Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka0026

Czy lekarz może się pomylić co do płci dziecka ?

Polecane posty

Sama już nie wiem na początku miałam robione usg i wyszło że chyba dziewczynka ale lekarz nie był pewny, później w 25 tygodniu wyszło że chyba chłopka ale tez nie był pewny, udałam się do innego lekarza na usg 3D i wyszło że raczej chłopak pytałam się czy na 100% a on powiedział że tak. Tylko dodał ze dziecko jest ułożone głowa do dołu i siedzi po turecku i ciężko stwierdzić, coś tam widziałam ale ja tam się nie znam dla mnie to wszystko jest zamazane... Chyba mu uwierzyłam i zaczęłam kupywać wszystko pod chłopca ale jakoś mam dziwne przeczucia że to jest jednak dziewczynka u mnie w rodzinie sama kobiety, ja tez mam objawy na dziewczynkę, brak włosów na nogach, trądzik, ochota na słodkie

Tak się nastawiałam teraz że to chłopak przez lekarza a w głębi czuje że dziewczynka czemu tak jest ? Może ktoś miał podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Majka0026 napisał:

Sama już nie wiem na początku miałam robione usg i wyszło że chyba dziewczynka ale lekarz nie był pewny, później w 25 tygodniu wyszło że chyba chłopka ale tez nie był pewny, udałam się do innego lekarza na usg 3D i wyszło że raczej chłopak pytałam się czy na 100% a on powiedział że tak. Tylko dodał ze dziecko jest ułożone głowa do dołu i siedzi po turecku i ciężko stwierdzić, coś tam widziałam ale ja tam się nie znam dla mnie to wszystko jest zamazane... Chyba mu uwierzyłam i zaczęłam kupywać wszystko pod chłopca ale jakoś mam dziwne przeczucia że to jest jednak dziewczynka u mnie w rodzinie sama kobiety, ja tez mam objawy na dziewczynkę, brak włosów na nogach, trądzik, ochota na słodkie

Tak się nastawiałam teraz że to chłopak przez lekarza a w głębi czuje że dziewczynka czemu tak jest ? Może ktoś miał podobnie ?

Hahahahaha😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

U mnie dziewczynka a jestem włochata jak małpa po słodkim żyganie jem tylko kwaśne lub pikantne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Haha napisał:

U mnie dziewczynka a jestem włochata jak małpa po słodkim żyganie jem tylko kwaśne lub pikantne 

Nie twierdze że takie objawy wskazują tylko na dziewczynkę, może być różnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie objawy ani przeczucia w ogóle się nie sprawdziły. Wszystko wskazywało na dziewczynkę, a jest chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Mama napisał:

U mnie objawy ani przeczucia w ogóle się nie sprawdziły. Wszystko wskazywało na dziewczynkę, a jest chłopczyk.

Teraz mam wrażenie że z tymi przeczuciami i objawami to jest na odwrót 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok

bedziesz miec transgendera i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Ze mną na sali poporodowej leżała kobieta której przez całą ciążę mówiono że urodzi dziewczynkę. Okazało się że to jednak chłopczyk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Ze mną na sali poporodowej leżała kobieta której przez całą ciążę mówiono że urodzi dziewczynkę. Okazało się że to jednak chłopczyk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kup uniseks, po co kupujesz rzeczy typowe dla płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik

Urodzisz i żaden lekarz się nie pomyli,  już niedługo będziesz mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś ludzie nie znali płci dziecka do dniA porodu i jakoś żyli.  A w rzeczy typu jem dużo słodkiego to będzie dziewczynka to nie wierz. Ja w ciąży z córką jadłam kwaśne i dużo mięsa i jaj.  W dodatku zaczęły mi rosnąć włoski na brodzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona bez ogona
4 godziny temu, Gość Haha napisał:

U mnie dziewczynka a jestem włochata jak małpa po słodkim żyganie jem tylko kwaśne lub pikantne 

Moja mama ze mną w brzuchu tez jadła kwaśne rzeczy. I mòwili jej,  że chlopak bedzie.  Na szczescie dla niej urodzila dziewczynke :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×