyzję i jesteś konsekwentna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dereszowska
7 minut temu, Gość Amber napisał:

Harować, nie charowac.

Ze swoją ortografią kariery też nie zrobisz 😋

Śmiej się dalej szaraczku - karierę już zrobiłam i pracuję głównie po angielsku, więc twój forumowy wypierd nijak ma się do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dereszowska
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Nigdy nie chacialam miec dzieci, wole podrozowac. Mam 40 lat i raczej mi sie to nie zmieni. A partnera mam, choc i bez niego bym sobie poradzila. Nie uwazam sie za osobe sfrustrowana i czym jestem starsza tym bardziej cieszy mnie moja wolnosc.

Mam podobnie - mam 37 lat i jest cudownie. A jak zwykle jakiś obszczymurek chce nam wmawiać jak mamy żyć... Żałosne i nudne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Amber napisał:

I jaki tego sens? Podjelyscie decyzję o byciu niezależnymi więc trzymajcie się tego. Jeżeli myślicie o założeniu rodziny to przystopujcie z tym wyścigiem szczurów i skoncentrujcie się na budowaniu związku.

Powiem to koleżankom, które skończyły studia,  doktoraty, znają języki, mają samochody, fajne prace a w domu dwoje dzieci i męża od lat tego samego. Niech się posmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu......

Znowu jakiś incel nie może przeżyć, że kobieta robi karierę i zarabia większe pieniądze od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber
4 godziny temu, Gość Anna Dereszowska napisał:

Śmiej się dalej szaraczku - karierę już zrobiłam i pracuję głównie po angielsku, więc twój forumowy wypierd nijak ma się do rzeczywistości.

Gratulacje! A można zapytać w jakiej branży pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Amber napisał:

Gratulacje! A można zapytać w jakiej branży pracujesz?

Na fermie drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber

Żadna uczciwa praca nie hańbi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo

Ale co ma jedno do drugiego? Mozna robic studia majac chlopaka, z nim ( czy juz mezem i takze z dziecmi )podrozowac, jesi sa zdolnosci i dobra organizacja, takze  robic karierę. Zdecydowana wiekszosc moicj kolezanek z doktoratami i fajnaąpraca ma meza i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×