Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lula

Prawiczek 26 letni ? wierzycie w to?

Polecane posty

Gość lula

Przystojny, zadbany, wysoki. Po studiach.

Mówi mi ,ze jest prawiczkiem i niby chce to zrobic z uczucia.Wierzycie w to?Bo ja nie.Za duzo sie naogladalam, poza tym mowi ze niby sie nie masturbuje ale do sexu go ciagnie.Chce zgrywac gentlemana czy co ? Mi to nie robi różnicy kim on jest choc wiadomo, prawiczka bym bardziej szanowala i kochala, teoretycznie nie ma powodu by klamac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taona

ja wierze, ze można być w tym wieku prawiczkiem, podobnie jak można nim być majac lat 35. Dziwne  trochę, ze opowiada Ci

o tym czy się masturbuje. Wbrew pozorom 26 lat to wiek, kiedy jeszcze wielu chlopakow ma pierwszy raz przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula

Tak ogolnie rozmawialismy na te tematy i powiedzial o tej masturbacji .... ja sama nie wiem , czy mu wierzyc. Jak sklamie w jednej kwestii to nie zaufam mu w drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Ja znam ludzi co są po 30 roku życia, zarówno mężczyzn jak i kobiety, którzy nie uprawiają seksu przed ślubem.Ale oni należą do wspólnot religijnych i co ciekawe nie są to tzw paszczaki ( nie obrażając Pana Paszczaka z Doliny Muminków ),mają dobrą pracę itp.Na wyjeździe do Włoch z biura podróży poznałem pewną dziewczynę ( wtedy mieliśmy 28 lat ), rozmawiało się miło, więc wymieniliśmy się numerem telefonu, a po powrocie do Warszawy zaproponowałem kawę.I na tym spotkaniu powiedziała mi, że jest dziewicą, chłopaka nie ma już dwa lata i zapewne prędko mieć nie będzie bo ma wymagania : 

-musi być wierzący jak ona i należeć do wspólnoty kościelnej

-zero seksu przed ślubem, ani nocowania u siebie.

Wyznałem jej wtedy, że ja mam inne oczekiwania 😄😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość Marek00 napisał:

Wyznałem jej wtedy, że ja mam inne oczekiwania 😄

nie mogę uwierzyć, że spodziewałeś się czegoś innego?? przecież wiedziałeś, że wierząca? czegoś oczekiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat

Ja jestem 10 lat starszy i również nie mam doświadczenia, więc bycie 26-cio letnim prawiczkiem to żaden wyczyn, a stan jak najbardziej możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Religijność to co innego.Dziś jest niewielu prawdziwie wierzących wśród młodych.

Jednak zastanowić się można, dlaczego, gdy w grę nie wchodzi religijność czy skrajna nieśmiałość a danej osobie niczego nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jednak zastanowić się można, dlaczego, gdy w grę nie wchodzi religijność czy skrajna nieśmiałość a danej osobie niczego nie brakuje 

ja jakos slysze, ze w religijnych wspolnotach faceci tez beznadziejni i religijne laski narzekaja to moze jednak nie tu lezy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No  no

Mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie przyznawajmy sie takim, mowmy swoje zmyslone historie a one to łykną. Zawsze mozna powiedziwc ze dawno sie nie bzykalo i wyszlo z wprawy i kobieta uwierzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wierzyć wierzę, ale to smutne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam starszych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wiem czy smutne? Ja bym się cieszyła z takiego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

To dobrze o nim świadczy, że się przyznał, źle o Tobie, że nie uwierzyłaś, wiara czyni cuda i pozwala góry przenosić. Może na tyle swobodnie się przy Tobie poczuł, że Ci powiedział. Doceń to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
 

To dobrze o nim świadczy, że się przyznał, źle o Tobie, że nie uwierzyłaś, wiara czyni cuda i pozwala góry przenosić. Może na tyle swobodnie się przy Tobie poczuł, że Ci powiedział. Doceń to.

Niekoniecznie. Znam ludzi którzy to mówią każdemu. Jak i wiele innych prywatnych spraw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
 

To dobrze o nim świadczy, że się przyznał, źle o Tobie, że nie uwierzyłaś, wiara czyni cuda i pozwala góry przenosić. Może na tyle swobodnie się przy Tobie poczuł, że Ci powiedział. Doceń to.

Niekoniecznie. Znam ludzi którzy to mówią każdemu. Jak i wiele innych prywatnych spraw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przystojny, zadbany, wysoki. Po studiach.

Mówi mi ,ze jest prawiczkiem i niby chce to zrobic z uczucia.Wierzycie w to?Bo ja nie.Za duzo sie naogladalam, poza tym mowi ze niby sie nie masturbuje ale do sexu go ciagnie.Chce zgrywac gentlemana czy co ? Mi to nie robi różnicy kim on jest choc wiadomo, prawiczka bym bardziej szanowala i kochala, teoretycznie nie ma powodu by klamac..

A ty ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×