Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola

Zwariuje- pomocy !

Polecane posty

Gość lola

Witam, mam taki problem. Potrzebuje waszej opinii, być może to ja jestem z kosmosu i dla mnie wydaje się to być nie normalne. Mieszkamy z teściami. My z mężem pracujemy zawodowo, oraz pomagamy w gospodarstwie teściowej. Teść jest bardzo poważnie chory. Teściowa nie pracowała i nie pracuje. Otóż, my pracujemy od rana do popołudniowych godzin, odkładamy na budowę domu. Dziwi mnie zachowanie teściowej, bo śpi do godziny 8-8,30, nie ma żadnych zajęć przez 9 msc, w ciągu roku. Nie sprząta, jak ja nie umyje podłog czy łazienki to nikt tego nie zrobi. Może wszystko lezeć, ma to w poważaniu, nawet koło siebie nie potrafi zadbać o porządek. Ale komentować, że ktoś coś ma nowego to pierwsza.Jestem w szoku, gdyż ma zdrowie, predyspozycje do tego, aby pójść gdziekolwiek do roboty, a nie siedzieć w oknie, tv, czy na kawkach. Dla mnie to dziwien, bo w takiej sytuacji powinna stanąć na głowie, aby mieć za co żyć. Praca dla nas jest dużym obciążeniem, bo po powrocie z roboty gotuję obiad, szykuję coś na obiad do pracy i dziemy na rolę. Ja też chcę mieć dziecko, i mieć czas aby zająć się wkońcu budową naszego domu. A widzę, że ona bez naszej pomocy w gospodarstwie nie będzie miała za co żyć, bo sama tego nie zrobi. Eh mam dość takiego układu. Mam znajome, które po powrocie z pracy zajmują się domem, dziećmi, swoim zyciem, a tu jesteśmy jakby na uwiezi. Wiem, że powinnam być wdzięczna, że nie muszę płacić kasy za wynajem, i tą sumkę mogę sobie zaoszczędzić. Ale za to przepłacam zdrowiem i nerwami. Ciągle na naszych barkach są wyjazdy po lekarzach, praca, a to trzeba drzewo, a to tamto i tak w kółko. A kiedy czas na dziecko? Na nasze życie? Boję się, że przez to rozpadnie się moje małżeństwo bo mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×