Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena Marlena

Alimenty na jego dzieci

Polecane posty

Gość Marlena Marlena

Jestem w zwiazku z rozwodnikiem ktory ma 2 dzieci I alimenty,  zbyt wysokie jak na jego zarobki dlatego idzie na studia - kurs zeby sie przekwalifikowac i moc zarabiac wiecej ,ale  w tym momencie nie bedzie pracowal , zostanie na moim utrzymaniu przez min 1rok ....ale nie mam zamiaru placic jego alimentow ,mam swoje dzieci do utrzymania , I nie bardzo usmiecha mi sie odejmowanie im czegokolwiek zeby placic jakies obcej mi kobiecie I jej dzieciom w Polsce ktorych wogole nie znam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To niech pracuje na swoje studia.Coraz głupsze już te tematy aż się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena

Nie glupie tematy, warunkiem stypendium tego kursu jest nie przekraczanie pewnej kwoty dochodow , pozatym podchodzi powaznie do tego I nie ma opcji na kurs I prace w pelnym wymiarze godzin , zeby z byle jakiej wyplaty utrzymac sie , placic kurs,  placic alimenty, gdyby tyle mial to nie robil by kursu bo po co . Tymczasem nie ma nawet na oplacenie alimentow tyle ile Polski sad zaakceptowal z rzadan jego chytrej ex . Polskie sady przeliczaja euro na zlotowki ,,zapominajac" ze trzeba placic rachunki w euro a strefa euro to nie sa juz kokosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech nie placi- komornik szybko się nim zajmie, a tobie szujo życzę podobnej sytuacji z twoim ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Niech nie placi- komornik szybko się nim zajmie, a tobie szujo życzę podobnej sytuacji z twoim ex

Ja nie dostaje alimentow , I zyje . Nie jestem zadna szuja.spojrz w lustro jak szuji szukasz. Komornik nic nie robi I nie zrobi bo wszystko nalezy do mnie ,nie strasz koszalkami opalkami. Jak czlowiek nie ma z czego placic to placi ile moze , po to idzie na kurs ,ale ja nie mam zamiaru im placic, mnie w lozku nie bylo jak dzieci robili,ja o swoje sama musze dbac I nie robie afer mojemu ex 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Marlena Marlena napisał:

Ja nie dostaje alimentow , I zyje . Nie jestem zadna szuja.spojrz w lustro jak szuji szukasz. Komornik nic nie robi I nie zrobi bo wszystko nalezy do mnie ,nie strasz koszalkami opalkami. Jak czlowiek nie ma z czego placic to placi ile moze , po to idzie na kurs ,ale ja nie mam zamiaru im placic, mnie w lozku nie bylo jak dzieci robili,ja o swoje sama musze dbac I nie robie afer mojemu ex 

Komornik weźmie się za niego, a jeśli nie będzie miał z czego ściągną, to alimenty będą z FA, a twoj golodupiec pójdzie to odsiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Komornik weźmie się za niego, a jeśli nie będzie miał z czego ściągną, to alimenty będą z FA, a twoj golodupiec pójdzie to odsiedziec

Nie pojdzie odsiedziec , poza Polska nie siedzi sie za alimenty, a pozatym jak placi cokolwiek to sprawa jest zamknieta I komornik nie ma pola manewru,  szczegolnie ze musi skierowac sprawe do urzedu w kraju gdzie mieszkamy ( co bylo zrobione bo ex lapczywa ) a tam przeliczaja alimenty wedlug zarobkow a nie wedlug tego ile chciwa ex sobie zazyczy I sad przyklepie. To akurat trwa juz 2 lata ponad I dostal pisma,  wiec juz te brednie I strachy na lachy sobie odpusc, temat komornika zdechl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Komornik weźmie się za niego, a jeśli nie będzie miał z czego ściągną, to alimenty będą z FA, a twoj golodupiec pójdzie to odsiedziec

I skończy się kurs 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Marlena Marlena napisał:

Nie pojdzie odsiedziec , poza Polska nie siedzi sie za alimenty, a pozatym jak placi cokolwiek to sprawa jest zamknieta I komornik nie ma pola manewru,  szczegolnie ze musi skierowac sprawe do urzedu w kraju gdzie mieszkamy ( co bylo zrobione bo ex lapczywa ) a tam przeliczaja alimenty wedlug zarobkow a nie wedlug tego ile chciwa ex sobie zazyczy I sad przyklepie. To akurat trwa juz 2 lata ponad I dostal pisma,  wiec juz te brednie I strachy na lachy sobie odpusc, temat komornika zdechl 

Żebyś się nie zdziwiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaką kwotę ma zasądzoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

no to przestanie płacić na rok, a jeśli w tym czasei sprawa trafi do komornika to postu poniesie trochę więcej kosztów. o ile w goole sprawa zdąży trafić przez ten cały rok. dobry pomysł, trzeba się rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahha marleno

jesteś sztowka z anglii albo niemiec bo polski piszesz z wielkiej i tak w waszym chazarskim jaju się nic nie ulegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla

brednie I strachy na lachy lustro milcz kur wo znam cie już ja cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolczujee

Z ta odsiadka to sie zgodze. Moj brat juz odsiadywal aliment. A Jesli Twoj partner wroci do polszy to juz nie wyjedzie gwarantuje Ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski
2 minuty temu, Gość Wspolczujee napisał:

Z ta odsiadka to sie zgodze. Moj brat juz odsiadywal aliment. A Jesli Twoj partner wroci do polszy to juz nie wyjedzie gwarantuje Ci to

morde rusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahatak
6 minut temu, Gość marla napisał:

brednie I strachy na lachy lustro milcz kur wo znam cie już ja cie

to ruskie tak pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
7 minut temu, Gość Wspolczujee napisał:

Z ta odsiadka to sie zgodze. Moj brat juz odsiadywal aliment. A Jesli Twoj partner wroci do polszy to juz nie wyjedzie gwarantuje Ci to

Jeśli nigdzie go policja nie zatrzyma do kontroli czy nawet na ulicy nie wylegitymuje, podobnie straż graniczna to wyjedzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena

Nie zdziwie sie , znam na tyle przepisy prawne. I nie o to chodzi ze on nie chce placic na swoje dzieci, tylko kwota wyliczona w Polsce jest zbyt wysoka a zgodnie z tutejszym prawem gdy sie do mnie wprowadzi to bedziemy jako 1 gospodarstwo domowe I finansowe rowniez, I tu wlasnie uwazam ze nie powinnam  placic za jego dzieci z moich zarobkow badz pieniedzy moich dzieci .

To gdzie jestem ,to moja sprawa ,moze Oslo,moze Berlin a moze kozia wolka,  ludzie jestescie strasznie wredni , nie dosc ze ograniczeni umyslowo ( po wypowiedziach widac) zero kultury I I poprostu zli ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena

A po co komu do Polski jezdzic ?????? No po co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej jestes narodowosci
5 minut temu, Gość Marlena Marlena napisał:

A po co komu do Polski jezdzic ?????? No po co ?????

marleno i tego waszego zgnilego jaja i tak sie nie da zaplodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Marlena Marlena napisał:

Nie zdziwie sie , znam na tyle przepisy prawne. I nie o to chodzi ze on nie chce placic na swoje dzieci, tylko kwota wyliczona w Polsce jest zbyt wysoka a zgodnie z tutejszym prawem gdy sie do mnie wprowadzi to bedziemy jako 1 gospodarstwo domowe I finansowe rowniez, I tu wlasnie uwazam ze nie powinnam  placic za jego dzieci z moich zarobkow badz pieniedzy moich dzieci .

1. To, że TY uważasz, że jest zbyt wysoka o niczym jeszcze nie świadczy

2. Oczywiście, że nie powinnaś płacić cudzych zobowiązań, bo i z jakiej racji. Facet dziś jest, za rok może go nie być.

2. W myśl zasady "nie moje małpy, nie mój cyrk", niech gość ogarnie swoje zobowiązania we własnym zakresie.  Po co ci utrzymanek? 

Powiedz mu, żeby wrócił jak już będzie miał za co żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena
2 minuty temu, Gość jakiej jestes narodowosci napisał:

marleno i tego waszego zgnilego jaja i tak sie nie da zaplodnic

Zenada , co za glupi ludzie 🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordarsu
11 minut temu, Gość Marlena Marlena napisał:

Nie zdziwie sie , znam na tyle przepisy prawne. I nie o to chodzi ze on nie chce placic na swoje dzieci, tylko kwota wyliczona w Polsce jest zbyt wysoka a zgodnie z tutejszym prawem gdy sie do mnie wprowadzi to bedziemy jako 1 gospodarstwo domowe I finansowe rowniez, I tu wlasnie uwazam ze nie powinnam  placic za jego dzieci z moich zarobkow badz pieniedzy moich dzieci .

To gdzie jestem ,to moja sprawa ,moze Oslo,moze Berlin a moze kozia wolka,  ludzie jestescie strasznie wredni , nie dosc ze ograniczeni umyslowo ( po wypowiedziach widac) zero kultury I I poprostu zli ludzie 

skoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie prowokujesz
4 minuty temu, Gość Marlena Marlena napisał:

Zenada , co za glupi ludzie 🙈🙈🙈

??? te trzy malpy to sa lewactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena
17 minut temu, Gość gość napisał:

1. To, że TY uważasz, że jest zbyt wysoka o niczym jeszcze nie świadczy

2. Oczywiście, że nie powinnaś płacić cudzych zobowiązań, bo i z jakiej racji. Facet dziś jest, za rok może go nie być.

2. W myśl zasady "nie moje małpy, nie mój cyrk", niech gość ogarnie swoje zobowiązania we własnym zakresie.  Po co ci utrzymanek? 

Powiedz mu, żeby wrócił jak już będzie miał za co żyć 😛

To nie jest kwestia tego co ja uwazam , bo uwazac prywatnie sobie uwazam to nic nie znaczy , natomiast opieram moje twierdzenia na wyliczeniach jakie w kraju w ktorym zyjemy sie oblicza przy stawce jaka zarabia.  Ciezko zeby ludzie zyjacy tutaj, zarabiajacy tutaj w euro, placacy rachunki I czynsze w euro placili o wiele mniej ,tylko dlatego ze polski sad rzadzi sie swoim prawem I przyklepuje rzadania jednej ze stron . Malo tego raz zasadzone nie zmienia sie wraz z sytuacja finansowa placacego, moze sedzia w Polsce ma dozywotnia posadke, ale na swiecie jest inaczej.  

Mnie nie przeszkadza to ze bedzie podnosil kwalifikacje I zyl na moj koszt w tym czasie , to wspolne ustalilismy I to inwestycja w przyszlosc ... ale alimenty to przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Dowiemy się jaka to kwota czy nie???

Może my ocenimy czy jest wystarczająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Nie wierzę że Ty tak na poważnie. Oczywiście że nie płać na cudze dzieci. Mam nadzieję że to prowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Marlena
13 minut temu, Gość Sama prawda napisał:

Dowiemy się jaka to kwota czy nie???

Może my ocenimy czy jest wystarczająca?

Nie musisz oceniac niczego ,opieram sie wylacznie na przeliczniku wydanym przez tutejszy urzad panstwowy I to jest dla mnie wytyczna, nie twoja ciekawosc 

Jesli ktos nie zarabia wystarczajaco nie wydrukuje dodatkowej kasy, czy ex I sedzina sobie tego zyczy czy tez nie I tutaj licza sie dochody w obliczeniach a nie widzimisie 

Agresywne odpowiedzi sklaniaja mnie ku temu ze odpisuja rozzalone samotne matki ,ktore z gory zakladaja ze facet jest zly , ma placic chocby sie mial zarznac,  nie ma prawa do ulozenia sobie zycia 

Tymczasem ja tez mam dzieci , I trafilam na naprawde dobrego czlowieka ktorego ex puscila z torbami , tylko dlatego ze nie chcial sie szarpac o podzial majatku,  zrzekl sie nowego domu ,na co niewiele osob by sie zdecydowalo,  w tym wypadku to ta kobieta jest koszmarna,  bez honoru, zasad ,chciwa do granic I idzie po trupach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wyszłam za rozwodnika, ojca trójki dzieci, jestem panną, on zarabia netto 2 tysiące, ja zarabiam netto 7 tysięcy. Jesteśmy traktowani przez sąd jako jedno gospodarstwo domowe i odkad zostałam jego żoną, jego ex podniosła alimenty- płaci właśnie 3 tys. teraz na 3 dzieci, czyli cała jego wypałata idzie na alimenty plus tysiąc zł z mojej z mojej. Dzieci są ambitne, bają sporo zainteresowań i  własnie dlatego takie wysokie alimenty trzeba płacić. Nie podoba mi sie to, bo chciałabym mieć własne dzieci, na nie pracować, a jestem zablokowana, bo mąż miał sie też przekwalifikować, nie zrobił tego, wiec zarabia mało, ja otwarłam działalnosć i dlatego zarabiam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Haha, będziesz chłopa z jego dziećmi utrzymywać 😄 Ja po prostu nie wierzę, mam nadzieje, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×