Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odeszłam od męża ale tęsknie czy wg was na powrót jest nadzieje pytam się bo wg w miłości nie mozna się poddawać.

Polecane posty

Gość gość

4 latat temu zostawiłam go bez słowa i wyjechałam do Egiptu. Stan uniesienia trwał 2 tygodnie....wróciłam do Polski ale do innego miasta i nie udało mi się poznać nikogo wartościowego. I tęsknie za nim, nie wstydze się tego napisać. Czy można wrócić do kogoś po 4 latach aby nadal byś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Można wrócić nawet po 15, ale nie po takiej akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia

Zostawiłaś męzą bez słowa, nie odzywałaś się przez 4 lata i pytasz czy mozesz wrócić? Puknij sie. Nie wiem jak musiałby Cie po tym wszystkim jeszce kochać zeby udało ci sie odbudować te relację. No chyba że jest tak samo walniety jak ty. Zreszta on juz może sobie kogoś znalazł przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

4 latat temu zostawiłam go bez słowa i wyjechałam do Egiptu. Stan uniesienia trwał 2 tygodnie....wróciłam do Polski ale do innego miasta i nie udało mi się poznać nikogo wartościowego. I tęsknie za nim, nie wstydze się tego napisać. Czy można wrócić do kogoś po 4 latach aby nadal byś z nim?

Wstydzić się powinnaś odejścia bez słowa a nie odezwania się teraz. Nawet powinnaś się odezwać i przynajmniej przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś stulejarz kręci prowo, a wy się podniecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zostaw go w spokoju i nie krzywdz wiecej.Bedzie znowu jakies uniesienie i wyjedziesz do Arabii czy Turcji i potem bedziesz znowu chciala do meza z powrotem.Jestes egoistka, chcesz zeby tylko tobie bylo dobrze, trzeba bylo nie brac slubu tylko zyc w wolnym zwiazku dla przyjemnosci.Zwykle staje po stronie kobiet, ale nie tym razem.

Chyba lepiej juz sie nie pokazywac i nie przepraszac, po co facetowi burzyc spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiele zależy od sytuacji, czy mieliście jakikolwiek kontakt, czy wyjaśniłas mu i przeprosiłas za ta sytuację,czy on jest sam i czy on chciałby jeszcze raz z Tobą spróbować coś zbudować? Jeżeli bardzo Ci zależy to próbuj, narobiłaś nieźle, ale kto wie, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakie denne prowo 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×