Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugulinka

Czy byłoby wam przykro?

Polecane posty

Gość gugulinka

Witam, jedna sprawa nie daje mi spokoju, jest mi przykro i mam pytanie jak wy byście zareagowały? Mam przyjaciółkę, tak ją nazywam mimo tego nie nie znamy się bardzo długo, ale dużo razem przeszłyśmy, mieszkałyśmy razem w sumie z przypadku i ona bardzo dużo o mnie wie, a ja o niej. Często mnie wspierała w problemach o których nikt inny nie miał pojęcia. Dodam że jest odemnie starsza o 9 lat, ale mimo tego bardzo się dogadujemy. Jakiś czas temu kupiłam jej prezent, voucher na pewną usługę, wiem że zawsze o tym marzyła by ktoś jej to podarowął więc jej to podarowałam w sumie tak bez powodu, akurat miałam u niej dług wdzięczności więc chciałam jej sprawić przyjemność. Miałysmy przez cały czas kontakt, ostatnio z racji pracy nawet trochę więcej będziemy mieć przez najbliższe 2 miesiące. Ostatnio okazało się że ważność tego vouchera przepadła. Zrobiło mi się przykro, tym bardziej że miała sporo czasu by go wykorzystać a przypominałam jej o tym, to najwidoczniej zawsze znalazła czas na coś innego. Trochę poczułam się jakby nie poszanowała po pierwsze moich chęci i tego że chciałam naprawdę sprawić jej radość, oraz moich pieniędzy. Czy wam też zrobiłoby się przez coś takiego przykro, czy może przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzisz tak to jest jak się uszczesliwia kogoś na siłę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

co łatwo przychodzi nie szanują, tak jak i ktoś daje swoje serce albo przyjaźń bezinteresownie - ja zostałem przez to wrogiem, tzn domyślam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Ma Cię. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortd

a chcesz z niej wycisna nasienie za pomoca jakiego specygiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Wydaje mi się że ty traktujesz ją jak przyjaciółkę a ona ciebie jako ot taka znajomą jedna z wielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Wydaje mi się że ty traktujesz ją jak przyjaciółkę a ona ciebie jako ot taka znajomą jedna z wielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×