Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SeXoWnA

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Polecane posty

Gość SeXoWnA

Witam Was

Szukam porady odnośnie gadżetów erotycznych dla Panów , chce zaskoczyć mojego partnera i nie bardzo co dokładnie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ja zamówiłam ring z wibracjami zobaczę czy nam się spodoba,wiem że masażer prostaty to dla niego zbyt dużo bo nie chce, aby tam mu coś wkładać.

Jakie jest zdanie mężczyzn? jaki byście chcieli dostać prezent od kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring masazer prostaty stringi mesknie plus korale lub kulki analne zalezy jak kto nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeXoWnA

Właśnie podobne akcesoria miałam na myśli, a powiedzcie jeszcze gdzie kupujecie przez internet czy idziecie do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A taki silikonowy kulkowy korek analnyw w pupie kobiety?Czy facet to jakoś odczuwa podczas penetracji pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość SeXoWnA napisał:

Właśnie podobne akcesoria miałam na myśli, a powiedzcie jeszcze gdzie kupujecie przez internet czy idziecie do sklepu

Internet i to taniej jest a co kreci twojego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Przez internet jest taniej i najlepiej w paczkomacie, bo niby to jest dyskretnie pakowane,ale kurierzy po adresie firmy kojarzą co jest w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak wszystko jest wyczuwalne najlepiej jak ona ma korek w pupie  ja  i jest sex mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A tak co do zabawek to powiedzmy, że mam obawy. Mianowicie jak to kobieta chciałabym ale się boję, że jak zaczniemy z zabawkami to już bez nich nie będzie tak fajnie. Jakieś spostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

A tak co do zabawek to powiedzmy, że mam obawy. Mianowicie jak to kobieta chciałabym ale się boję, że jak zaczniemy z zabawkami to już bez nich nie będzie tak fajnie. Jakieś spostrzeżenia?

Pewnie ze nie bedzie tak jak dawniej bedzie lepiej o wiele ale wlasnie na tym polega caly myk nie caly czas ale raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeXoWnA

Dokładnie ja sama uwielbiam seks ale ciągnie mnie żeby wprowadzić jakieś nowości stopniowo a widzę że mój facet jest bardzo zadowolony na tę myśl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość SeXoWnA napisał:

Dokładnie ja sama uwielbiam seks ale ciągnie mnie żeby wprowadzić jakieś nowości stopniowo a widzę że mój facet jest bardzo zadowolony na tę myśl 

No a ktory by nie byl😈 mysle ze kazdemu sie podoba kobieta z fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×