Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuba

czy osoba niepelnosprawna ma szanse na wyjazd za granice do pracy

Polecane posty

Gość Kuba

 jestem młodym chłopakiem 22 lata który ma chęci do pracy i chciałbym wyjechać za granicę jednak mam taki problem że mam orzeczenie o niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym moja niepełnosprawność polega na tym że mam delikatny problem z lewą ręką jednak staram się funkcjonować Normalnie jazda autem czy podstawowe czynności domowe nie sprawiają mi żadnych trudności ale moje pytanie brzmi czy mam ogólnie szansę wyjechać za granicę do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archhhh
17 minut temu, Gość Kuba napisał:

 jestem młodym chłopakiem 22 lata który ma chęci do pracy i chciałbym wyjechać za granicę jednak mam taki problem że mam orzeczenie o niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym moja niepełnosprawność polega na tym że mam delikatny problem z lewą ręką jednak staram się funkcjonować Normalnie jazda autem czy podstawowe czynności domowe nie sprawiają mi żadnych trudności ale moje pytanie brzmi czy mam ogólnie szansę wyjechać za granicę do pracy?

Oczywiscie. tutaj sa specjalne organizacje pomagajace znalezc prace osobom z duzo powazniejszymi niepelnosprawnosciami.  i z sukcesem im pomagaja. Wiem, bo pracowalam w takiej firmie na recepcji kiedys.

 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×