Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dinjg

Widzę że źle zadałam pytanie. Pytam jeszcze raz. Czy moja córka jest za niska i ma nadwagę? Chodzi o moje dziecko.

Polecane posty

Gość xxxz

Jako dorosła, przy wzroście 160 cm, ważę 48 kg a 43 kg jeśli się odwodnię niechcący przy jakiejś gorączce.

A ty oczu nie masz, nie widzisz tłuszczu na biodrach i grubego brzucha u dziecka? Wzrost nie jest może wysoki ale nie jest na pewno też poza normą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg siatek centylowych waga jest na 50 centylu a wzrost na 10 centylu. Czyli w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość xxxz napisał:

Jako dorosła, przy wzroście 160 cm, ważę 48 kg a 43 kg jeśli się odwodnię niechcący przy jakiejś gorączce.

A ty oczu nie masz, nie widzisz tłuszczu na biodrach i grubego brzucha u dziecka? Wzrost nie jest może wysoki ale nie jest na pewno też poza normą. 

Właśnie widzę ale nie jest to jakoś szczególnie widoczne gdy wkłada luźne ciuch to praktycznie nie widać za to w lecie widzę że jest trochę grupsza ale nie dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wg siatek centylowych waga jest na 50 centylu a wzrost na 10 centylu. Czyli w normie.

Z tego co czytałam waga powinna znajdować się na tym samym poziomie co wzrost lub w sąsiednim kanale a ona odskakuje wagą o 2 centyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam taka sama

I ci powiem ze bylam kluska 

Tak tobie wydaje sie ze troszeczke ma a te twoim zdaniem troszeczke to nie jest troszeczke i nie ,na dluzsza mete te luzne ubrania nie pomoga . 

Mowie po sobie . Zrob cos z tym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Dinjg napisał:

Właśnie widzę ale nie jest to jakoś szczególnie widoczne gdy wkłada luźne ciuch to praktycznie nie widać za to w lecie widzę że jest trochę grupsza ale nie dużo 

No to co głupio pytasz? Widzisz, że ma trochę ciała, ale nie jest upasiona, to jaka to nadwaga? A ta osoba mająca 48kg jest jeb/nięta. Ja mam 166cm wzrostu i przy 63 kg to ja jestem szkielet, ale według niej będę otyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i ile jeszcze tych tematów założysz?

Tak, twoja córka może być trochę pulchna przy podanych parametrach.

Pisz w jednym temacie, a w 8 o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×