Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy nie czujecie się brudne posiadając ciipke

Polecane posty

Gość Gość

Kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, ale to smutne mieć świadomość że są tacy puści ...e jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciipki są słodkie tylko u pięknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

nie ma nic gorszego od obrzydliwego niemytego śmierdzącego c.h.u.j.a z jakąś chlamydią albo brodawczakiem!! Na pewno takiego masz c.w.e.l.u. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość ........ napisał:

nie ma nic gorszego od obrzydliwego niemytego śmierdzącego c.h.u.j.a z jakąś chlamydią albo brodawczakiem!! Na pewno takiego masz c.w.e.l.u. !!!!

Nie mam bo nie wsadzam byle gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście, że czujemy się brudne. Już ojcowie kościoła nauczali, że kobieta jest czymś obrzydliwym i pośledniejszym od mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravick
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Tak, oczywiście, że czujemy się brudne. Już ojcowie kościoła nauczali, że kobieta jest czymś obrzydliwym i pośledniejszym od mężczyzny

A co mnie obchodzi zdanie jakichś starych zboczonych capów w su.kienkach? Kobiety są fajne, zwłaszcza te fajne. No bo są też niefajne, ale tych z kolei jest na szczęście mało😁 Tzipki też są cool😁 Szkoda, że żadnej nie widziałem na żywo 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak właśnie mam okres I czuję się obleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Pravick napisał:

A co mnie obchodzi zdanie jakichś starych zboczonych capów w su.kienkach? Kobiety są fajne, zwłaszcza te fajne. No bo są też niefajne, ale tych z kolei jest na szczęście mało😁 Tzipki też są cool😁 Szkoda, że żadnej nie widziałem na żywo 😐

Zdanie zboczonych capów mocno wpływa na postrzeganie kobiet w chrześcijańskiej rzeczywistości. A nie da się ukryć, że w takim wlasnie świecie żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravick
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Zdanie zboczonych capów mocno wpływa na postrzeganie kobiet w chrześcijańskiej rzeczywistości. A nie da się ukryć, że w takim wlasnie świecie żyjemy.

Całe szczęście, że ja nie tkwię w "chrześcijańskiej rzeczywistości". Żaden arcybiszkopt nie będzie mi mówił co mam myśleć. I ludzi z podobnymi poglądami jest z każdym rokiem coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Pravick napisał:

Całe szczęście, że ja nie tkwię w "chrześcijańskiej rzeczywistości". Żaden arcybiszkopt nie będzie mi mówił co mam myśleć. I ludzi z podobnymi poglądami jest z każdym rokiem coraz więcej.

Krzepiąca informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Tak, oczywiście, że czujemy się brudne. Już ojcowie kościoła nauczali, że kobieta jest czymś obrzydliwym i pośledniejszym od mężczyzny

Kto tak nauczał? 

Generalnie tradycja chrzescijanska jest mocno feministyczna, patrz wyjątkowa pozycja Matki Bożej jako królowej Nieba i Ziemii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kto tak nauczał? 

Generalnie tradycja chrzescijanska jest mocno feministyczna, patrz wyjątkowa pozycja Matki Bożej jako królowej Nieba i Ziemii 

Mocno feministyczna? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co robisz, rozpoczynając ze mną dyspute na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak tak, czuje sie jak brudna samica, ktora tylko czeka na swojego buhaja, ktory ją dosiądzie, moim celem zycia jest rozmnazanie, a macica kontroluje moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kto tak nauczał? 

Generalnie tradycja chrzescijanska jest mocno feministyczna, patrz wyjątkowa pozycja Matki Bożej jako królowej Nieba i Ziemii 

to se dziecko nie doczytałeś niczego o tej wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×