Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

17 latek zginął pod Dublinem w wojnie narkotykowej

Polecane posty

Gość gość

Strach się bać zezwierzęcenia na tych Waszych Wyspach. Już nawet księżna Meghan się przeraziła i uciekła wraz z Harrym do Kanady a Wy dalej co podróż komunkacją miejską do roboty na zmywak i taśmę montażową na nocnej zmianie? Przecież w Dublinie trwa regularna wojna między gangami narkotykowymi i Wy możecie być kolejnymi ofiarami a Wasze członki szukać będzie policja po całym Dublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helgha

My nie jesteśmy w gangu tak jak ty więc do nie boimy. Jesteś facetem czy p i z D a? Bo panikujesz jak to drugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salim

gangi robią co muszą, kroją hajs na tępakach, mają strukture góra/dół niewielka różnica od rządu lub korporacji które też dymają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Helgha napisał:

My nie jesteśmy w gangu tak jak ty więc do nie boimy. Jesteś facetem czy p i z D a? Bo panikujesz jak to drugie. 

On też nie był w gangu, co najwyżej widziano go w nieodpowiednim towarzystwie. Widać swoich dzieci nie szanujecie, gdyż nie ma u was na nie 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helgha

Dzieciaki teraz myślą, że są w gangu, noszą brudne dresy i kuleja, myślą, że to znaczy gang. Ja wiekiem jestem bliżej tych dzieci i widzę doskonale w co się pakują. Jeśli ktoś jest zadźgany to znaczy, że wpadł w niewłaściwe towarzyski (gang, nie gang, możesz to nazywać jak chcesz). Towarzystwo gdzie próbują sobie zaimponować i wydaje im się, że są gangsterami. Ja dzieci w tym syfie nie będę wychowywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Helgha napisał:

Dzieciaki teraz myślą, że są w gangu, noszą brudne dresy i kuleja, myślą, że to znaczy gang. Ja wiekiem jestem bliżej tych dzieci i widzę doskonale w co się pakują. Jeśli ktoś jest zadźgany to znaczy, że wpadł w niewłaściwe towarzyski (gang, nie gang, możesz to nazywać jak chcesz). Towarzystwo gdzie próbują sobie zaimponować i wydaje im się, że są gangsterami. Ja dzieci w tym syfie nie będę wychowywać. 

Czyli emigrujesz z Wysp Brytyjskich skoro nie chcesz wychowywać ich w tym syfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helgha
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Czyli emigrujesz z Wysp Brytyjskich skoro nie chcesz wychowywać ich w tym syfie?

Tak. Nie do Europy. A wychowywanie dzieci w dzisiejszym świecie nigdzie nie jest bezpieczne. W każdym miejscu z innych powodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Ten chlopaczek prawdopodobnie zabil innego, z innego gangu.Dlatego zginal. Kazdy o tym wie w Drogheda ze to prawdziwy skurczysyn. Zasluzyl. I dobrze. Niech sie pozabijaja 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×