Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Okradziona żona

Ku przestrodze żon z okolic Białegostoku i Belgii

Polecane posty

Gość Okradziona żona

Witam wszystkich. Trafiła mi się prawdziwą gnida. Danych nie podam bo to karalne.  Podczas mojego pobytu za granicą zbajerowala mojego męża, namówiła go na rozwód. Wprowadziła się do mojego domu ( przy moim mało cenzuralnych sprzeciwie) rozwiesiła swoje szmaty w mojej garderobie a moje ubrania spakowała, przynajmniej tak nakłamała jemu. Kiedy się dowiedziała, że wracam zwiała gdzie pieprz rośnie nie dając znaku życia nawet kochasiowi- mojemu wkrótce byłemu mężowi. Niestety okazało się , że ukradła wszystkie najładniejsze ubrania moje i mojej córki. Już kręci się koło nowego chociaż do mojego pisała jeszcze dwa tyg temu. ... swędzi.... SPRAWDŹ KOBIETO CZY NIE DO TWOJEGO ALBO SASIADKI!  Gwarantuję przy bezczelności tego szkodnika , cała stonka ziemniaczana z czasów PRL-U to pikuś. Wklejam też list otwarty do niej. A nuż przeczyta...     Cześć ...o. Doszłam już gdzie sprzedawalas moje ubrania. Tego mi brakowało. Policja sama sobie będzie ustalać z portalem. Co i za ile. Swoją droga. Niezłe ceny. Nie wstyd ci? Okraść cudzą kobietę w jej domu i jeszcze bezczelnie jej rzeczy sprzedać? Kim ty jesteś? Kto taką szuje spłodził. Jak opowiadam ludziom to spluwaja tylko.z nowym partnerem już kupiliście obrączki?  narobić smrodu i ...olic. Mogłaś chociaż byłemu (naszemu:D) dać ostygnąć. Skoro Cię słuchał jak pokorne ciele ty łatwo  ...ona. Tamten też ma żonę do rozwodu i majątek do podziału? Taką jak ty trzebaby było oplakatowac w całej Europie. Nie popuszczę  ci!                        Zdajesz sobie sprawę ...iszonie że doprowadziłas Artura na dno? Czytałam jak go judzilas ty. Nawet z babka dziecka ci ...o kontakt przeszkadzał! I ty podobno sama  jesteś matką. Ty ...o o Bogu piszesz ty bluznierco zawszony. To składaj te rączki i się spowiadaj przed sobą jak okradlas nieznajomą ci kobietę w jej własnym domu. Usuwanie sprzedaży nic nie dało klamczuchu. W internecie nic nie ginie. Jedna z ...enek była odłożona dla mojej córki. Jak ty na siebie w lustrze patrzysz. Gdzie ty masz odrobinę moralności? Pod  wpływem  o mały włos by doprowadził mnie do samobójstwa! Jak ty rano spokojnie wstajesz z łóżka? Tak kobieta kobiecie zrobić! Tylko się odzywałaś a on dostawał szajby ty  lowczyni cudzych majątków! Chcesz dom to zbuduj a nie niszczysz obcą ci kobietę zamiast cicho siedzieć skoro wlazlas w jej małżeństwo. Myślisz że mi we wsi nie powiedzieli jak chodziłaś się chwalilas że ci kochas  dom? Kim ty jesteś żeby nienawistnie atakować mnie za nie swój majątek? Tak cię wychowali? I potem  rozpisujesz jak to musisz walczyć i wiecznie coś nie tak! Bo ...o nie zasłużyłaś na nic innego! Dla pieniędzy niszczyć ludzi! Gadzie ty! Zachciało się cudzego i to jeszcze ... z pazurami do prawowitej żony i właścicielki! Wstydu ty nie masz. Tak zagubionego człowieka wykorzystać. Zobaczyłaś że się ...ie nie dam. To i mój mąż ci nie potrzebny. Smród twój tylko pozostał. Naciagnelas na adwokatów skonfliktowalas z każdym z nienawiści do kobiety,  ci stała na drodze. I zostawiłaś po sobie bałagan. Dawno takiej mendy świat nie widział. Nastała odwróciła dupsko i udaje, że to nie ona. I szczęścia szuka.... Masz ty sumienie? Zasłużyłaś na spokój po tym jak ludziom napsulas ? Myślisz że udasz że to się nie zdarzyło? Za kradzież zapłacisz jak normalny pospolity złodziej. Żeby czyjeś dziecko okraść....matko ty wszawa. Wykorzystać zakochanie długoletniego kolegi i go kopnąć jak już tak narobiłaś, że zaczął grzaznac. ... nie przeprosić! Nie naprawić! Na kupie gnoju takie jak ty szkodniki kiedyś wywozili. Ty nie powinnaś nazywać się kobietą! Każdy mnie we wsi pyta czy pognalam ...iszona. Będą o tobie chodziły legendy. Nie  będziesz ty durnia walala za narobione krzywdy.      "  Związek nie jest listą oczekiwań. Partnerstwo to współpraca kobiecej emocjonalności i męskiej logiki."              * W związku z obowiazujacym prawem do własności intelektualnej. Informuję, że w poście wykorzystałam zdjęcie profilowe użytkowniczki Facebooka Be Julita, znajomej mojego męża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz pretensje, że ukradła Ci męża, a co on głupi czy jak, czy bardziej o te ciuchy ci chodzi?. Mogłabyś się ogarnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za męża nie mam wcale. Powinien mieć rozum ale on to już odrębny temat.  I skoro o ogarniania się mówimy. Przyjdź do domu i zastań tam to co ja to sobie pogadamy:)  

Czy jeszcze powinnam się cieszyć że zamków w cudzym domu nie zmieniła ? 😄 gosc w dom Bóg w dom!!!  Przy okazji pozdrawiam starych bywalców. Ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Ike_z_popiolow napisał:

Za męża nie mam wcale. Powinien mieć rozum ale on to już odrębny temat.  I skoro o ogarniania się mówimy. Przyjdź do domu i zastań tam to co ja to sobie pogadamy:)  

Czy jeszcze powinnam się cieszyć że zamków w cudzym domu nie zmieniła ? 😄 gosc w dom Bóg w dom!!!  Przy okazji pozdrawiam starych bywalców. Ike

Jak żyjesz i jak dzieci? Pozdro ike. 🙂✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikogo to jakoś szczególnie nie interesuje, że twój facet wpuścił do domu obcą kobietę. Trzeba było pilnować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

No, no🙂 Mam nadzieję, że ci ulżyło🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×