Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak skutecznie to poderwać?

Polecane posty

Gość Gosc

Sposobu na skuteczne poderwanie faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Niku

Jako facet mogę tylko powiedzieć tyle, że 99% facetów lubi bezpośredniość, nie wiem czy zauważyłaś jak faceci się do siebie odzywają..powiem brzydko ale nie ...ą się w słowach i mówią co im ślina na język przyniesie i tego samego oczekujemy od kobiet, żeby mówiły WPROST co im na sercu leży, my nie lubimy takiego "pierdzielenia". Podsumowując...poprostu podejdź do niego i mu powiedz WPROST że ci sie podoba i możesz coś dodać od siebie, ale generalnie trzeba podejść i mu to powiedziec. Napewno będzie zaskoczony, bo sam bym był i całkiem możliwe za na poczatku cię odrzuci przez to zaskoczenie ale jak sobie to wszystko przemyśli to uwierz mi że wróci do ciebie i wyszrko będzie jak po twojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Brak Niku napisał:

Jako facet mogę tylko powiedzieć tyle, że 99% facetów lubi bezpośredniość, nie wiem czy zauważyłaś jak faceci się do siebie odzywają..powiem brzydko ale nie ...ą się w słowach i mówią co im ślina na język przyniesie i tego samego oczekujemy od kobiet, żeby mówiły WPROST co im na sercu leży, my nie lubimy takiego "pierdzielenia". Podsumowując...poprostu podejdź do niego i mu powiedz WPROST że ci sie podoba i możesz coś dodać od siebie, ale generalnie trzeba podejść i mu to powiedziec. Napewno będzie zaskoczony, bo sam bym był i całkiem możliwe za na poczatku cię odrzuci przez to zaskoczenie ale jak sobie to wszystko przemyśli to uwierz mi że wróci do ciebie i wyszrko będzie jak po twojej myśli

Wróci, albo nie wróci, nie kazdy facet bierze wszystko co ma pod ręką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak Niku
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wróci, albo nie wróci, nie kazdy facet bierze wszystko co ma pod ręką. 

No to też prawda, ale generalnie trzeba facetowi o WSZYSTKIM mówić bez zbędnego ...enie. Wiem że to brzmi śmiesznie ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wiec kocham Cię moj brazowooki brunecie który obgryzasz paznokcie.Powiedzialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×