Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oliwia99

Co mam robić

Polecane posty

Hej może wy mi do radzicie co mam zrobić w tej sytuacji. Jestem z moim chłopakiem 4 miesiące wiadomo on chodzi do pracy i ja też a on jeszcze w weekendy chodzi na studia i w ten weekend się nie spotkaliśmy bo on były w szkole ale pisaliśmy rano w sobotę więc było dobrze pod wieczór był niby dostępny ale nic nie pisał W niedziele też nic nie pisał a był dostępny i się okazało ze w tą sobotę był w kinie ale ja o niczym nie wiedziałam i mu wtedy napisałam czemu mi nic nie powiedział że jedzie do tego kina i w sumie od soboty wieczora nie jadę żadnego znaku życia nic nie pisze i co mam robić może on chce że mną zerwać i to są jakieś znaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Jak na taki swiezy zwiazek to troche dziwne zachowanie. Wyglada na to, ze za bardzo za toba nie teskni. A on sam byl w tym kinie czy z kims? I czy na pewno w kinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był z sowimi kumplem i jego dziewczyną bo ta dziewczyna mi pisała ze bym z nimi w kinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Oliwia99 napisał:

Co mam robić

Zignorować faceta, który Cię nie szanuje i także ignoruje. Najlepiej nie pisać sobie historii, nie próbować usilnie łapać kontaktu, tylko zająć się swoimi sprawami. A kiedy raczy się odezwać, wyraźnie dać do zrozumienia, że nie życzysz sobie takich sytuacji. Jeśli ma zamiar z Tobą zerwać... cóż, nie pokazał klasy, ani kultury osobistej, odstawił Cię na bok, jak akurat mu pasowało, urwał kontakt - na kogoś takiego zwyczajnie szkoda nerwów i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonso

Zerwij z nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonso

Ja pier... wy jesteście jakieś jeb.. zako...ecie się w gościach którzy was olewaja a olewanie ktorzy za wami biegają. Znam to z doświadczenia jak olewam to pier....olca dostają a jak latam to olewa totalna.  Zostaw to babo bo i tak cie zostawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Nawet jak go bardzo kochasz to nie zmusisz go zeby on ciebie tez. Kapujesz? Szanuj siebie to i inni beda cie szanowac. Nie rob z siebie wycieraczki. Pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale problemy....

Ale problemy macie. Moja żona jest Rumunką, pracowała na drodze znaczy jako tirówka i żeśmy się poznali w pracy. Jest najlepsza żoną na świecie. ... od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×