Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oliwia99

Czy to koniec związku

Polecane posty

Hej może wy mi do radzicie co mam zrobić w tej sytuacji. Jestem z moim chłopakiem 4 miesiące wiadomo on chodzi do pracy i ja też a on jeszcze w weekendy chodzi na studia i w ten weekend się nie spotkaliśmy bo on były w szkole ale pisaliśmy rano w sobotę więc było dobrze pod wieczór był niby dostępny ale nic nie pisał W niedziele też nic nie pisał a był dostępny i się okazało ze w tą sobotę był w kinie ale ja o niczym nie wiedziałam i mu wtedy napisałam czemu mi nic nie powiedział że jedzie do tego kina i w sumie od soboty wieczora nie jadę żadnego znaku życia nic nie pisze i co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to znaczy, że nie pisze? To jak się dowiedziałaś o tym kinie? Ja bym zadzwoniła albo poszła do niego po pracy i zapytała o co chodzi. Nie wyobrażam sobie takiego zachowania jeśli jesteśmy parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to znaczy, że nie pisze? To jak się dowiedziałaś o tym kinie? Ja bym zadzwoniła albo poszła do niego po pracy i zapytała o co chodzi. Nie wyobrażam sobie takiego zachowania jeśli jesteśmy parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Jechał do tego kina z kolegą i jego dziewczyną i od niej się dowiedziałam że był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Ile bedziesz jeszcze zakladac takich samych watkow? Co, nie pisza ludzie tego co chcialabys uslyszec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2020 o 23:10, Oliwia99 napisał:

Hej może wy mi do radzicie co mam zrobić w tej sytuacji. Jestem z moim chłopakiem 4 miesiące wiadomo on chodzi do pracy i ja też a on jeszcze w weekendy chodzi na studia i w ten weekend się nie spotkaliśmy bo on były w szkole ale pisaliśmy rano w sobotę więc było dobrze pod wieczór był niby dostępny ale nic nie pisał W niedziele też nic nie pisał a był dostępny i się okazało ze w tą sobotę był w kinie ale ja o niczym nie wiedziałam i mu wtedy napisałam czemu mi nic nie powiedział że jedzie do tego kina i w sumie od soboty wieczora nie jadę żadnego znaku życia nic nie pisze i co mam robić 

Może on nie wie że jest twoim chłopakiem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Laurittka napisał:

Może on nie wie że jest twoim chłopakiem 😅

Myślisz, że przez rok się nie wyjaśniło? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×