Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenka

studia w innym mieście

Polecane posty

Gość gość
11 godzin temu, Gość marzenka napisał:

Nie w Białymstoku.:) ale w Białym też uczenie są niezłe.

Od kiedy? 😂 Za moich czasów wstyd było tam studiować 

11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak szczerze, to czy skończy w Białymstoku czy w Warszawie to jeden pies. Do stania i wydawania leków dzisiaj biorą ludzi po technikum farmaceutycznym. A jak będzie chciała być w tym dobra, to i na gorszej uczelni będzie dobra.

Lepsza uczelnia stwarza lepsze możliwości, badania naukowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak chce się uczyć samodzielności to niech idzie do pracy i przynajmniej akademik niech sama opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość marzenka napisał:

W tym roku moja córka kończy liceum i zdaje maturę. Mieszkamy w dużym mieście, w którym są dobre uczelnie i myślałam, że córka tu będzie studiować. Nie ukrywam, że dla mnie i męża byłoby dużo łatwiej, bo w zasadzie nie ponosilibyśmy żadnych kosztów jej studiowania. Jednak córka bardzo chce studiować w innym mieście, więc trzeba byłoby opłacić akademik/ stancję i inne koszty. Nie wiem co w tej sytuacji mam zrobić. Co myślicie?

Jeżeli Was na to ni stać, to ewentualnie możecie jej zaproponować studia zaoczne w tamtym mieście i pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podaj kontrargumenty, czyli m.in. uszczuplenie budżetu, co oznacza mniej kasy na jej wydatki, mniej nowych ciuchów i innych atrakcji. Dla współczesnych nastolatków to argument bardzo istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×