Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malik

Dobra zmiana w 500+ !!!

Polecane posty

Gość Malik

Kto ma już dość darmozjadów żyjących na koszt państwa? 
Kto jest za tym aby zamienić zapomogę 500+ na ulgi podatkowe? To byłaby prawdziwa nagroda za posiadanie pracy i dzieci! 
Kto się podpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzyznaki

Ja się podpisuje całym sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podpisuje się pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Patologia do pieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poszukuję pracownika ,zgłosiłam etat  do urzędu  pracy ,  zgłosiło  się 6  kobiet 

po pieczątkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

poszukuję pracownika ,zgłosiłam etat  do urzędu  pracy ,  zgłosiło  się 6  kobiet 

po pieczątkę.....

No przeciez zadna i pojdzie pracować skoro mogą narobić dzieci i życ na twoj koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois
18 minut temu, Gość gość napisał:

poszukuję pracownika ,zgłosiłam etat  do urzędu  pracy ,  zgłosiło  się 6  kobiet 

po pieczątkę.....

A co oferujesz? Najnizsza krajowa i prace w mlodym dynamicznym zespole? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdź mi opiekunkę do dziecka która mnie nie wyśmieje jak jej proponuje 10 zł za godzinę, więcej dać nie umiem ,a nie dość że chcę jej oddać prawie całą moją wyplatę(to nie jest żart)  to jeszcze zostałam przez jedną telefonicznie zwyzwana.Więc tak będę chodzić po pieczątki aż dziecka nie przyjmą do żłobka(już 2 razy nie przyjęli) bądź przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lois napisał:

A co oferujesz? Najnizsza krajowa i prace w mlodym dynamicznym zespole? 

Pewnie tak z dziećmi mogą przychodzić to sie nazywa praca w młodym zespole🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla bla
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Znajdź mi opiekunkę do dziecka która mnie nie wyśmieje jak jej proponuje 10 zł za godzinę, więcej dać nie umiem ,a nie dość że chcę jej oddać prawie całą moją wyplatę(to nie jest żart)  to jeszcze zostałam przez jedną telefonicznie zwyzwana.Więc tak będę chodzić po pieczątki aż dziecka nie przyjmą do żłobka(już 2 razy nie przyjęli) bądź przedszkola

Możesz zapisać do prywatnego żłobka, a nie czekać, aż przyjmą dziecko do państwowego. Wtedy nie będziesz musiała proponować opiekunce 10 zł za godzinę, tylko zapłacisz w żłobku za całomiesięczną opiekę 700-1000 zł. Nawet jeśli zarabiasz najniższą krajową, to jeszcze Ci zostanie co najmniej tysiąc złotych w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Bla bla napisał:

Możesz zapisać do prywatnego żłobka, a nie czekać, aż przyjmą dziecko do państwowego. Wtedy nie będziesz musiała proponować opiekunce 10 zł za godzinę, tylko zapłacisz w żłobku za całomiesięczną opiekę 700-1000 zł. Nawet jeśli zarabiasz najniższą krajową, to jeszcze Ci zostanie co najmniej tysiąc złotych w kieszeni.

Jest na liscie oczekujących ale poki co muszę czekac nie każdy jest mnożacą się na potęgę patologią ktora tylko przychodzi po pieczatke  panie i panowie byznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Patologia nie rozmumie ulg podatkowych, nie wie, ze byloby to dla nich badziej korzystne, widzi tylko pieniadze w rece, skad sie wziely to juz ich nie obchodzi.

 

Marzy mi sie wyksztalcone spoleczenstwo ale co zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Temat tak się nazywa, że już myślałam, że coś się zmieni....

Chciałabym chociaż, żeby  500+ było wyłącznie dla rodzin, w których minimum jedna dorosła osoba pracuje na pełnym etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
1 godzinę temu, Gość Malik napisał:

Kto ma już dość darmozjadów żyjących na koszt państwa? 
Kto jest za tym aby zamienić zapomogę 500+ na ulgi podatkowe? To byłaby prawdziwa nagroda za posiadanie pracy i dzieci! 
Kto się podpisuje?

Popieram całym sercem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdhs

Tylko że z 500+ mamy na rok na 1 dziecko 6000 zł. Mimo że oboje pracujemy nie mamy tyle podatku żeby sobie ulgę odpisać. Ale fakt, coś z tym powinni zmienić. Powinien być obowiązek że chociaż jedno z rodziców pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usuń
1 godzinę temu, Gość Malik napisał:

Kto ma już dość darmozjadów żyjących na koszt państwa? 
Kto jest za tym aby zamienić zapomogę 500+ na ulgi podatkowe? To byłaby prawdziwa nagroda za posiadanie pracy i dzieci! 
Kto się podpisuje?

Jakich darmozjadów?Większość rodziców pobierających 500+ pracuje. Nie znam rodziny gdzie oboje rodzice nie pracują.W rodzinach wielodzietnych to normalne że kobieta zajmuje się dziećmi a facet pracuje-zawsze tak było,jest i będzie.A bony jeśli kiedykolwiek w ogóle wejdą to tylko dla nowych obywateli, dla tych dzieci co się dopiero urodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Usuń napisał:

Jakich darmozjadów?Większość rodziców pobierających 500+ pracuje. Nie znam rodziny gdzie oboje rodzice nie pracują.W rodzinach wielodzietnych to normalne że kobieta zajmuje się dziećmi a facet pracuje-zawsze tak było,jest i będzie.A bony jeśli kiedykolwiek w ogóle wejdą to tylko dla nowych obywateli, dla tych dzieci co się dopiero urodzą.

To jak pracują to chyba stać ich na utrzymanie dzieci po co ja mam ich jeszcze finansować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logia

Zgadzam sie!! My z mezem oboje pracujemy i wychowujemy dwojke dzieci, spoleczenstwo nauczylo sie brania wszystkiego za darmo niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Patologia nie rozmumie ulg podatkowych, nie wie, ze byloby to dla nich badziej korzystne, widzi tylko pieniadze w rece, skad sie wziely to juz ich nie obchodzi.

 

Marzy mi sie wyksztalcone spoleczenstwo ale co zrobic....

Słuchaj ja bardzo chętnie zamienię wszystko na ulgę podatkowa. Tylko

1. niech to nie będą ochłapy w postaci 100pln miesięcznie 

2. niech zlikwidują próg dochodowy przy jednym dziecku

3. I jeszcze zrobią tak żebym na liniowce mogła z tego skorzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Lois napisał:

A co oferujesz? Najnizsza krajowa i prace w mlodym dynamicznym zespole? 

z dominującym językiem ukraińskim albo dialektem z Pakistanu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To jak pracują to chyba stać ich na utrzymanie dzieci po co ja mam ich jeszcze finansować

Czas na edukacje. Wyszukaj hasło: biedni pracujący i skoreluj go z progiem ubóstwa. Nie dziękuj za lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×